Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Farma 6

Toto tu ešte nebolo: Z markizáckych obrazoviek zmizne nie jeden, ale hneď dvaja naraz!

Čaká nás nie jeden, ale rovno dva duely

Čaká nás nie jeden, ale rovno dva duely

Foto
pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Prekvapivý ťah Markízy! Kým doposiaľ sme sa lúčili s jedným, najnovšie brány markizáckeho statku navždy opustia až dvaja. Nadchádzajúci piatok sa totiž odohrajú až dva duely. Kto sa v súbojovej aréne napokon ocitne a prečo? viac »

Plač na markizáckych obrazovkách: Slzy a emotívne odkazy!

Plač na markizáckych obrazovkách:
Foto

06.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Plač, beznádej a veľká neistota. Presne to aktuálne prežíva nový súťažiaci Martin (26), ktorý je síce na Farme sotva dva týždne, no už ho prepadla psychická nepohoda a obrovský smútok za osobou, ktorá mu na statku veľmi chýba. Ako dlho to ešte citlivý čašník vydží? viac »


Sexi farmárka v depresiách: Takto sa opustila!

Sexi farmárka v depresiách:
Foto

05.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na pokraji síl! Hoci Eva Zelníková (22) navonok pôsobí ako veselá a cieľavedomá hráčka, keď je sama so svojimi myšlienkami, všetky negatívne emócie razom vzbĺknu a derú sa na povrch. Potvrdilo sa to aj v dnešnej časti Farmy, v ktorej sexi blondínku zaplavili melancholické stavy, strach i značná psychická nepohoda. viac »


Chlapi si prišli na svoje: Ženy z markizáckej šou takto tasili svoje zbrane!

Chlapi si prišli na
Foto

04.10.2017 16:00

BRATISLAVA - Aj tento ročník Farmy sa môže pochváliť ženami, ktoré svojím výzorom vzbudzujú mimoriadnu pozornosť nielen na statku, ale i doma pri televíznych obrazovkách. Za všetko hovoria aj najnovšie zábery z dnešnej časti, v ktorej statkárske krásky predviedli zbrane toho najväčšieho kalibru! viac »


Farmári v šoku: Takúto voľbu rozhodne nečakali!

Farmári v šoku: Takúto
Foto

03.10.2017 15:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Aktuálna pani statku – Anka Auxtová (52) sa v dnešnej časti Farmy ujala nemilej úlohy, v ktorej si spomedzi nových hráčov musela vybrať dvoch sluhov. Jej finálny verdikt však mnohých z nich poriadne zaskočil. viac »


Párty na Farme: V hlavnej úlohe alkohol!

Párty na Farme: V
Foto

02.10.2017 15:00

BRATISLAVA - Žúrovalo sa! Hospodár Martin si najnovšie pre farmárov pripravil prekvapenie, ktoré mnohým bezpochyby poriadne zdvihlo náladu. Po príchode z duelovej stodoly ich totiž na stole čakala fľaša dobre vypálenej pálenky, ktorá iniciovala prvú párty na statku. viac »


Všetci sa ho najprv báli a teraz je z kola von: Tento na obrazovkách Markízy definitívne skončil!

Všetci sa ho najprv
Foto

30.09.2017 21:58

BRATISLAVA - Tak toto rozhodne nikto nečakal! Keď prišiel na odľahlý markizácky statok, mnohých súťažiacich poriadne vydesil. Na prvý pohľad najsilnejší hráč, aký sa kedy na Farme objavil - Jaro Hudacký (37) totiž disponoval nielen mohutnou stavbou tela, ale i bohatými vojenskými a misionárskymi skúsenosťami. A hoci by to predtým nikto nepovedal, na ... viac »


Na markizácky statok prichádzajú noví farmári: Medzi odvážlivcami aj frajer známej slovenskej speváčky!

Na markizácky statok prichádzajú
Foto

29.09.2017 21:00

BRATISLAVA - Ostrieľaná zostava na oravskom salaši by sa mala mať na pozore. Do boja o rozprávkovú výhru 75 000 Eur sa totiž už dnes večer zapoja aj ďalší štyria odvážlivci. Ako sa im bude dariť na odľahlej a drsnej Farme zistíme až o niekoľko dní, no prvý dojem je vždy najdôležitejší. Nech sa páči, toto sú oni! viac »


Obrovské sklamanie na Markíze: Toto je úplná katastrofa!

Obrovské sklamanie na Markíze:
Foto

29.09.2017 11:00

BRATISLAVA - Nový farmár týždňa Jožko Bohdan (40) by sa aktuálne najradšej zahrabal pod čiernu zem. Útly statkár totiž totálne zlyhal, keď pod svojím vedením nedokázal splniť ani jednu zo zadaných úloh. Sklamaný je predovšetkým hospodár, ktorý jeho nepodarené farmárčenie označil za totálnu katastrofu! viac »


Lovestory na markizáckych obrazovkách: Je to láska alebo falošná hra?!

Lovestory na markizáckych obrazovkách:
Foto

28.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Je to moja hra a Evina! Takto prekvapivo naznačil svoje taktizovanie na statku cieľavedomý Stano, o ktorom sú mnohí farmári paradoxne presvedčení, že je do prsnatej blondínky už od začiatku súťaže bláznivo zamilovaný. Tak ako to vlastne je?! viac »


Maximálne sklamanie na Farme: Toto od najsilnejšieho hráča nečakali!

Maximálne sklamanie na Farme:
Foto

27.09.2017 13:30

BRATISLAVA - Mal byť posilou, no zašíva sa, ako len môže! Na prvý pohľad zdatný veterán Jaro Hudacký (37) totiž na odľahlom statku fláka prácu, čo u mnohých jeho spoluhráčov vyvolalo maximálne sklamanie. Takúto pasivitu od najsilnejšieho a najskúsenejšieho muža farmári rozhodne nečakali! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.