Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Knižné Bleskovky

Smrť v pätách!

Kniha Oklam ma

Kniha Oklam ma

pred 23 hodinami

Myslíš si, že vieš, čo je pravda. Pravda je, že nevieš nič. viac »

Exotická kráska a hĺbavý muž

Kniha Hriešne pokušenie

19.10.2017 16:00

Po románe Hriešne fantázie prichádza finále obľúbenej ságy rodu Knightovcov v podobe strhujúceho príbehu odvážnej princeznej a záhadného Gabriela Knighta, predurčeného stať sa jej záchrancom. viac »


Šialené roky plné násilia a vrážd

Šialené roky plné násilia

19.10.2017 11:00

Veľkolepá kriminálna dráma s prvkami trileru Čierny rok – Vojna mafie rozpráva o vyvrcholení éry mečiarizmu v 90.rokoch. Strhujúco, pútavo, miestami drsne až brutálne. Ide o voľné pokračovanie bestselleru Čierna hra: Vláda mafie. viac »


Čo keby napísala príbeh aj o tebe?

Čo keby napísala príbeh

18.10.2017 13:00

Annabellin život bol vždy dokonalý alebo si to aspoň myslela. Až do chvíle, kým zistila, že je len hlavnou hrdinkou príbehu, ktorý o nej napísala spisovateľka Lucy Keatingová. Je tu novinka Doslova. viac »


Dojemný príbeh štyroch mladých žien

Kniha Apartmán

18.10.2017 11:30

Apartmán. Nový bestseller New York Times od svetovo obľúbenej Danielle Steelovej. Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. viac »


Brutálne vraždy bývalých detských špiónov otrasú celou krajinou

Brutálne vraždy bývalých detských

17.10.2017 12:00

Katarína Holetzová novou knihou Svorka odhaľuje temné tajomstvá minulosti. viac »


Pečiete z kvásku? Poradíme!

Pečiete z kvásku? Poradíme!

15.10.2017 11:00

Toto je kniha pre všetkých, ktorí chcú začať piecť z kvásku, ale stále váhajú. Aj pre tých, ktorí to už skúsili, ale príliš sa im nedarilo. viac »


Kto sa skrýva pod maskou?!

Kto sa skrýva pod

14.10.2017 17:00

V edícii YOLi, knihy pre mladých, vychádza novinka mladej slovenskej autorky Senty Andok Pod maskou. Je to napínavý príbeh, takmer detektívny, ktorý je však aj o búraní predsudkov voči bezdomovcom. Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho... viac »


Ide po nich mafia a zákon na to kašle

Ide po nich mafia

12.10.2017 12:00

Nikto nie je taký veľký, aby sa nezmestil do truhly! „Časť týchto príbehov sa naozaj odohrala, ale inak. Postavy sú vymyslené. Ak ste sa v niektorej predsa spoznali, majte rozum a nepriznávajte to. Ľudia nemusia vedieť, aká ste sviňa.“ viac »


Zlatokopka vo väzení

Zlatokopka vo väzení

11.10.2017 18:00

Zlatokopka pokračuje! Podtitul novej Zlatokopky 3 je Nezažiješ, neuveríš – poukazuje na to, že je až neuveriteľné, čoho sú niektorí ľudia schopní. „Príbeh je vymyslený, no inšpirovaný skutočným príbehom, v ktorom žena doplatila na svoju naivitu a zištnosť pri vplyvnom priateľovi,“ vysvetľuje autorka Lucia Sasková. viac »


Prežije len jedno dievča!

Prežije len jedno dievča!

11.10.2017 13:00

„Presvedčivé, návykové a desivé. Zmiznuté dievčatá si jednoducho nesmiete nechať ujsť,“ píše A Bookseller Blabbering a portál I love Reading dodáva: „Angela, nevieme ako to robíte, ale preboha, pokračujte v tom!“ viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.