Sobota, 20. január 2018. Meniny má Dalibor, Sebastián, zajtra Vincent.

Knižné Bleskovky

Čo ste o Bratislave nevedeli

Čo ste o Bratislave

17.12.2017 09:00

Viete, kde sa rozprestieralo jedno z najväčších keltských sídlisk v Európe a aké bolo veľké? Či koľko mlynov stálo v dnešnej Mlynskej doline a kedy sa uskutočnil prvý let balónom na území Slovenska? viac »


Každý má právo na ďalšiu šancu

Každý má právo na

16.12.2017 20:00

„Skutočne sexi,“ ohodnotili USA Today novinku Samanthy Youngovej Mesačné svetlo na Nightingale Way. Fanúšičky jej pikantnej série Dublin Street sa už nevedeli dočkať ďalšieho príbehu. Samantha štartuje novú sériu a po prečítaní tejto knihy si budete mädliť ruky. viac »


Vyrieši to len slečna Marplová

Vyrieši to len slečna

16.12.2017 13:00

Vražda na fare je typická anglická detektívka, aké milujeme od Agathy Christie najviac. Ocitneme sa v malej dedinke, stretneme bystrú slečnu Marplovú, ktorá musí vyriešiť vraždu nafúkaného surovca, plukovníka Protheroa. Ten nie je v dedine ani trošku obľúbený a jeho tak trochu neposlušná dcéra Lettice sa nechala namaľovať v plavkách mladým maliarom Lawrencom Reddingom... viac »


Bláznivé dobrodružstvá Ančy z Pomaranča

Bláznivé dobrodružstvá Ančy z

15.12.2017 13:00

Tak toto je ona. Anča z Pomaranča, z ktorou si toho teda ešte pekne užijete. Ako nám ešte prezradila, spomínaná babka je v porovnaní so susedmi nič. Na stenu si namaľovali prasiatka, ktoré si grilujú človeka. Nie sú to náhodou ľudožrúti? viac »


Napätie a tajomstvo v podaní Pavla Rankova

Napätie a tajomstvo v

15.12.2017 09:00

Pavol Rankov zaujal čitateľov najskôr svojimi poviedkami, v ktorých prostriedkami fantastickej a absurdnej literatúry skúmal situácie, či okolnosti, za akých sa v ľudskom živote prejavuje dobro a zlo. Ako spolu nažívajú a prežívajú. Ako sa menia, súperia a vytláčajú. Neskôr prišli dva úspešné romány Stalo sa prvého septembra alebo inokedy a matky. viac »


Wellness ambasádorka a jej Výnimočná kuchárka

Wellness ambasádorka a jej

14.12.2017 19:00

Ak ste nepočuli meno Vlaďka Čobrdová, je to úspešná poradkyňa v oblasti zdravého stravovania. Pýši sa titulom "wellness ambasádor" pre sieť známych austrálskych supermarketov so zdravou stravou, ktoré fungujú v rámci projektu About Life. viac »


Nový Dominik Dán a jeho Cigaretka

Nový Dominik Dán a

14.12.2017 13:00

25.kniha najlepšieho autora detektívok na Slovensku Dominika Dána, ktorý prekonal magickú hranicu milión predaných kusov. Ako druhý po Táni Keleovej-Vasilkovej, ktorá predala vyše 1,3 milióna kníh. viac »


Vydupte si dobrú náladu! Ako na to?

Kniha Hlavu hore

14.12.2017 13:00

O šikovných psychologických technikách, či už verbálnych, aj neverbálnych, ste už isto počuli. Pozitívne myslenie zaplavilo internet a vizualizácia pekných obrazov vo vašej mysli by vám mala byť vraj úplne prirodzená. Čo však v prípade, keď myseľ zlyháva a afirmácie na ňu nefungujú? Ľahká pomoc. Zatraste sa, zadupte si a poskočte. Je to také jednoduché! viac »


Neviete, akým darčekom na Vianoce potešiť babičku či dedka ? Toto je krásny darček pre oboch!

Knihy Babička, rozprávaj, Dedko,
Foto

14.12.2017 09:00

Sú to dve knihy, ale nie obyčajné. Už dva roky je o nej vždy pred Vianocami obrovský záujem. Možno podobné publikácie poznáte u detí – na uchovanie spomienok na prvé mesiace a roky života. Ale toto je novinka, ktorá teraz vychádza aj v slovenčine. A ide vlastne o obchodný zázrak: predávajú sa knihy, hoci ešte nie sú napísané Knihy pre uchovanie spomienok. viac »


Domina je provokatívnejšia ako Maestra

Kniha Domina

13.12.2017 21:00

Judith Rashleighová to dokázala! Teraz žije luxusným životom v nádherných Benátkach, kde si pod menom Elisabeth Teerlincová otvorila vlastnú galériu. Konečne sa môže zastaviť, tešiť sa zo života, pre ktorý dokonca vraždila, a nebyť večne na úteku. Už má naozaj všetko – peniaze, životný štýl i garderóbu, o akej vždy snívala, nehovoriac o záujme ruského ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.