Streda, 5. august 2015. Meniny má Hortenzia, zajtra Jozefína.

Farma

Rozchod farmára Mrvu so sexi Dominikou: Tomáš, o túto kočku chceš prísť?!

Vzťah Tomáša Mrvu a sexi brunetky Dominiky je už minulosťou.

Vzťah Tomáša Mrvu a sexi brunetky Dominiky je už minulosťou.

21.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Je sám! Tomáš Mrva (25), ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v druhej sérii markizáckej šou Farma, prežije koniec tohto roka už ako slobodný muž. Len nedávno mu totiž skrachoval vzťah so sexi tmavovláskou Dominikou, s ktorou boli spolu zhruba dva roky. Ako nám športovec v súvislosti s búrlivým zväzkom prezradil, rozchod bol v ich prípade tým najrozumnejším riešením. viac »

Kuriózny vyhadzov z Farmy: Drsne vykopli manželov!

Kuriózny vyhadzov z Farmy:

07.10.2012 05:00

BRATISLAVA - Museli odísť! Do sobotného duelu sa tentoraz dostali Mário Drobný (21) a Vladimír Kovár (46). Ich súboj bol poriadne drsný. Mladší z dvojice sa pri ňom zranil, čo si ale jeho súper dovolil dokonca spochybniť. Nič mu to však nepomohlo, živnostník z Dunajskej Lužnej musel zo statku odísť. Kuriózne je, že spolu s ním si veci zbalila aj jeho ... viac »


Krutý návrat do reality: Farmárom Kováčovi a Mrvovi stroskotali sny!

Krutý návrat do reality:
Foto

05.10.2012 06:00

PEZINOK – Z televíznych hviezd obyčajní ľudia! Adam Kováč (24) a Tomáš Mrva (24) si od účasti v markizáckej Farme veľa sľubovali. Krátko po skončení šou sa netajili smelými plánmi do budúcnosti, pri ktorých sa spoliehali na svoju popularitu. Ako sa však po pol roku ukázalo, sláva pomaly opadla. A na rad prišla krutá realita. Bratislavčan musel vymeniť ... viac »


Trest za zakázanú lásku s farmárkou Frčkovou: Kováč prehovoril o krachu!

Trest za zakázanú lásku

04.10.2012 06:00

BRATISLAVA – Chce zabojovať! Ako sme vás včera na topkách informovali, vzťah Adama Kováča (24) a Lucie Frčkovej (28) je po necelom polroku v troskách. Hoci je nádej na záchranu ich lásky malá, sebavedomý Bratislavčan zaplatil za románik s dvojnásobnou mamičkou krutú daň. Čo všetko kvôli nej obetoval? viac »


Farmárka Frčková odkopla Adama: Po 5 mesiacoch koniec lovestory!

Farmárka Frčková odkopla Adama:

03.10.2012 00:01

BRATISLAVA – Nevydržalo im to! Lucia Frčková (28) a Adam Kováč (24) sa dali dokopy v markizáckej šou Farma. Mladý Bratislavčan poplietol dvojnásobnej mamičke hlavu tak veľmi, že kvôli nemu odišla od otca svojich detí a odsťahovala sa za ním do hlavného mesta. Po necelom polroku sa však situácia medzi párikom zmenila. Blondínka a sebavedomý mladík sa ... viac »


Vyradený farmár Jano: Modlím sa, aby ma vrátili späť!

Vyradený farmár Jano: Modlím

01.10.2012 08:58

BRATISLAVA – Skončili hneď dvaja! Počas sobotňajšej časti statkárskej šou sa museli s farmou rozlúčiť Martina Štetiarová (29) a Ján Strausz (27). Zatiaľ čo strieborná finalistka súťaže Dievča leta 2012 vypadla v dueli, drsný Košičan bol vyradený. A to z dôvodu, že neustále porušoval pravidlá programu. Dôvodom bola vraj potreba vrátiť sa domov k priateľke. ... viac »


Horší trest než vyhadzov pre farmára Jana: Skončil spolu so sexi Martinou!

Horší trest než vyhadzov

30.09.2012 07:00

BRATISLAVA – Z frajera obyčajný slaboch! Ján Strausz (27) prišiel do markizáckej Farmy s cieľom zvíťaziť. Dosiahnuť to chcel najmä sústavnými intrigami voči svojim protihráčom, ktorých chcel vzájomne rozoštvať. Hoci sa Rytmusov dvojník prezentoval ako drsný chlap, z hry v sobotu vyletel pomerne potupným spôsobom. A nebol jediný! Nasledovala ho aj sexica Martina Štetiarová (29). viac »


Sexi farmárka sa pretŕčala v bikinách: Dievča leta v sebe nezaprie!

Sexi farmárka sa pretŕčala

27.09.2012 00:01

BRATISLAVA – Pravidelná dávka sexepílu! Martina Štetiarová (29) sa svojím príchodom do markizáckej šou Farma postarala o to, že spustnutý statok je zrazu podstatne atraktívnejší. Zvodná blondínka sa totiž pred kamerami pýši ukážkovými krivkami - po hospodárstve sa premáva napríklad v úsporných bikinách. Nečudo, veď takýto odev k striebornej finalistke ... viac »


Ploché bruško, hlboký výstrih: Dievča leta sa už na Farme odhaľuje!

Ploché bruško, hlboký výstrih:

26.09.2012 00:01

BRATISLAVA – Robí to, čo jej ide najlepšie! Ako sme vás už na topkách informovali, markizácka Farma má troch nových obyvateľov. Jedným z nich je aj Martina Štetiarová (29), ktorá sa v tohtoročnej prázdninovej súťaži Dievča leta umiestnila na striebornej priečke. Ako vidno, sexi blondínka sa namáhavej práci nevyhýba. Pre prítomných pánov je však oveľa ... viac »


Z toho farmárov porazí: Na statok mieri Honzíkova nevesta!

Z toho farmárov porazí:

25.09.2012 09:00

BRATISLAVA – Od milionára k hnoju a zvieratám! Okrem krásky zo súťaže Dievča leta Martiny Štetiarovej (29) dostane príležitosť zabojovať o 50 tisíc eur v markizáckej súťaži Farma aj ďalšia slečna. Podľa našich informácií dnes dorazí na opustený statok Lucia Nemčeková (26) z Bratislavy, ktorá sa v minulosti uchádzala o srdce mníchovského plejboja Honzíka Novotného (35). viac »


To už presahuje všetky medze: Kvôli vyhadzovu sa farmár Jano dorezal nožom!

Ján Strausz
Foto

24.09.2012 08:45

BRATISLAVA - Kvôli súťaži siahol na vlastné zdravie! Ako sme vás na topkách informovali, z reality šou Farma odstúpili už počas prvého týždňa traja finalisti pre zdravotné či psychické problémy. Najnovšie sa k nim chcel zaradiť aj Košičan Jano Strausz (27). Zmluva s Markízou mu však nedovoľuje odísť z usadlosti len tak. Jedinou tolerovanou výnimkou ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Aniball

Aniball

Zahrajte si animovaný futbal.Stupid Jerks

Stupid Jerks

Dostaňte panáčikov z plochy.