Farma 6 – novinky z reality show Farma | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Letel ako špinavé »prádlo«: Arogantný farmár doplatil na silné reči!

Letel ako špinavé »prádlo«:

04.11.2017 22:00

ORAVA - S týmto nerátal ani v najhoršom sne! V piatkovom dueli sa proti sebe postavili Šimon Néma a Stano Madzík. Druhý menovaný si poriadne veril a jeho vyhlásenia zneli poriadne arogantne. Nakoniec sa však jeho predstavy nestali realitou. viac »


Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho farmára majú všetci v zuboch!

Ide cez mŕtvoly: Markizáckeho

03.11.2017 13:30

ORAVA - Návrat Stana Madzíka na markizácky salaš bez pochýb potešil Evu Zelníkovú. Ostatní farmári však takí nadšení nie sú, hoci mu opätovné zapojenie sa do šou bolo umožnené až po ich hlasovaní. viac »


Plač a beznádej sexi farmárky: Drsnú šou absolútne nezvláda!

Plač a beznádej sexi
Foto

02.11.2017 14:00

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Playmate Petra Palusková (25) je jednou z nových súťažiacich, ktorí sa odhodlali zdolať nekompromisnú šou Farma. No hoci prišla bojovať a vyhrať, náročnú situáciu, nehostinné podmienky, ale i nepriazeň súťažiacich vôbec nezvláda. Ako dlho to ešte na statku vydrží?! viac »


O chvíľu to na Markíze praskne: Títo dvaja idú všetkým na nervy!

O chvíľu to na

01.11.2017 13:00

ORAVA - Na markizáckych obrazovkách to opäť vrie. Do šou Farma sa vrátil Stano Madzík a opäť stojí po boku Evy Zelníkovej, z ktorej je aktuálne farmárka týždňa. Ostatným však tento párik pekne lezie na nervy. viac »


Šikana na Markíze?! Tento muž to povedal na rovinu!

Šikana na Markíze?! Tento
Foto

31.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na farmárskom statku sa začína hovoriť o šikane. Terorizovaný má byť 64-ročný dôchodca Miro Gábriš, ktorý tvrdí, že mu aktuálna líderka tímu Eva Zelníková (22) zámerne škodí a podkopáva nohy pri každej možnej príležitosti. Čo na to samotná blondínka?! viac »


Šokujúci návrat na markizáckych obrazovkách: Najsilnejší muž opäť v hre!

Šokujúci návrat na markizáckych
Foto

30.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Aj napriek tomu, že reality šou pre zdravotné ťažkosti opustil, teraz je v hre opäť! Na markizácke obrazovky sa totiž vrátil cieľavedomý východniar Stano Madzík (30), ktorý je v plnej zbroji odhodlaný získať titul kráľa Farmy 9 a zabojovať o vysnívaných 75 000 Eur. Čo na to ostatní? viac »


Arogantná farmárka: Hospodára Martina z týchto slov asi porazí!

Arogantná farmárka: Hospodára Martina

27.10.2017 13:30

ORAVA - Tento týždeň hospodár Martin veľa dôvodov na spokojnosť nemá. Farmárke týždňa toho pri obhliadke vyčíta viac než dosť. A jej reakcia? Ak to skúsený hospodár uvidí na obrazovkách, asi ho porazí... viac »


Markizáckej sexici pribudla konkurencia: Aj tá je silikónová!

Markizáckej sexici pribudla konkurencia:

26.10.2017 00:00

ORAVA - Jedna im nestačila! Eva Zelníková (22) si na markizáckej Farme od začiatku udržiavala post najväčšej sexice. Teraz však pribudla do hry nová štvorica a štáb vyslal na statok ďalšiu silikónovú krásku. Muži sa jednoznačne majú na čo pozerať... viac »


Drsný stret farmárov s novými ľuďmi: Okamžitý koniec prsnatej playmate?!

Drsný stret farmárov s
Foto

25.10.2017 15:00

ORAVA - Na markizáckej Farme zavládne stres a panika, keď farmárom zmiznú oštiepky. Ulúpili im ich zbojníci, ktorí budú novými hráčmi. Najprv však musia v dueli zabojovať o to, kto pôjde na statok s obrovskou výhodou. A zdá sa, že hneď prvá disciplína sa stane osudnou prsnatej playmate Petre Paluskovej (25). viac »


Prsnatá playmate na markizáckych obrazovkách: Už sa vystavuje bez trička!

Prsnatá playmate na markizáckych

24.10.2017 18:00

ORAVA - Playmate Petra Palusková (25) sa zrejme rozhodla vymetať televízne šou. Po jojkárskych Nákupných maniačkach sa ukázala v českom Robinsonovom ostrove a aktuálne sa pridala k markizáckym farmárom. Do diania ešte ani poriadne nezasiahla, no už sa stihla pretŕčať bez trička. Nemá s tým absolútne žiadny problém... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.