Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Farma 6

Rozlúčka plna sĺz: Tento muž na markizáckych obrazovkách definitívne skončil!

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Zronený muž niesol svoj odchod veľmi ťažko.

Foto
pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Zostať mohol iba jeden! Uplynulý piatok sa niesol v znamení silných emočných návalov. Na obrazovkách Markízy totiž definitívne skončil Martin Urban (26), ktorý sa musel rozlúčiť nielen s rozprávkovou výhrou 75 000 eur, ale aj s milovanou „farmárskou rodinkou“. Slzy doslova tiekli potokom! viac »

Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba!

Všetkých znechutila: Radosť na
Foto

13.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Z honosnej zábavy sa farmári dlho netešili. Radosť z dobrého jedla i pitia im totiž pokazila ofrflaná súťažiaca Lenka Botková (29), ktorá chrlila verbálne jedy snáď na všetky strany. Takto všetkých znechutila! viac »


Nečakaný výbuch najtichšieho farmára: Hádka a vulgarizmy!

Nečakaný výbuch najtichšieho farmára:
Foto

12.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Kým doposiaľ vládla na Farme viac-menej pokojná atmosféra, v dnešnej časti sa napätie bude dať doslova krájať. Pohár trpezlivosti tentoraz pretiekol najtichšiemu farmárovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého totálne vytočila nedokončená práca papuľnatej súťažiacej Michaly Kiripolskej (25). Nechýbali osobné invektívy, narážky i vulgarizmy! viac »


Toto nemal nikto počuť: Tajný rozhovor na markizáckych obrazovkách!

Toto nemal nikto počuť:
Foto

11.10.2017 18:30

BRATISLAVA - Na Farme začína „prihárať“! A presne to si uvedomujú aj cieľavedomí súťažiaci, ktorí už začínajú všemožne špekulovať, rozbiehať taktiky a vytvárať až priam nečakané spojenectvá. Na odľahlom statku ide, zdá sa, konečne do tuhého! viac »


Nekompromisný farmár týždňa: Autorita a hurónsky rev na statku!

Nekompromisný farmár týždňa:
Foto

10.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Nekompromisný a rázny! Presne taký je aktuálny vodca farmárskych obyvateľov Tomáš Drahoš (25). Svojich „poddaných“ totiž nielenže zahrnul novými pravidlami, ale autoritu na statku si okrem toho vydobýja aj mimoriadne intenzívnym verbálnym prejavom. viac »


Nečakané prekvapenie: Nové pravidlá v markizáckej šou!

Nečakané prekvapenie: Nové pravidlá
Foto

09.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Toto tu ešte nebolo! S voľbou nového farmára týždňa prišli na statok aj nové požiadavky. Mnohé z nich ale vôbec nie sú v súlade s platnými a dlho zaužívanými pravidlami šou. Čo na to samotní súťažiaci?! viac »


Šok na markizáckych obrazovkách: Táto tam skončila, hoci nemala!

Šok na markizáckych obrazovkách:
Foto

07.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Obrovské prekvapenie! Kveta Horváthová (40) sa vo svojej profesii už stretla s hocičím, ale to, čo spravila súťažiaca Frederika v aktuálnej sérii Farmy, určite nečakala. Brunetka totiž regulárne vyhrala duel, no potom sa rozhodla šou opustiť. viac »


Plač na markizáckych obrazovkách: Slzy a emotívne odkazy!

Plač na markizáckych obrazovkách:
Foto

06.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Plač, beznádej a veľká neistota. Presne to aktuálne prežíva nový súťažiaci Martin (26), ktorý je síce na Farme sotva dva týždne, no už ho prepadla psychická nepohoda a obrovský smútok za osobou, ktorá mu na statku veľmi chýba. Ako dlho to ešte citlivý čašník vydží? viac »


Sexi farmárka v depresiách: Takto sa opustila!

Sexi farmárka v depresiách:
Foto

05.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Hoci Eva Zelníková (22) navonok pôsobí ako veselá a cieľavedomá hráčka, keď je sama so svojimi myšlienkami, všetky negatívne emócie razom vzbĺknu a derú sa na povrch. Potvrdilo sa to aj v dnešnej časti Farmy, v ktorej sexi blondínku zaplavili melancholické stavy, strach i značná psychická nepohoda. viac »


Chlapi si prišli na svoje: Ženy z markizáckej šou takto tasili svoje zbrane!

Chlapi si prišli na
Foto

04.10.2017 16:00

BRATISLAVA - Aj tento ročník Farmy sa môže pochváliť ženami, ktoré svojím výzorom vzbudzujú mimoriadnu pozornosť nielen na statku, ale i doma pri televíznych obrazovkách. Za všetko hovoria aj najnovšie zábery z dnešnej časti, v ktorej statkárske krásky predviedli zbrane toho najväčšieho kalibru! viac »


Farmári v šoku: Takúto voľbu rozhodne nečakali!

Farmári v šoku: Takúto
Foto

03.10.2017 15:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Aktuálna pani statku – Anka Auxtová (52) sa v dnešnej časti Farmy ujala nemilej úlohy, v ktorej si spomedzi nových hráčov musela vybrať dvoch sluhov. Jej finálny verdikt však mnohých z nich poriadne zaskočil. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.