Pondelok, 23. január 2017. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Farma 6

Víťaz markizáckej Farmy: Mrva už pomíňal peniaze!

Tomáš Mrva

Tomáš Mrva

Foto
23.06.2016 09:30

TRNAVA - Splnil si sen! Tomáš Mrva (29) sa v piatok trinásteho mája stal víťazom špeciálnej série Farmy. A hoci zvyčajne nejaký čas trvá, kým sa peniaze dostanú na účet výhercu, zdá sa, že Trnavčan ich dostal pomerne rýchlo. A dokonca ich už aj stihol minúť. Ako totiž prezradil jeho kolega Reza Givili (32), futbalista už rozbieha biznis s vlastnou pizzeriou. viac »

Farmárka Lucia po čerstvom rozchode: Toto telo dala kolegovi zo statku!

Lucia Nemčeková, Tomáš Šimrák
Foto

10.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Markizácka reality šou spojila ďalší párik! Súťažiaci Tomáš Šimrák (23) a Lucia Nemčeková (26) sa podľa našich informácií dali po odchode z Farmy dokopy. Bratislavčanka síce počas pobytu na hospodárstve tvrdila, že má doma vážnu známosť, no tej je najnovšie koniec. Nie je vylúčené, že vzťah stroskotal práve kvôli romániku so živnostníkom zo statku. viac »


Rozvod, nová láska a 5000 eur: Uplakaný koniec vo Farme!

Rozvod, nová láska a
Foto

09.12.2012 07:00

BRATISLAVA - Napäté chvíle! Už tradične sa na markizáckej farme v sobotu vyraďovalo. Do duelu si slúžka Silvia Haluzová (56) vybrala Editu Orosovú (23). Tej dal zabrať nielen samotný súboj, ale aj vlastné emócie. V šou sa totiž zamilovala do Mária Drobného (21) a rozhodla sa, že kvôli nemu definitívne ukončí vzťah s manželom. Blondínka si tak poplakala ... viac »


Farmárka Jana sa zbláznila: Dala si vytetovať logo reality šou!

Jana Kallayová - tetovanie
Foto

08.12.2012 13:15

BRATISLAVA – Pamiatka do konca života! Už je to nejaký ten týždeň, čo musela Jana Kállayová (27) opustiť markizácky statok. Reality šou jej však chýba natoľko, že sa rozhodla pre naozaj neobvyklý krok. Aby nikdy nezabudla na to, čo všetko jej relácia dala, nechala si vytetovať logo programu priamo na zápästie. viac »


Sex na markizáckej Farme: Zadaný Mário si to rozdal s vydatou Editou!

Farma - Mário a
Foto

07.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Toto nikto nečakal! Od prvej chvíle na Farme sa vydatá Edita Orosová (23) netajila tým, že ju dobre stavaný Mário Drobný (21) veľmi priťahuje. Ten však svoju náklonnosť k mladej mamičke celý čas dobre skrýval. No štyri mesiace na opustenom statku sú predsa len dlhá doba... A tak nečudo, že mladá dvojica vzájomnú sexuálnu príťažlivosť už ... viac »


Farmárka Bohumelová bez hanby: Vyzlieka sa na počkanie!

Farma - Bohumelová sexi
Foto

06.12.2012 00:00

BRATISLAVA – Neustále bez šiat! Farmárka Veronika Bohumelová (19) má v sebe poriadnu dávku exhibicionizmu. Pred časom nafotila sexi snímky v bielizni, no teraz zašla ešte ďalej. Pred objektívom fotoaparátu sa totiž objavila úplne nahá. Navyše, zábery bez hanby vystavuje na sociálnej sieti, kde sú voľne prístupné. Svojej povesti nezostala nič dlžná ani ... viac »


Tomáš Šimrák z Farmy: Takto schudol v drsných podmienkach!

Tomáš Šimrák z Farmy:

03.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Sobotňajší duel reality šou Farma sa stal osudným „banditovi“ Tomášovi Šimrákovi (23). Mladý Bratislavčan v súboji podľahol farmárskemu Herkulesovi Máriovi Drobnému (21). Ak chcete vedieť, ako zvláda Tomáš vyradenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si pondelkový online rozhovor. Okrem iného ... viac »


Zásah polície na markizáckej Farme: Toto tu ešte nebolo!

Andrej Grelnet, Edita Orosová
Foto

03.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Opletačky so zákonom! Zistili sme, že na markizácku farmu prišli pred pár dňami policajti. Dôvodom ich návštevy bol finalista Andrej Grelnet (38), konkrétne jeho výroky v televízii. Mama súťažiacej Edity Orosovej totiž na Banskobystričana podala trestné oznámenie za to, že ju pred divákmi ohováral. Situácia je zaujímavá v tom, že ešte nikdy ... viac »


Pretvárka po vyradení: Farmár Tomáš sa ukázal ako slaboch!

Farma - duel
Foto

02.12.2012 07:00

BRATISLAVA – Súboj gladiátorov! To by zrejme každý očakával od duelu Tomáša Šimráka (23) a Mária Drobného (21). Opak bol však pravdou. Vzájomné meranie síl sa totiž nieslo v pokojnom duchu. No napriek bezproblémovému priebehu kola sa vyradený Bratislavčan zachoval ako pokrytec. Na to ale ostatní súťažiaci prišli až po tom, čo odišiel zo statku. viac »


Adam, nemáš súdnosť? Pozrite, čo stváral farmár po tom, čo dochrámal človeka!

Adam, nemáš súdnosť? Pozrite,
Foto

30.11.2012 06:00

BRATISLAVA – To je sila! Kým iní by v podobnej situácii doma tŕpli strachom, markizácky farmár Adam Kováč (24) zjavne do tejto kategórie nepatrí. Po tom, čo v piatok večer zrazil chodca Petra (24), si vyrazil hneď na druhý deň na žúr. Akoby sa nič nestalo. Na akcii robil grimasy do objektívu a nechal si nalievať vodku. Zatiaľ čo on sa zabával, dochrámaný ... viac »


Prekvapivé odhalenie: Z markizáckych farmárov tajní milenci?!

Štefan Vaško, Veronika Bohumelová

28.11.2012 00:00

BRATISLAVA - Na statku sa vraj zrodila láska! Finalisti aktuálnej série markizáckej šou Farma Veronika Bohumelová (19) a Štefan Vaško (34) tvoria podľa našich informácií pár. Nie je vylúčené, že maliar hľadá v náručí kučeravej brunetky útechu, aby zabudol na rozpadávajúce sa manželstvo. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.