Štvrtok, 23. marec 2017. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Mečiarove amnestie

ONLINE Zrušenie Mečiarových amnestií je na spadnutie: Ficovi prídu pomôcť kotlebovci!

Miroslav Beblavý

Miroslav Beblavý

20.03.2017 19:50

BRATISLAVA - Parlament sa dnes bude zaoberať zrušením Mečiarových amnestií. Koalícia navrhuje novelizovať ústavu a rozšíriť kompetencie parlamentu o právo zrušiť amnestie trojpätinovou väčšinou. Rozpory v parlamente vrcholia, očakáva sa vyjadrenie prezidenta Andreja Kisku. viac »

Najlepšia šanca zrušiť amnestie: Fico je presvedčený o naliehavosti situácie

Robert Fico

19.03.2017 12:20

BRATISLAVA - Šancí na zrušenie Mečiarových amnestií nebude veľa a návrh, ktorý predkladá vládna koalícia, je v tomto okamihu najväčšou. Je o tom presvedčený premiér Robert Fico (Smer-SD). viac »


VIDEO Historickej zhode hrozí krach: Varovanie opozície, amnestie Fico pochová na ústavnom súde!

Andrej Danko, Robert Fico
Video

15.03.2017 15:45

BRATISLAVA – Téma Mečiarových amnestií je stále horúca! Koalícia dnes prišla s návrhom, podľa ktorého by sa menila ústava a potom by prebehol pokus o zrušenie ako amnestií, tak aj milosti, ktorú exprezident Kováč udelil vlastnému synovi. Opozícia na čele s OĽaNO a SaS však v návrhu vidí problém. viac »


K Mečiarovým amnestiám sa vyjadril aj samotný Ivan Lexa: Nemám strach, tvrdí

K Mečiarovým amnestiám sa

14.03.2017 20:00

BRATISLAVA - Bývalý šéf Slovenskej informačnej služby (SIS) Ivan Lexa nemá strach zo zrušenia tzv. Mečiarových amnestií. Povedal to televízii Markíza. Televízia Lexu zastihla na viedenskom letisku po jeho návrate z Mexika. viac »


VIDEO Korunný svedok zavlečenia Kováča ml. prehovoril: Mečiar sa nezmenil, mal by sa ospravedlniť!

Oskar Fegyveres
Video

14.03.2017 17:00

BRATISLAVA - Hlavný svedok zavlečenie Michala Kováča ml. Oskar Fegyveres prehovoril! Muž, ktorý sa roky skrýval v zahraničí, hovorí, že Mečiar sa vôbec nezmenil a že strach a ohrozenie si už vôbec nepripúšťa. viac »


FOTO Prezident navštívil univerzitu v Nitre: Hovoril aj o Mečiarových amnestiách

FOTO Prezident navštívil univerzitu
Foto

14.03.2017 16:00

NITRA – O Mečiarových amnestiách aj dôvodoch nevymenovania ústavných sudcov hovoril prezident Andrej Kiska na dnešnom stretnutí so študentmi Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Prezident po pondelkovom vyhlásení vládnej koalície očakáva, že sa amnestie zrušia. viac »


Mikuláš Černák prehovoril z väzenia! Drsný odkaz Mečiarovi: Buď chlap, verejnosť sa pravdu dozvie

Mikuláš Černák
Video

14.03.2017 15:17

BRATISLAVA - Bývalý boss banskobystrického podsvetia, ktorý si odpykáva doživotný trest, so záujmom sleduje, čo sa na Slovensku deje okolo amnestií Vladimíra Mečiara. Na webe sa dokonca objavila audio nahrávka, v ktorej sa k téme vyjadril. A nekládol si servítky pred ústa. viac »


Koalícia oznámila plán zrušenia Mečiarových amnestií: Cez novelizáciu Ústavy

Vladimír Mečiar

13.03.2017 19:43

BRATISLAVA - Vládna koalícia sa dohodla na postupe na zrušenie Mečiarových amnestií. Vyplýva to zo slov premiéra a predsedu strany Smer-SD Roberta Fica po rokovaní Koaličnej rady. „V stredu na vláde predložíme ústavné riešenie, ako je možné zrušiť amnestie. Došlo medzi nami k dohode, ktorá umožňuje schváliť na rokovaní vlády novelizáciu ústavy a príslušné ... viac »


Bývalý šéf tajných zverejnil šokujúce detaily: Za únosom Kováča je priamo Mečiar!

Vladimír Mečiar

13.03.2017 18:05

BRATISLAVA - Expremiér Vladimír Mečiar uviedol v súvislosti s únosom Michala Kováča mladšieho v nedávnej debate televízie TA3 viaceré nepravdy, uviedol dnes mimo iného na tlačovej konferencii bývalý riaditeľ rozviedky SIS a predseda Asociácie bývalých spravodajských dôstojníkov (ABSD) Igor Cibula. viac »


Odborník o Mečiarových amnestiách: Zneužitie práva, aké nemá v histórii Slovenska obdobu

Odborník o Mečiarových amnestiách:

12.03.2017 21:01

BRATISLAVA - Mečiarove amnestie boli zneužitím práva, aké nemalo v novodobej histórii Slovenska obdobu. V dnešnej relácii V politike na TA3 to povedal Jozef Vozár z Ústavu štátu a práva Slovenskej akadémie vied. „Keď hľadajú učebnicové riešenia na zrušenie týchto amnestií, nemôžeme v ústave alebo v nejakých teoretických dokumentoch hľadať návody, ako túto amnestiu zrušiť. viac »


Smerák vysvetlil postoj k amnestiám: Tlak nesieme ťažko, pôjdeme na hranu možností

Miroslav Číž

12.03.2017 14:02

BRATISLAVA - Veľmi ťažko nesieme, že dostávame nálepku, že sme za Mečiarove amnestie. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol poslanec Národnej rady (NR) SR Miroslav Číž (Smer-SD). viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.