Streda, 23. august 2017. Meniny má Filip, zajtra Bartolomej.

Knižné Bleskovky

Predstavte si nebo a predstavte si, že by sme ho dokázali pochopiť!

pred 7 hodinami

Ľudia na celom svete zbystria pozornosť, keď sa hovorí o nebi. Či si to priznávame, alebo nie, každý z nás chce vedieť, či existuje život po smrti. Biblia nám predkladá množstvo príbehov ľudí, ktorí zomreli a vrátili sa do života. Preto by nás nemalo prekvapovať, že moderná medicínska veda dokumentuje ešte viac takýchto zázrakov. viac »

Prírodné divy planéty Zem

Kniha Náš svet

pred 10 hodinami

Kniha Náš svet – prírodné divy planéty Zem je plná nádherných ilustrácií a názorných prierezových schém, ktoré vás vezmú na fascinujúcu obrazovú výpravu po planéte Zem, na ktorej odhalíte jej úžasné tajomstvá. Táto encyklopédia pre celú rodinu odpovie na otázky aj tých najzvedavejších a odhaľuje pritom nesmierne divy našej planéty. viac »


Aký je život so zelenými smoothies?

Aký je život so

21.08.2017 13:00

Cieľom tejto knihy nie je určiť diagnózu alebo liečebný postup, ani riešiť váš zdravotný problém či nahradiť lekársku pomoc. Jej cieľom je obohatiť vaše vedomosti. Úplne nový stravovací plán, ktorý vám pomôže začleniť zelené smoothies do každodenného režimu, osvojiť si zdravšie stravovacie návyky a upevniť zdravie. viac »


Láska z nebies: Zmeňte život sebe a vašim blízkym!

Láska z nebies: Zmeňte

20.08.2017 20:00

Všade hľadáme chyby či nedostatky a to v nás prebúdza pocit nespokojnosti s naším životom. Pritom máme možnosť rozhodovať sa a vybrať si. viac »


Keď je lekár príkladom

Keď je lekár príkladom

20.08.2017 13:00

Tí, ktorí ho poznajú, vedia, že vyzerá stále sviežo, stále toho pracovne stíha enormne veľa, disponuje výbornou fyzickou a najmä psychickou kondíciou, čo sa prejavuje takmer vždy dobrou náladou, či veselým pohľadom a tiež ochotou a láskavosťou. A to má už pár rokov po 60-tke.. Reč je o MUDr. Pavlovi Malovičovi, dlhoročnom primárovi kliniky telovýchovného ... viac »


SISSI: Očarujúca a milovaná. Príbeh jej lásky

Kniha Sissi – náhodná

19.08.2017 19:00

Príbeh plný historických detailov a očarujúcich postáv, vďaka čomu ponúka úchvatný pohľad na jeden z najfascinujúcejších panovníckych rodov v histórii. Vrhá tiež nové svetlo na oslnivú habsburskú ríšu a jej očarujúcu a milovanú cisárovnú. viac »


10-te pokračovanie denníka odvážneho bojka už v predaji!

10-te pokračovanie denníka odvážneho

19.08.2017 09:00

Naozaj sa v „starých dobrých časoch“ žilo lepšie? Takúto otázku si dáva smoliar Greg zo svetovo populárnej série Denník odvážneho bojka. viac »


Drsný život bežnej rodiny

Kniha Sklený zámok

18.08.2017 20:00

Život rodiny Wallsovcov s deťmi predstavoval nekonečné dobrodružstvo: sotva sa usadia, už znovu utekajú pred sociálkou a nezaplatenými faktúrami. Matka sa považuje za spisovateľku a maliarku, otec za vedca, ktorý pracuje na vynájdení stroja na zlato a svojim deťom sľubuje veľkolepý sklený zámok… ale často majú prázdnu chladničku, sú nútení kradnúť, ... viac »


Úžasná kniha o čaji

Úžasná kniha o čaji

17.08.2017 12:00

Nová kniha Čaj ponúka všetko, čo by mohlo zaujímať milovníkov tohto nápoja. Autorkou je čajová someliérka Linda Gaylardová, čiže odborník naslovovzatý. Ako tvrdí, „čajový someliér má pomerne náročnú úlohu. Musí presvedčiť konzumentov, že čaj je oveľa viac ako len šálka s čajovým vrecúškom. Čaj v sebe skrýva tajomstvo, históriu, cestovanie, priemysel, ... viac »


Vražedná láskavosť

Láskavosť
Foto

16.08.2017 19:00

Všetko sa začína malou bežnou láskavosťou – Emily požiada priateľku Stephanie, aby vyzdvihla jej syna Nickyho zo škôlky. Tá ochotne súhlasí, veď Nicky a jej päťročný syn Miles sú najlepší kamaráti a radi spolu trávia čas, podobne ako ich matky. Emily si však po syna už nepríde... viac »


Kristína Farkašová a najlepší rok jej života

Najlepší rok tvojho života
Foto

16.08.2017 12:00

"Najlepší rok môjho života je tento,“ tvrdí známa herečka a moderátorka Kristína Farkašová. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.