Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Knižné Bleskovky

Toto nezmeškajte! Spisovateľ Patrick Ness v Bratislave!

Kniha Sedem minút po polnoci

Kniha Sedem minút po polnoci

pred 5 hodinami

Neuveriteľne sa tešíme zo správy, že nás v Bratislave navštívi britsko-americký spisovateľ Patrick Ness, ktorý je slovenským čitateľom známy najmä vďaka románu Sedem minút po polnoci. V roku 2016 sa román dostal aj na plátna svetových kín pod názvom A Monster Calls – zahrali si v ňom oceňovaní herci a herečky ako Sigourney Weaver, Felicity Jones či Liam Neeson. viac »

Svedectvá a dôkazy o posmrtnom živote a večnosti

Svedectvá a dôkazy o

pred 20 hodinami

Objavte poučné, utešujúce a pravdivé príbehy Marka Anthonyho, ktorý pomáha ľuďom komunikovať so svojimi blízkymi v duchovnom svete. Vydajte sa na povznášajúcu cestu, ktorá vás oboznámi so záhadami posmrtného života a zároveň odstraňuje strach a predsudky sprevádzajúce kontakty so svetom duchov. viac »


SKUTOČNÝ PRÍBEH: Rodina bola viac ako 40 rokov rozdelená železnou oponou

Kniha 40 jesení

pred 23 hodinami

Oslňujúca, plná nádeje a úžasne inšpirujúca. Taká je kniha 40 jesení, na ktorú tak skoro nezabudnete. V tomto výnimočnom románe podľa skutočnej udalosti sa skrýva život piatich žien - rodiny, ktorá bola viac ako štyridsať rokov rozdelená železnou oponou. viac »


Takéto polievky vás vyliečia!

Kniha Liečivé polievky

včera o 14:00

Viete, prečo je vlastne polievka taká liečivá? Tu je pár dôvodov! viac »


Zlatníkova chovanica

Kniha Zlatníkova chovanica

včera o 18:00

Zlatníkova chovanica je jej prvý romantický príbeh Jany Pronskej, ktorý v ničom nezaostáva za ľúbostnými romancami anglických a amerických spisovateliek. Hradní páni, rytieri, manželstvá z rozumu a nad všetkým stojaca láska. Stredoveké Slovensko a Ľubovniansky hrad fascinujúco ožívajú v pôvabnom dobovom príbehu. viac »


Matkin denník v synových rukách. Ako ho ovplyvní tajomstvo, ktoré sa dozvedel?

Kniha Posledný potomok

25.03.2017 14:00

Univerzitný profesor Thomas Hardy sa práve rozišiel s manželkou a dospievajúcim synom, navyše mu nedávno umrela matka, s ktorou mal silné citové puto. Právnik mu v pozostalosti odovzdá jej denník. viac »


Prečo priberáme a prečo sme chorí?

Prečo priberáme a prečo

24.03.2017 21:00

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo. viac »


Zamilovala sa do moslima

Kniha Parížske slnko

24.03.2017 13:00

Alica Eštoková sa čitateľom predstavila románmi Eliza: Zvádzaj ma pomaly a Cesta do Provensalska. Aj jej najnovší príbeh Parížske slnko: Zamilovala som sa do moslima sa odohráva striedavo na Slovensku a vo Francúzsku. Autorka sa v ňom zamýšľa, do akej miery nás v láske môže ovplyvniť rozdielnosť kultúr a farba pleti. viac »


Moderné triky, ako dosiahnuť úspech

Moderné triky, ako dosiahnuť

24.03.2017 10:00

Už ste sa niekedy cítili vinní za to, že ste nestihli ísť do fitka? Konečne sa ste sa naučili základy meditácie a potom ste s tým skončili? Ľutujete, že netrávite dosť času so svojimi deťmi, partnerom, priateľmi alebo starnúcimi rodičmi? viac »


Vražedná zoznamovacia aplikácia

Kniha Smäd

23.03.2017 19:00

Veľmi obľúbená a využívaná zoznamovacia aplikácia Tinder sa stala nástrojom smrti. Vďaka nej vraždí brutálny zločinec a neštíti sa ničoho. Dokonca si z krvi jednej z obetí pripraví smoothie...Bloody Ewa, podľa jej mena. Jediný, kto ho môže dostať, je detektív Harry Hole. viac »


Svet, kde vládnu muži

Kniha Prevtelenie

23.03.2017 12:00

Do zabudnutého írskeho kraja akoby moderné časy ešte nedorazili. A predsa sa oň mnohí začali zaujímať. K O’Donnellovcom prichádzajú ľudia z celého Írska, ba i z cudziny, aby si obzreli ich jedenásťročnú dcéru Annu, ktorá už niekoľko mesiacov nič nezjedla a tvrdí, že žije z manny nebeskej. Všetci sú presvedčení, že je to zázrak... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?