Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Citové vydieranie na obrazovkách Markízy: Zúfalá farmárka sa vyhráža psychickým zrútením!

Citové vydieranie na obrazovkách
Foto

15.11.2017 14:15

BRATISLAVA - To, že reality šou Farma je skutočne drsná a nekompromisná, si už mohli na vlastnej koži vyskúšať asi všetci súťažiaci. Jej odvrátenú stránku však aktuálne odmieta prijať napumpovaná playmate Petra Palusková (25). Trucovala totiž pri deľbe jednotlivých úloh a svoju nevôľu dokonca vystupňovala aj nepríjemným citovým vydieraním. viac »


Kompletne nahá markizácka tvár: Erotické akty, na ktorých vidno (takmer) VŠETKO!

Kompletne nahá markizácka tvár:
Foto

14.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Kompletne holá a bez akejkoľvek súdnosti! To, že Petra Palusková (25) nenesie žiaden status svätice, bolo jasné asi každému, kto mediálnu púť tejto odvážnej modelky aspoň ako-tak registroval. O šteklivých aktoch z jej divokej minulosti však pravdepodobne vedel len málokto... viac »


Nepoškvrnené počatie na Farme: Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave?

Nepoškvrnené počatie na Farme:
Foto

14.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Budú sa prepisovať dejiny?! Zázrak v podobe nepoškvrneného počatia sme síce zažili len raz, no dnes môže byť všetko celkom inak. Medzi obyvateľkami salaša sa totiž začalo rozprávať o nepoškvrnenom počatí. Je nebodaj jedna zo súťažiacich v požehnanom stave? viac »


Drsná hádka medzi farmármi: Takú jej d*bnem, že až!

Drsná hádka medzi farmármi:
Foto

13.11.2017 15:30

BRATISLAVA - Idú si po krku! Nemôžu sa vystáť, odkedy prekročili brány farmy a ich vzájomné antipatie sú každým dňom väčšie a väčšie. Rozhádaní statkári Miro (64) a Petra (25) si idú tak po krku, že najnovšie neostalo len pri obyčajných nadávkach. Medzi rivalmi totiž padli aj vyhrážky fyzickým útokom! viac »


Vulgárne nadávky a tvrdý boj: Na Markíze si všetci idú po krku!

Vulgárne nadávky a tvrdý

11.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Na markizáckej Farme aktuálne panuje mimoriadne dusná atmosféra. Týždne pomaly plynú a veľké finále je stále bližšie. Niet preto divu, že vzťahy medzi súťažiacimi sú stále vypätejšie. Naposledy to však vyústilo do ostrého konfliktu a vulgárnych nadávok. Navyše sa prezradila taktika ich hry... Všetci si idú po krku! viac »


Sexuálne narážky, dotyky a tanec plný vášne: Takto vyzerala bujará zábava na Farme!

Sexuálne narážky, dotyky a
Foto

10.11.2017 12:30

BRATISLAVA - V aktuálnej časti drsnej reality šou si statkári vychutnali zábavu so všetkým, čo k tomu patrí. Prácu na hospodárstve si totiž spríjemnili spevom, vášnivým tancom, ale i odvážnymi dotykmi, ktoré vyústili až k sexuálnym narážkam. viac »


Nekompromisný vyhadzov na Markíze: Táto kráska na obrazovkách definitívne skončila!

Na ktorú stranu vidíte
Foto

09.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Totálny šok! Pre závažné porušenie pravidiel musí markizácke obrazovky opustiť sexi farmárka Eva Zelníková (22). Toto je dôvod! viac »


Nová láska na markizáckych obrazovkách? Táto kráska sa zahľadela do bohatého kolegu

Nová láska na markizáckych
Foto

08.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Víťaz ôsmej série drsnej reality šou Miro Povec (37) síce doposiaľ svoju lásku nenašiel, no všetko sa to môže zmeniť jeho aktuálnou návštevou na Farme. Výhercovi 75 000 Eur totiž prejavila sympatie česká playmate Petra Palusková (25), ktorá sa vyjadrila, že sa jej svojský rezbár z východu páči. Žeby nová lovestory?! viac »


Paródia Kvetky Horváthovej: Takto sa farmári zabávali na adresu známej moderátorky!

Paródia Kvetky Horváthovej: Takto
Foto

07.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! O mimoriadnu dávku zábavy na Farme sa postarali odhodlanci, ktorí sa svojimi „hereckými“ výkonmi snažili imitovať moderátorku Kvetku Horváthovú (40). K dobrej paródii nesmeli chýbať kostýmy, či osvedčené hlášky, ktorými sa známa markizáčka pred farmármi prezentuje. Nuž, odvaha im rozhodne nechýba! viac »


Zrútená farmárka skončila v depresiách: Užialená a so silami na dne!

Zrútená farmárka skončila v
Foto

06.11.2017 16:00

BRATISLAVA - Eva Zelníková (22) a Stano Madzík (30) tvorili už od začiatku Farmy nerozlučný pár. A hoci obaja vehementne tvrdili, že medzi nimi nič nie je, ich vzájomné gestá a neprehliadnuteľná náklonnosť hovorili celkom inou rečou... V týchto dňoch však tejto dvojke raz a navždy odzvonilo. Cieľavedomý Popradčan totiž prehral duel a šou musel definitívne ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.