Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

Farma 6

Namiesto svadby šokujúci rozchod: Známy markizácky pár sa rozišiel!

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Exfarmári Dávid a Lula informovali o tom, že ich cesty sa rozdelili.

Foto
08.02.2018 18:30

BRATISLAVA - Toto nikto nečakal! Markizácki exfarmári Dávid Buška (28) a Lula Gachulincová (24) už spolu viac nerandia. O tomto nečakanom rozchode informovali obaja na svojich instagramových účtoch. Čo sa vlastne stalo?! viac »

Hlúpa playmate aj dcéra aktuálnej farmárky: Toto sú nové markizácke posily!

Hlúpa playmate aj dcéra
Foto

23.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Na markizáckych obrazovkách sa opäť poriadne zamiešajú karty. Hoci namiesto Stana Mazdíka sa na statok vrátila Lenka Botková, dramaturgia sa opäť rozhodla navýšiť počet hráčov. Medzi ďalšími štyrmi banditmi sa prekvapujúco objaví nielen dcéra farmárky Anky Auxtovej, ale aj česká playmate. Petra Palusková sa už predviedla v jojkárskych Nákupných ... viac »


Nečakaný zvrat: Náhla zmena rozhodnutia a návrat vypadnutej farmárky!

Nečakaný zvrat: Náhla zmena

21.10.2017 22:00

ORAVA - Nič nie je tak, ako sa zdá! Na markizáckej Farme sa nájdu aj ľudia, ktorí túžia vypadnúť. Aspoň na oko. O Martinovi Urbanovi (26) si všetci myslia, že chce ísť domov. No mladík tesne pred duelom zmení rozhodnutie. Silnou motiváciou je mu neutešená životná situácia. viac »


Pikantné zábery sexi farmárky: Páni, tak z tohto vám padne sánka!

Pikantné zábery sexi farmárky:
Foto

20.10.2017 18:00

BRATISLAVA - Táto dvojnásobná mama vás zaručene rozpáli! Hoci sa doposiaľ farmárka Michala Kiripolská (25) príliš na statku neodhaľovala, v najnovšej časti toho ukázala skutočne viac ako dosť. Svoje sexi krivky totiž predviedla v poriadne vyzývavých plavkách, ktorých strih bezpochyby pošteklil myšlienky nejedného muža. Páni, to je ale sexica! viac »


Totálny humus na markizáckej farme: Aj prasce majú čistejšie!

Totálny humus na markizáckej

19.10.2017 12:30

ORAVA - Markizácki farmári tento týždeň akosi nestíhajú vyrábať korbáčiky. Poriadne nite sa im podarilo ťahať až riadne neskoro, a tak sa rozhodli pracovať v noci. Len potom po sebe nepoupratovali. Janka v úlohe slúžky bola zhrozená, keď zbadala, čo po nich v kuchyni zostalo. viac »


Koniec lásky na markizáckych obrazovkách? Nečakané rozhodnutie!

Koniec lásky na markizáckych

18.10.2017 18:00

ORAVA - Markizácka Farma je tentoraz špecifická tým, že takmer každý účastník bojuje s nejakými zdravotnými problémami. Rovnako aj Stano Mazdík, ktorý dostal od lekárov na výber - buď podstúpi liečbu mimo statku alebo pôjde rovno na operáciu. A tak musí súťaž opustiť a zanechať tam osobu veľmi blízku jeho srdcu. viac »


Zásah záchranárov a nutná operácia: Kruté bolesti markizáckeho farmára!

Zásah záchranárov a nutná
Foto

17.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Kedysi najväčší šoumen, dnes mĺkvy a ubolený farmár! Reč je o cieľavedomom hráčovi Stanovi Madzíkovi (30), ktorého už niekoľko týždňov trápia nepríjemné bolesti oboch rúk. Jeho problémy sa podľa privolaných záchranárov môžu už len zhoršovať a hrozí dokonca, že Popradčan bude musieť ísť „pod nôž“. Sú jeho dni na statku zrátané? viac »


Netradičná situácia na Markíze: Začína peklo!

Netradičná situácia na Markíze:
Foto

16.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Po náročnom a veľmi emotívnom dueli sa markizácki statkári dozvedeli meno svojho nového „kráľa”. No kým jedni sa z jeho voľby tešia, ďalší tvrdia, že farmári týždňa budú tentoraz prekvapivo dvaja. Hm, tak toto tu ešte rozhodne nebolo! viac »


Kolaps na Markíze: Strach, plač... Táto však vinu odmieta!

Kolaps na Markíze: Strach,
Foto

14.10.2017 22:00

BRATISLAVA - Zažili šok! Napätie na Markíze sa dalo doslova krájať. O drámu v duelovej aréne sa totiž postarala fyzicky výrazne oslabená farmárka Lenka Botková (29), ktorá nezvládla náročné silové disciplíny a z obrovského vyčerpania nečakane skolabovala. Jej súperka však vinu razantne odmieta! viac »


Všetkých znechutila: Radosť na markizáckom statku pokazila táto osoba!

Všetkých znechutila: Radosť na
Foto

13.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Z honosnej zábavy sa farmári dlho netešili. Radosť z dobrého jedla i pitia im totiž pokazila ofrflaná súťažiaca Lenka Botková (29), ktorá chrlila verbálne jedy snáď na všetky strany. Takto všetkých znechutila! viac »


Nečakaný výbuch najtichšieho farmára: Hádka a vulgarizmy!

Nečakaný výbuch najtichšieho farmára:
Foto

12.10.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Kým doposiaľ vládla na Farme viac-menej pokojná atmosféra, v dnešnej časti sa napätie bude dať doslova krájať. Pohár trpezlivosti tentoraz pretiekol najtichšiemu farmárovi Jožkovi Bohdanovi (40), ktorého totálne vytočila nedokončená práca papuľnatej súťažiacej Michaly Kiripolskej (25). Nechýbali osobné invektívy, narážky i vulgarizmy! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!