Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Knižné Bleskovky

Návod na žiarivú pleť, zdravé trávenie, chudnutie, lepší spánok a menej stresu

Kniha Zdravá a krásna

Kniha Zdravá a krásna

pred 8 hodinami

Výživová poradkyňa Jessica Sepelová to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť. viac »

Vraždila pre neveru?!

Kniha A teraz ma

pred 14 hodinami

Hovorí sa, že až keď niekoho stratíte, uvedomíte si, aký dôležitý pre vás bol. „Z detstva nosím v sebe obraz, ako moja matka prišla domov a oznámila mi, že otec má inú ženu,“ spomína si spisovateľka Adriana Macháčová. „Práve tento moment bol pre mňa inšpiráciou pre napísanie môjho najnovšieho románu. Boli to tie temné stránky, ktoré prinášajú prázdne ... viac »


Ignorovanie konfliktov nemá zmysel. Naučte sa konflitky prekonávať!

Ignorovanie konfliktov nemá zmysel.

pred 18 hodinami

Život bez konfliktov nie je možný. Všetci sme už čelili konfrontáciám s ostatnými. Do konfliktov sa však dostávame aj sami so sebou. Napriek tomu si treba uvedomiť, že konflikty nie sú len negatívne. Naučte sa ich prekonávať. Objavte metódy ako zvládať ťažké situácie a dostať sa do pohody. viac »


Prečo byť príťažlivý pre ženy nestačí?

Kniha Ako ju získať

včera o 21:00

Keď Michal Kopecký oznámil, že príde s novou knihou, ľudia sa ho začali (úplne logicky) pýtať, v čom bude iná ako jeho prvá kniha Príťažlivosť. Jeho odpoveď? „Vo všetkom :)." V týchto dňoch vychádza jeho druhá kniha s názvom Ako ju získať, ktorá začína tam, kde prvá končí. viac »


Vyhrajte knihu Liečivé polievky. Posledné dni na zapojenie...

Kniha Liečivé polievky

včera o 18:00

Je jedno, aký základný vývar pripravíte – zo zeleniny, hydiny, kostí či rýb. Či si ho vychutnáte číry alebo z neho vykúzlite polievku. Výsledkom bude stále pocit šťastia a zdravie na tanieri. viac »


Môže vás myseľ uzdraviť? Áno, mnoho vecí závisí od našej mysle

Kniha Myseľ ako liek

včera o 13:00

Veríte, že vás myseľ dokáže uzdraviť? Že vám dokáže posilniť imunitu, pomôže črevám, či nervom? Mnohí vedci sa pýtajú - nakoľko môže myseľ človeka pomôcť pri uzdravení? Presne touto témou sa zaoberá užitočná kniha Myseľ ako liek od uznávanej expertky Jo Marchantovej. viac »


Povinná letná výbava alebo všetko, čo potrebujete na dokonalý oddych pri vode!

Povinná letná výbava alebo

včera o 09:00

Dlhšie dni, teplejšie noci, veselší ľudia, fresh limonády, osviežujúce zmrzliny, more, pláž, voda, kúpaliská, hudba...a samozrejme knihy! TO JE LETO! Včera sa nám oficiálne začalo leto – pre mnohých najobľúbenejšie ročné obdobie. Ste na leto 2017 pripravení? viac »


Ako robiť veci rozumnejšie a lepšie?

Ako robiť veci rozumnejšie

24.06.2017 21:00

Ako byť naozaj produktívny a stihnúť viac v lepšej kvalite? Dá sa to, len treba poznať pravidlá, na ktorých efektivita stojí. Presne tomu sa venuje známy investigatívny novinár Charles Duhigg, ktorý za svoju prácu získal Pulitzerovu cenu. viac »


Tento zločin nemá vinníka!

Kniha Podstata zla

24.06.2017 07:00

Podstata zla vás zavedie do impozantného prostredia majestátnych hôr, ktoré sú démonické a miestami až strašidelné. Autorov temný a originálny štýl rozprávania a zápletka plná napínavých zvratov až do poslednej strany mieri presne do čierneho. viac »


Zaujímajú vás tajomstvá, záhadné odkazy či doposiaľ nezodpovedané otázky? Kliknite a zistite viac!

Zaujímajú vás tajomstvá, záhadné

23.06.2017 19:00

Ľudstvo sa v priebehu histórie postaralo o vznik rôznych artefaktov. Od dôb ohromných egyptských pyramíd, mýtickej Babylonskej veže či znepokojujúcej a dokonale krásnej krištáľovej lebky až po Enigmu z minulého storočia vytvárali ľudia diela, ktoré im mali umožniť kontakt s neznámymi silami. viac »


Chudneme so smoothie!

Kniha Chudneme so stmoothie

23.06.2017 13:00

Kniha Chudneme so smoothie prináša nové poznatky o fenoméne dnešných dní – o zdravých a chutných nápojoch z ovocia a zeleniny smoothie. viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!