Sobota, 25. február 2017. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Knižné Bleskovky

Ako vyhnať duševné jedy a prečo nesmie zostať žiaden problém nevyriešený?

Kniha Pravdy, ktoré zmenia váš život

Kniha Pravdy, ktoré zmenia váš život

pred 23 hodinami

Kniha s názvom Pravdy, ktoré zmenia váš život, bola dokončená krátko pred smrťou jej autora. Publikácia prináša životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia, ktorý po celý život odovzdával poznatky svojim blížnym. Dielo vám objasní jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický a neomylný životný postoj. Okrem toho vám kniha ... viac »

Spoveď slobodnej zúfalky: Reálny život mi dal kopanec do zadku!

Kniha Zúfalka

včera o 19:00

Ako prežiť svadobnú sezónu? Ako si nájsť skutočnú lásku? A čo nechcete počuť, keď ste single? Príbeh Bryony výstižne nazvaný Spoveď slobodnej zúfalky vás pobaví a rozosmeje. Bryony si totiž predstavovala život po dvadsiatke ako jednu nekončiacu sa párty. Snívala o kreatívnej a dobre platenej práci, štýlovom byte a superúžasnom priateľovi. Realita ju ... viac »


Pátracia séria s čarovným perom

Pátracia séria s čarovným

včera o 16:00

Nová hravá séria pre malých detektívov. Zošitové knižky v sebe spájajú dobrodružstvo, pátranie a interaktivitu. Základom je komiksový príbeh ako Ukradnutý obraz, Topánky múmie, či Panika na farme. Plnofarebný komiks s úlohami na každej strane. Ku knižkám je pribaľované svietiace pero s neviditeľným atramentom. viac »


Thriller, ktorý vám nedá spať! Ďalšia kniha od autora Dívky v ledu

Kniha Noční lov

23.02.2017 12:00

Po bestselleri Dívka v ledu prichádza nakladateľstvo Cosmopolis, súčasť Nakladateľského domu GRADA, s druhým príbehom autora Roberta Bryndzu. V thrilleri Noční lov, ktorý sa odohráva v jednom horúcom lete v Londýne, čelí obľúbená vyšetrovateľka Erika Fosterová ďalšej nebezpečnej výzve. Ak vám z Dívky v ledu išiel mráz po chrbte, z Nočního lovu vás bude oblievať pot... viac »


Teroristická sieť a smrtiaca odplata

Teroristická sieť a smrtiaca

22.02.2017 21:00

Je tu nový strhujúci triler z populárnej série Daniela Silvu. „Čierna vdova je triler, ktorý budete čítať so zatajeným dychom. Šokujúco jasnozrivý román, odrážajúci zložitosť dnešného sveta. Silva opäť dokázal, že vie po novom spracovať známe témy a vdýchnuť im nový život,“ napísal prestížny Publishers Weekly. viac »


Tri ženy = matky, ktoré prežili vo svete, ktorý chcel ich smrť!

Tri ženy = matky,

22.02.2017 12:00

Slovenka Priska, Češka Anka a Poľka Ráchel. Tri múdre a vzdelané ženy, ktoré nadovšetko milovali svojich manželov. Ženy, ktoré mali svoje sny a túžby. Ženy, ktoré v zlomku skundy prišli o všetko len preto, že sa narodili židovskej matke. viac »


Introverti: ľudia plní nápadov! Nepodceňujte ich!

Introverti: ľudia plní nápadov!

21.02.2017 21:00

Spoznáte ho podľa toho, že radšej počúva, ako hovorí, uprednostňuje prácu osamote než v skupine, je zamyslený, často uzavretý. Väčšina z nich však predstiera, že je niekým úplne iným, a to extrovertom. viac »


Znásilňovanie, krvavé bitky chlapcov i dievčat sú ich životoch bežnou súčasťou každého dňa!

Znásilňovanie, krvavé bitky chlapcov

21.02.2017 12:00

Kniha Redi Tlhabi Africká láska je skutočným príbehom utrpenia afrického dievčaťa, ktoré by v tomto storočí vo svete už nemalo mať miesto... Príbeh jedenásťročnej Redi sa začína v Sowete pri juhoafrickom Johannesburgu. Od útleho veku je vystavená násiliu, ponižovaniu rovnako tak, ako jej rovesníčky a kamarátky. viac »


Keď všade navôkol počuť len nárek smrti a vojna ničí životy, jediným únikom je viera

Kniha Svetlo, ktoré nevidíme

21.02.2017 09:00

Píše sa rok 1939. Hitler už pripravuje hrozivý plán, v ktorom niet miesta pre ľudskosť. Povráva sa, že vojna je predo dvermi. Sú to len klebety. Obyčajné slabošské reči, ktorým len tak niekto neuverí. viac »


Čistenie kostí a kĺbov: čo to je a pre koho je určené?

Čistenie kostí a kĺbov:

19.02.2017 19:00

Stále sa píše len o očistení organizmu, ale čo si tak prečistiť kosti a kĺby? Je ťažké nájsť človeka, ktorý by netrpel ich bolesťami. Je jedno, čím kto trpí, pretože tieto problémy môžeme nazvať jednoducho reumatizmus, artróza alebo osteoperóza. viac »


Prečo priberáme a prečo sme chorí?

Prečo priberáme a prečo

19.02.2017 13:00

V stravovaní prevláda množstvo mýtov a je zložité vyznať sa v nich. Ak chceme pochopiť, ako funguje náš metabolizmus, z akého dôvodu priberáme a prečo nás prenasledujú zákerné choroby, určite by v domácnosti nemala chýbať slovenská kniha Moderné paleo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!