Pondelok, 31. august 2015. Meniny má Nora, zajtra Drahoslava.

Farma 6

Najväčšie ŠUPY markizáckej Farmy 6: Plné prsia, sexi telo... Radosť pozerať!

Nikola Ledecká a Laura Foltínová na Farme ešte poriadne zamiešajú karty.

Nikola Ledecká a Laura Foltínová na Farme ešte poriadne zamiešajú karty.

Foto
28.08.2015 14:00

BRATISLAVA - Wau! Vo štvrtok sa na obrazovkách televízie Markíza predstavila dvanástka finalistov, ktorí budú v drsných podmienkach opusteného statku súťažiť o rozprávkovú výhru. Boj bude náročný, no dve zo súťažiacich vlastnia tajné zbrane, ktoré rozhodne plánujú použiť. Bratislavčanka Laura Foltínová (20) disponuje poriadne sexi telom a rodáčka z ... viac »

Haklovej skrachoval osemročný vzťah: Opustil ju snúbenec!

Haklovej skrachoval osemročný vzťah:

16.10.2012 08:01

BRATISLAVA – Rozchod namiesto svadby?! Monika Haklová (38) sa v uplynulých dňoch objavovala v spoločnosti bez snúbenca Martina Kollára (39). Podľa našich informácií za to môže vážna partnerská kríza, ktorou dvojica v súčasnosti prechádza. Informácia o krachujúcom zväzku je o to prekvapivejšia, že ich vzťah pôsobil navonok vždy idylicky a bezproblémovo. ... viac »


Veľký obrat farmárky Lucie: Po vyhadzove urobila gesto, ktoré nik nečakal!

Veľký obrat farmárky Lucie:

14.10.2012 07:00

BRATISLAVA – Uvedomila sa! Farmárka Lucia Nemčeková (26) sa v uplynulých dňoch postarala o poriadny rozruch. Svojim správaním napálila aj hospodára Martina Bagara, ktorý ju zo statku nemilosrdne vyrazil. To však nebol jediný trest pre mladú Bratislavčanku. Musela ísť tiež do duelu, ktorý nedopadol v jej prospech. Sebavedomá brunetka tak zo statku odchádzala ... viac »


Farmárke Nemčekovej hrozí väzenie: Lucia, vidíš, čo si spôsobila?!

Farmárke Nemčekovej hrozí väzenie:

13.10.2012 06:00

BRATISLAVA – Zo súťaže rovno za mreže?! Lucia Nemčeková (26) si svojim účinkovaním v markizáckej šou Farma poriadne zavarila. V kritickej situácii sa totiž prestala ovládať a svojej súperke Silvii Haluzovej (56) sa vyhrážala zabitím. Zistili sme, že agresívna reakcia mladej brunetky môže mať následky v podobe súdnej dohry. viac »


Šokujúce priznanie farmárky Lucie: Predávala som vlastné telo za tisíce eur!

Šokujúce priznanie farmárky Lucie:

12.10.2012 11:30

BRATISLAVA – Spojila príjemné s užitočným! Súťažiaca z markizáckej Farmy Lucia Nemčeková (26) bez okolkov priznáva, že miluje sex a neznáša manuálnu prácu. Tvrdí, že by sa nemohla živiť ako predavačka a zarábať len pár stovák eur mesačne. Paradoxné ale je, že v minulosti túto profesiu v podstate vykonávala. Neponúkala však rozličný tovar, ale vlastné telo. viac »


Striptérka sa nezaprie: Na Farme ukazovala chlapom rozkrok!

Striptérka sa nezaprie: Na

11.10.2012 13:30

BRATISLAVA - Spomienky na striptízovú minulosť! Jana Kállayová (27) získala tento týždeň od obchodníka sexi oblečenie aj so samodržiacimi pančuchami. Samozrejme, nemohla ho nechať nevyužité. A tak sa rozhodla zvádzať Štefana Vaška (34) aj Mária Drobného (21). Obom mužom predviedla tanec na posteli, pričom im poskytla výhľad pod kratučké minišaty. viac »


Táto sexi kosť milenkou farmára?! Je mi z neho na vracanie, tvrdí kráska!

Táto sexi kosť milenkou
Foto

11.10.2012 09:00

BRATISLAVA – Ďalší výmysel?! Nie je žiadnym tajomstvom, že Peter Vaculčík (20), ktorý momentálne účinkuje v markizáckej Farme, o sebe veľmi rád rozpráva. Niektoré zo svojich zážitkov dokonca prezentuje farebnejšie, než v skutočnosti sú. Pred súpermi sa najnovšie chvastal skutočne skvelým úlovkom – jeho bývalou milenkou je vraj Miss Fashion TV 2012 Kristýna ... viac »


Brutálny útok na farmára Adama: Krv, hospitalizácia a noc v cele!

Brutálny útok na farmára
Foto

09.10.2012 06:00

BRATISLAVA – Keď sa darí, tak sa darí! Ako sme vás už na topkách informovali, finalista markizáckej Farmy Adam Kováč (24) momentálne prechádza náročným obdobím. K existenčným a vzťahovým problémom sa najnovšie pridali aj opletačky s políciou. Bratislavčan sa počas víkendu zaplietol spolu s kamarátom Lukášom do nočnej bitky, na ktorú ani jeden z mladíkov tak skoro nezabudne. viac »


Kuriózny vyhadzov z Farmy: Drsne vykopli manželov!

Kuriózny vyhadzov z Farmy:

07.10.2012 05:00

BRATISLAVA - Museli odísť! Do sobotného duelu sa tentoraz dostali Mário Drobný (21) a Vladimír Kovár (46). Ich súboj bol poriadne drsný. Mladší z dvojice sa pri ňom zranil, čo si ale jeho súper dovolil dokonca spochybniť. Nič mu to však nepomohlo, živnostník z Dunajskej Lužnej musel zo statku odísť. Kuriózne je, že spolu s ním si veci zbalila aj jeho ... viac »


Krutý návrat do reality: Farmárom Kováčovi a Mrvovi stroskotali sny!

Krutý návrat do reality:
Foto

05.10.2012 06:00

PEZINOK – Z televíznych hviezd obyčajní ľudia! Adam Kováč (24) a Tomáš Mrva (24) si od účasti v markizáckej Farme veľa sľubovali. Krátko po skončení šou sa netajili smelými plánmi do budúcnosti, pri ktorých sa spoliehali na svoju popularitu. Ako sa však po pol roku ukázalo, sláva pomaly opadla. A na rad prišla krutá realita. Bratislavčan musel vymeniť ... viac »


Trest za zakázanú lásku s farmárkou Frčkovou: Kováč prehovoril o krachu!

Trest za zakázanú lásku

04.10.2012 06:00

BRATISLAVA – Chce zabojovať! Ako sme vás včera na topkách informovali, vzťah Adama Kováča (24) a Lucie Frčkovej (28) je po necelom polroku v troskách. Hoci je nádej na záchranu ich lásky malá, sebavedomý Bratislavčan zaplatil za románik s dvojnásobnou mamičkou krutú daň. Čo všetko kvôli nej obetoval? viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

The Gentleman

The Gentleman

Otvorte všetky dvere!Murphyho zákony 5

Murphyho zákony 5

Piaty diel zábavnej hry Murphyho zákony (Zákony schválnosti).