Nedeľa, 14. február 2016. Meniny má Valentín, zajtra Pravoslav.

Farma 6

Kontroverzná markizácka farmárka fotí akty: Aj dole bez!

Katarína Cíbiková

Katarína Cíbiková

Foto
19.01.2016 00:00

BRATISLAVA - S nahotou nemá problém! Katarína Cíbiková (21) v markizáckej Farme dokázala, že hanblivka veru nie je. Diváci aj ostatní súťažiaci mali možnosť viackrát vidieť jej prsia. Jej vlastná mama s ňou po vyčíňaní na statku nechcela ani prehovoriť. Napriek tomu sa však ryšavka naďalej odhaľuje a svoje telo ukazuje dokonca aj verejne na sociálnej sieti. viac »

Vyradená farmárka Kállayová naložila Andrei: Je ťažká feťáčka a gamblerka!

Vyradená farmárka Kállayová naložila

26.11.2012 08:58

BRATISLAVA – Posledný súboj markizáckej šou Farma sa stal osudným Jane Kállayovej (27), ktorá sa v duelantskej chatke ocitla celkovo už sedemkrát. Z hry ju vyradila Andrea Vaničková (40). A to aj napriek tomu, že dlhovlasá blondínka mala v priebehu týždňa imunitu. O tú však po bitke s vyštudovanou pedagogičkou prišla. Obľúbená aj nenávidená finalistka ... viac »


Trest za bitku a nečakané zmierenie: Farmárka Jana prišla o 50 tisíc €!

Farma duel - Jana
Foto

25.11.2012 07:00

BRATISLAVA – Môže si za to sama! V sobotňajšom dueli markizáckej Farmy sa proti sebe postavili slúžka Andrea Vaničková (40) a farmárka týždňa Jana Kállayová (27). Blondínku poslali do súboja nepriamo tvorcovia - ako formu trestu za štvrtkové fyzické násilie. V meraní vzájomných síl bola úspešnejšia vyštudovaná pedagogička. A tak sa musela bývalá tanečnica ... viac »


Nočná mora realitou: Andrea z Farmy prišla o dieťa aj o strechu nad hlavou!

Nočná mora realitou: Andrea

23.11.2012 06:00

STUPAVA – Má to naozaj ťažké! Zistili sme, že Andrea Vaničková (40) z markizáckej reality šou Farma prišla o strechu nad hlavou. Tým však blondínkine problémy nekončia. Jej dcéra musela ísť bývať k babke, partner skončil v ubytovni. Najhoršie je, že neúspešná podnikateľka o hroznej situácii ani len netuší. Nachádza sa totiž na statku. Ak v súťaži nevyhrá ... viac »


Brutálny konflikt farmárok: Kopanec do tváre a urážky najhrubšieho zrna!

Brutálny konflikt farmárok: Kopanec

22.11.2012 15:00

BRATISLAVA – Prestali sa ovládať! Nedostatok jedla a napätá atmosféra v markizáckej súťaži Farma si už vyžiadali svoju daň. V dnešnej epizóde sa o tom presvedčia aj televízni diváci. Jednu z pokojných nocí na opustenom statku totiž prehlušil krik a rev Andrey Vaničkovej (40) a Jany Kállayovej (27), ktoré si poriadne skočili do vlasov. viac »


Víkendová trauma farmárky Frčkovej: Strach, poníženie a brutálna bitka!

Víkendová trauma farmárky Frčkovej:

21.11.2012 00:01

BRATISLAVA – Je v šoku! Jana Frčková (46), ktorá sa zviditeľnila účinkovaním v markizáckej šou Farma, prežila v uplynulých dňoch chvíle ako z hororu. Ako sama tvrdí, môže za to jej expriateľ Jozef. Ten ju vraj dlhodobo psychicky ničí. To, čo sa však podľa hospodárkiných tvrdení odohralo počas uplynulých dní, presahuje všetky medze. Bývalý milenec ju ... viac »


Krutý odchod z Farmy: Dlhé hodiny utrpenia a plač!

Krutý odchod z Farmy:

18.11.2012 07:00

BRATISLAVA – Konečne! Peter Vaculčík (20) sa už pri minulotýždňovom dueli netajil tým, že by markizácku Farmu veľmi rád opustil. Túžba sa mu naplnila pri poslednom súboji, ktorý dopadol v jeho neprospech. Radosť mladého Bratislavčana však mala poriadne trpkú príchuť. viac »


Kilá navyše, faldíky na bruchu a nové vlasy: Radikálna zmena markizáckej moderátorky!

Kilá navyše, faldíky na
Foto

12.11.2012 08:30

BRATISLAVA – Zmenená na nepoznanie! Keďže Markíza v súčasnosti pristúpila k veľkému personálnemu upratovaniu, v priestoroch televízie je v týchto dňoch pomerne rušno. Pred pár dňami sme v Záhorskej Bystrici zazreli aj červenovlásku, ktorá nám bola na prvý pohľad neznáma. Pri detailnom preskúmaní záberov sme však zistili, že nešlo o žiadnu novú posilu. ... viac »


Krutá Horváthová: Farmárov nahnevala prísnym trestom!

Krutá Horváthová: Farmárov nahnevala

11.11.2012 07:00

BRATISLAVA – Horšie než vyhadzov! Slová Kvety Horváthovej (35) majú pre súťažiacich z markizáckej Farmy často trpkú príchuť. Príkladom môže byť aj sobotňajší duel, v ktorom sa ocitli Jana Kállayová (27) a Peter Vaculčík (20). Nekompromisná moderátorka si totiž pre dvojicu kamarátov pripravila poriadne nepríjemné prekvapenie. viac »


Judínyovú poslali na Farmu: 4000 eur skončilo v blate!

Judínyovú poslali na Farmu:

09.11.2012 09:00

BRATISLAVA – Erika, to snáď nie! Túto vetu si zrejme povedia všetci milovníci luxusných kúskov pri pohľade na Eriku Judínyovú, ktorá sa už čoskoro objaví v markizáckej Farme. Moderátorka Smotánky zavítala na opustený statok, aby napätých súťažiacich rozptýlila svojou prítomnosťou. Plavovláska však ani v tejto situácii nezabudla na svoj štýl. Po zablatenom ... viac »


Ohrozoval známe osobnosti: Farmár Roman skončil na protialkoholickom!

Ohrozoval známe osobnosti: Farmár

07.11.2012 06:00

BRATISLAVA – Musí sa liečiť! Roman Olach (20), ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v markizáckej šou Farma, si svojou slabosťou pre alkohol vyrobil poriadne problémy. Na nedávnej párty, kde sa zišlo plno prominentov, to totiž s chľastom skutočne prehnal. Nielenže blondiak vystavil prítomných hostí nebezpečenstvu, ešte si aj urobil poriadnu hanbu. Keď vytriezvel, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Bomb It 3

Bomb It 3

Zničte protivníkov bombami.Live 2 Work

Live 2 Work

Prekonajte prekážky.