Štvrtok, 19. október 2017. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Knižné Bleskovky

Šialené roky plné násilia a vrážd

Kniha Čierny rok - Vojna mafie

Kniha Čierny rok - Vojna mafie

pred 8 minútami

Veľkolepá kriminálna dráma s prvkami trileru Čierny rok – Vojna mafie rozpráva o vyvrcholení éry mečiarizmu v 90.rokoch. Strhujúco, pútavo, miestami drsne až brutálne. Ide o voľné pokračovanie bestselleru Čierna hra: Vláda mafie. viac »

Čo keby napísala príbeh aj o tebe?

Čo keby napísala príbeh

pred 22 hodinami

Annabellin život bol vždy dokonalý alebo si to aspoň myslela. Až do chvíle, kým zistila, že je len hlavnou hrdinkou príbehu, ktorý o nej napísala spisovateľka Lucy Keatingová. Je tu novinka Doslova. viac »


Dojemný príbeh štyroch mladých žien

Kniha Apartmán

pred 23 hodinami

Apartmán. Nový bestseller New York Times od svetovo obľúbenej Danielle Steelovej. Vzrušujúci a zároveň dojemný príbeh štyroch mladých žien, ktoré osud náhodou zvedie dohromady v kritických chvíľach ich života. viac »


Brutálne vraždy bývalých detských špiónov otrasú celou krajinou

Brutálne vraždy bývalých detských

včera o 12:00

Katarína Holetzová novou knihou Svorka odhaľuje temné tajomstvá minulosti. viac »


Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

Ženská verzia Schindlerovho zoznamu

16.10.2017 09:00

Skutočný príbeh, ktorý vás rozplače a prinúti zamyslieť sa nad životom. Strhujúci príbeh o Irene Sendlerovej – hrdinke, ktorá sa stala ženskou verziou Oskara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného Poľska. viac »


Ako nezomrieť a vyzdravieť?

Ako nezomrieť a vyzdravieť?

15.10.2017 19:00

Choroby srdca a ciev, rakovina, cukrovka, vysoký krvný tlak, Parkinsonova či Alzheimerova choroba (a ďalšie). Každý rok si vyžiadajú tisíce ľudských životov. viac »


Pečiete z kvásku? Poradíme!

Pečiete z kvásku? Poradíme!

15.10.2017 11:00

Toto je kniha pre všetkých, ktorí chcú začať piecť z kvásku, ale stále váhajú. Aj pre tých, ktorí to už skúsili, ale príliš sa im nedarilo. viac »


Kto sa skrýva pod maskou?!

Kto sa skrýva pod

14.10.2017 17:00

V edícii YOLi, knihy pre mladých, vychádza novinka mladej slovenskej autorky Senty Andok Pod maskou. Je to napínavý príbeh, takmer detektívny, ktorý je však aj o búraní predsudkov voči bezdomovcom. Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho... viac »


Ďalšie mesiace horúcej vášne

Ďalšie mesiace horúcej vášne

14.10.2017 11:00

Obľúbená séria Dievča z kalendára sa končí poslednou knihou a záverečnými tromi mesiacmi. Zdá sa, že sa všetko obracia k dobrému, že sa konečne vyriešia všetky problémy a Mia konečne nájde pokojný a šťastný vzťah... viac »


Môj pes je môj guru

Môj pes je môj

12.10.2017 19:00

Všimli ste si, ako sa váš pes rozžiari, keď vás vidí? Vždy čaká pri dverách, aby vás privítal, keď sa vraciate domov a šťastne pritom kýva chvostom. Miera jeho vzrušenia zostáva rovnaká bez ohľadu na to, či ste boli preč na týždňových prázdninách alebo iba päť minút, aby ste si z poštovej schránky vybrali poštu. Vždy šteká, ako by ste odišli minimálne ... viac »


Ide po nich mafia a zákon na to kašle

Ide po nich mafia

12.10.2017 12:00

Nikto nie je taký veľký, aby sa nezmestil do truhly! „Časť týchto príbehov sa naozaj odohrala, ale inak. Postavy sú vymyslené. Ak ste sa v niektorej predsa spoznali, majte rozum a nepriznávajte to. Ľudia nemusia vedieť, aká ste sviňa.“ viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!