Sobota, 16. december 2017. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Knižné Bleskovky

Bláznivé dobrodružstvá Ančy z Pomaranča

Kniha Anča z Pomaranča

Kniha Anča z Pomaranča

pred 11 hodinami

Tak toto je ona. Anča z Pomaranča, z ktorou si toho teda ešte pekne užijete. Ako nám ešte prezradila, spomínaná babka je v porovnaní so susedmi nič. Na stenu si namaľovali prasiatka, ktoré si grilujú človeka. Nie sú to náhodou ľudožrúti? viac »

Napätie a tajomstvo v podaní Pavla Rankova

Napätie a tajomstvo v

pred 15 hodinami

Pavol Rankov zaujal čitateľov najskôr svojimi poviedkami, v ktorých prostriedkami fantastickej a absurdnej literatúry skúmal situácie, či okolnosti, za akých sa v ľudskom živote prejavuje dobro a zlo. Ako spolu nažívajú a prežívajú. Ako sa menia, súperia a vytláčajú. Neskôr prišli dva úspešné romány Stalo sa prvého septembra alebo inokedy a matky. viac »


Wellness ambasádorka a jej Výnimočná kuchárka

Wellness ambasádorka a jej

včera o 19:00

Ak ste nepočuli meno Vlaďka Čobrdová, je to úspešná poradkyňa v oblasti zdravého stravovania. Pýši sa titulom "wellness ambasádor" pre sieť známych austrálskych supermarketov so zdravou stravou, ktoré fungujú v rámci projektu About Life. viac »


Chcete počuť rozprávať stromy?

Kniha Počuješ rozprávať stromy?
Foto

včera o 19:00

Skúsený nemecký lesník Peter Wohlleben rozpráva o svojich fascinujúcich pozorovaniach a prieskumoch. viac »


Nový Dominik Dán a jeho Cigaretka

Nový Dominik Dán a

včera o 13:00

25.kniha najlepšieho autora detektívok na Slovensku Dominika Dána, ktorý prekonal magickú hranicu milión predaných kusov. Ako druhý po Táni Keleovej-Vasilkovej, ktorá predala vyše 1,3 milióna kníh. viac »


Vydupte si dobrú náladu! Ako na to?

Kniha Hlavu hore

včera o 13:00

O šikovných psychologických technikách, či už verbálnych, aj neverbálnych, ste už isto počuli. Pozitívne myslenie zaplavilo internet a vizualizácia pekných obrazov vo vašej mysli by vám mala byť vraj úplne prirodzená. Čo však v prípade, keď myseľ zlyháva a afirmácie na ňu nefungujú? Ľahká pomoc. Zatraste sa, zadupte si a poskočte. Je to také jednoduché! viac »


Neviete, akým darčekom na Vianoce potešiť babičku či dedka ? Toto je krásny darček pre oboch!

Knihy Babička, rozprávaj, Dedko,
Foto

včera o 09:00

Sú to dve knihy, ale nie obyčajné. Už dva roky je o nej vždy pred Vianocami obrovský záujem. Možno podobné publikácie poznáte u detí – na uchovanie spomienok na prvé mesiace a roky života. Ale toto je novinka, ktorá teraz vychádza aj v slovenčine. A ide vlastne o obchodný zázrak: predávajú sa knihy, hoci ešte nie sú napísané Knihy pre uchovanie spomienok. viac »


Domina je provokatívnejšia ako Maestra

Kniha Domina

13.12.2017 21:00

Judith Rashleighová to dokázala! Teraz žije luxusným životom v nádherných Benátkach, kde si pod menom Elisabeth Teerlincová otvorila vlastnú galériu. Konečne sa môže zastaviť, tešiť sa zo života, pre ktorý dokonca vraždila, a nebyť večne na úteku. Už má naozaj všetko – peniaze, životný štýl i garderóbu, o akej vždy snívala, nehovoriac o záujme ruského ... viac »


Ako vyzerá vianočný stromček knihoverta?

Ako vyzerá vianočný stromček

13.12.2017 19:00

Viete, kto je to knihovert? Výnimočný človek s umeleckou a kreatívnou dušou. Knihoverti sú inteligentní ľudia, ktorí milujú príjemnú atmosféru a sviatky sú pre nich ďalšou príležitosťou k pohodovému oddychu. viac »


Ako nakupovať a rozmýšľať o jedle inak?

Kniha Moderné Paleo za

13.12.2017 13:00

Nijaká diéta nefunguje. Čím skôr sa s tým zmierite, tým menej sa budete trápiť. Držaním diéty môžete dosiahnuť zníženie hmotnosti, ale výsledok sa stratí, len čo sa vrátite k predchádzajúcim návykom. viac »


Potešiť na Vianoce nie je ťažké alebo ako vyčarovať vianočný úsmev na tvári?

Potešiť na Vianoce nie

13.12.2017 11:00

Vianoce: nádherné obdobie, ktoré väčšina z nás prežije v pokoji so svojou rodinou. Vianočné oplátky, med, kapustnica alebo šošovicová polievka, ryba a nekonečné debaty s tými, ktorých milujeme. To je to, na čo sa celý bežný rok tešíme. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.