Streda, 18. október 2017. Meniny má Lukáš, zajtra Kristián.

Farma 6

Zásah záchranárov a nutná operácia: Kruté bolesti markizáckeho farmára!

Farmár Stano prežíva kruté bolesti.

Farmár Stano prežíva kruté bolesti.

Foto
pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Kedysi najväčší šoumen, dnes mĺkvy a ubolený farmár! Reč je o cieľavedomom hráčovi Stanovi Madzíkovi (30), ktorého už niekoľko týždňov trápia nepríjemné bolesti oboch rúk. Jeho problémy sa podľa privolaných záchranárov môžu už len zhoršovať a hrozí dokonca, že Popradčan bude musieť ísť „pod nôž“. Sú jeho dni na statku zrátané? viac »

Hnev a odpor na markizáckych obrazovkách: Prominentná milenka terčom obrovskej nenávisti!

Hnev a odpor na
Foto

24.03.2017 19:30

BRATISLAVA - Nevraživosť pred kamerami! Počas uplynulých dvoch týždňov boli diváci na markizáckych obrazovkách svedkami hotovej kovbojky. O mimoriadne krušné chvíle a nepríjemné konflikty sa postarali účastníci reality šou Farma, medzi ktorými to na statku poriadne vrie. Terčom odporu a obrovskej nenávisti sa tentoraz stala známa promi milenka! viac »


Necudná mamička z markizáckej Farmy: Zásoba hriešnych fotiek!

Necudná mamička z markizáckej
Foto

13.03.2017 00:00

ŠAĽA - Ale no toto! Uplynulý štvrtok sa Slovákom na obrazovkách televízie Markíza predstavila dvanástka finalistov reality šou Farma. Jednou z nich je aj rodáčka zo Šale, 26-ročná slobodná mamička Jana Brezinová. A zdá sa, že sa ešte máme na čo tešiť - brunetka totiž rozhodne nepatrí k žiadnym hanblivkám. Internet totiž doslova zásobuje svojimi super ... viac »


Toto Markíze nevyšlo: Záchrana na poslednú chvíľu!

Toto Markíze nevyšlo: Záchrana
Foto

09.03.2017 09:00

BRATISLAVA - Ste krásna a sexi žena? Máte šancu! Už ôsmykrát po sebe televízia Markíza prinesie svojim divákom obľúbenú reality šou Farma. Dnes večer sa dvanástka súťažiacich oficiálne predstaví Slovensku na televíznom statku. Ako sa však ukázalo, tvorcom to s výberom farmárov veľmi nevyšlo... Musia preto hľadať záchranu na poslednú chvíľu! viac »


Toto sú noví markizácki farmári: Promi milenka, krčmárka aj milovník žien!

Toto sú noví markizácki

28.02.2017 10:30

BRATISLAVA - Už budúci týždeň Markíza odštartuje ôsmu sériu reality šou Farma. Pozrite, akí odvážlivci sa dostali medzi finalistov. Zostavička jer naozaj pestrá. viac »


Definitívny koniec?! Božka a Reza sa rozišli, blondínka zúri!

Definitívny koniec?! Božka a

13.02.2017 00:00

BRATISLAVA - Opäť sú od seba! Božena Candráková (37) a Reza Givili (33) boli spolu s jednou kratučkou prestávkou dva roky. Aktuálne však už pár netvoria. Bývalí markizácki farmári sa rozišli a blondínka doslova zúri. viac »


Chcete zbaliť víťaza markizáckej Farmy? Na zoznamke hľadá zrelú dámu do 45 rokov!

Chcete zbaliť víťaza markizáckej
Foto

06.02.2017 09:00

BRATISLAVA - Ak ste už pošas vysielania Farmy poškuľovali po fešákovi Tomášovi Mayerovi (32), teraz máte šancu! Víťaz šiestej série obľúbenej reality šou sa totiž zrejme cíti osamelo, a tak sa rozhodol nájsť tú pravú prostredníctvom internetovej zoznamky. viac »


Víťaz markizáckej Farmy: Mrva už pomíňal peniaze!

Víťaz markizáckej Farmy: Mrva
Foto

23.06.2016 09:30

TRNAVA - Splnil si sen! Tomáš Mrva (29) sa v piatok trinásteho mája stal víťazom špeciálnej série Farmy. A hoci zvyčajne nejaký čas trvá, kým sa peniaze dostanú na účet výhercu, zdá sa, že Trnavčan ich dostal pomerne rýchlo. A dokonca ich už aj stihol minúť. Ako totiž prezradil jeho kolega Reza Givili (32), futbalista už rozbieha biznis s vlastnou pizzeriou. viac »


Veľký rozruch po finále Farmy: Stačili 3 dni a všetci sú proti víťazovi!

Veľký rozruch po finále

17.05.2016 19:00

BRATISLAVA - Diváci sú sklamaní! V piatok trinásteho sa konalo veľké finále siedmej série šou Farma. Sily si v poslednom súboji zmerali Lucia Mokráňová (24) a Tomáš Mrva (29) - ten sa napokon stal aj absolútnym víťazom. A bodoval nielen v zadaných úlohách, ale aj v diváckom hlasovaní. Stačili však len 3 krátke dni a všetko je inak. Jediné vyhlásenie a fanúšikovia sú proti nemu! viac »


Víťazom Farmy Tomáš Mrva: Finále plné vulgarizmov a... Fúha, toto tu ešte nebolo!

Víťazom Farmy Tomáš Mrva:
Foto

14.05.2016 22:00

BRATISLAVA - Je po všetkom! V piatok trinásteho sa konalo veľké finále markizáckej reality šou Farma. V poslednom dueli sa proti sebe postavili Tomáš Mrva (29) a Lucia Mokráňová (24). A víťaz je už známy. Po náročnom súboji sa ním stal futbalista z Trnavy. Ten si vo vypätej situácii neodpustil zopár tvrdých vulgarizmov, kvôli ktorým museli tvorcovia ... viac »


Desivé zranenie na markizáckej Farme: Bodol ho splašený býk... Kúsok od srdca!

Desivé zranenie na markizáckej
Foto

04.05.2016 00:00

BRATISLAVA - Z toho mrazí! Reality šou Farma nie je len o obrábaní polí a rekonštruovaní statku, ale predovšetkým o práci so zvieratami. A to rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou. Najmä majestátne voly vyvolávajú u súťažiacich veľký rešpekt. Ich silu na vlastnej koži okúsil súťažiaci Miki Ferleťák (35). Zviera ho totiž nabralo na rohy a doslova ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.