Štvrtok, 5. máj 2016. Meniny má Lesana, Lesia, zajtra Hermína.

Farma 6

Desivé zranenie na markizáckej Farme: Bodol ho splašený býk... Kúsok od srdca!

Na Farme došlo k nepríjemnému zraneniu.

Na Farme došlo k nepríjemnému zraneniu.

Foto
včera o 00:00

BRATISLAVA - Z toho mrazí! Reality šou Farma nie je len o obrábaní polí a rekonštruovaní statku, ale predovšetkým o práci so zvieratami. A to rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou. Najmä majestátne voly vyvolávajú u súťažiacich veľký rešpekt. Ich silu na vlastnej koži okúsil súťažiaci Miki Ferleťák (35). Zviera ho totiž nabralo na rohy a doslova ... viac »

Sex na markizáckej Farme: Zadaný Mário si to rozdal s vydatou Editou!

Farma - Mário a
Foto

07.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Toto nikto nečakal! Od prvej chvíle na Farme sa vydatá Edita Orosová (23) netajila tým, že ju dobre stavaný Mário Drobný (21) veľmi priťahuje. Ten však svoju náklonnosť k mladej mamičke celý čas dobre skrýval. No štyri mesiace na opustenom statku sú predsa len dlhá doba... A tak nečudo, že mladá dvojica vzájomnú sexuálnu príťažlivosť už ... viac »


Farmárka Bohumelová bez hanby: Vyzlieka sa na počkanie!

Farma - Bohumelová sexi
Foto

06.12.2012 00:00

BRATISLAVA – Neustále bez šiat! Farmárka Veronika Bohumelová (19) má v sebe poriadnu dávku exhibicionizmu. Pred časom nafotila sexi snímky v bielizni, no teraz zašla ešte ďalej. Pred objektívom fotoaparátu sa totiž objavila úplne nahá. Navyše, zábery bez hanby vystavuje na sociálnej sieti, kde sú voľne prístupné. Svojej povesti nezostala nič dlžná ani ... viac »


Tomáš Šimrák z Farmy: Takto schudol v drsných podmienkach!

Tomáš Šimrák z Farmy:

03.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Sobotňajší duel reality šou Farma sa stal osudným „banditovi“ Tomášovi Šimrákovi (23). Mladý Bratislavčan v súboji podľahol farmárskemu Herkulesovi Máriovi Drobnému (21). Ak chcete vedieť, ako zvláda Tomáš vyradenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si pondelkový online rozhovor. Okrem iného ... viac »


Zásah polície na markizáckej Farme: Toto tu ešte nebolo!

Andrej Grelnet, Edita Orosová
Foto

03.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Opletačky so zákonom! Zistili sme, že na markizácku farmu prišli pred pár dňami policajti. Dôvodom ich návštevy bol finalista Andrej Grelnet (38), konkrétne jeho výroky v televízii. Mama súťažiacej Edity Orosovej totiž na Banskobystričana podala trestné oznámenie za to, že ju pred divákmi ohováral. Situácia je zaujímavá v tom, že ešte nikdy ... viac »


Pretvárka po vyradení: Farmár Tomáš sa ukázal ako slaboch!

Farma - duel
Foto

02.12.2012 07:00

BRATISLAVA – Súboj gladiátorov! To by zrejme každý očakával od duelu Tomáša Šimráka (23) a Mária Drobného (21). Opak bol však pravdou. Vzájomné meranie síl sa totiž nieslo v pokojnom duchu. No napriek bezproblémovému priebehu kola sa vyradený Bratislavčan zachoval ako pokrytec. Na to ale ostatní súťažiaci prišli až po tom, čo odišiel zo statku. viac »


Adam, nemáš súdnosť? Pozrite, čo stváral farmár po tom, čo dochrámal človeka!

Adam, nemáš súdnosť? Pozrite,
Foto

30.11.2012 06:00

BRATISLAVA – To je sila! Kým iní by v podobnej situácii doma tŕpli strachom, markizácky farmár Adam Kováč (24) zjavne do tejto kategórie nepatrí. Po tom, čo v piatok večer zrazil chodca Petra (24), si vyrazil hneď na druhý deň na žúr. Akoby sa nič nestalo. Na akcii robil grimasy do objektívu a nechal si nalievať vodku. Zatiaľ čo on sa zabával, dochrámaný ... viac »


Prekvapivé odhalenie: Z markizáckych farmárov tajní milenci?!

Štefan Vaško, Veronika Bohumelová

28.11.2012 00:00

BRATISLAVA - Na statku sa vraj zrodila láska! Finalisti aktuálnej série markizáckej šou Farma Veronika Bohumelová (19) a Štefan Vaško (34) tvoria podľa našich informácií pár. Nie je vylúčené, že maliar hľadá v náručí kučeravej brunetky útechu, aby zabudol na rozpadávajúce sa manželstvo. viac »


Farmár Kováč dokaličil človeka: Ťažká nehoda na priechode!

Farmár Kováč dokaličil človeka:
Foto

27.11.2012 09:30

BRATISLAVA - Nepríjemná nehoda! Adam Kováč (24) v piatok zrazil na bratislavských Kramároch dvadsaťštyriročného Petra, ktorý prechádzal cez cestu. Mladík momentálne leží v nemocnici s mnohopočetnými zraneniami. Hoci polícia tvrdí, že ku kolízii došlo na priechode pre chodcov, bývalý farmár má inú verziu. Kde je pravda? viac »


Vyradená farmárka Kállayová naložila Andrei: Je ťažká feťáčka a gamblerka!

Vyradená farmárka Kállayová naložila

26.11.2012 08:58

BRATISLAVA – Posledný súboj markizáckej šou Farma sa stal osudným Jane Kállayovej (27), ktorá sa v duelantskej chatke ocitla celkovo už sedemkrát. Z hry ju vyradila Andrea Vaničková (40). A to aj napriek tomu, že dlhovlasá blondínka mala v priebehu týždňa imunitu. O tú však po bitke s vyštudovanou pedagogičkou prišla. Obľúbená aj nenávidená finalistka ... viac »


Trest za bitku a nečakané zmierenie: Farmárka Jana prišla o 50 tisíc €!

Farma duel - Jana
Foto

25.11.2012 07:00

BRATISLAVA – Môže si za to sama! V sobotňajšom dueli markizáckej Farmy sa proti sebe postavili slúžka Andrea Vaničková (40) a farmárka týždňa Jana Kállayová (27). Blondínku poslali do súboja nepriamo tvorcovia - ako formu trestu za štvrtkové fyzické násilie. V meraní vzájomných síl bola úspešnejšia vyštudovaná pedagogička. A tak sa musela bývalá tanečnica ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Bomb Escape 2

Bomb Escape 2

Pokračovanie adventúry Bomb Escape.The Mob Job

The Mob Job

Rozvážajte mafiánov.