Štvrtok, 22. jún 2017. Meniny má Paulína, zajtra Sidónia.

Farma 6

Kveta Horváthová šokovaná v priamom prenose: Svadba je zrušená!

Kveta Horváthová

Kveta Horváthová

Foto
19.06.2017 19:25

BRATISLAVA - Kveta Horváthová je ostrieľaná moderátorka, ktorú len tak niečo neprekvapí. Počas finálového farmárskeho duelu ale zostala zaskočená. Súťažiaca, ktorá sa mala v lete vydávať, totiž v priamom prenose odhalila, že svadba nebude. Aspoň nie tak skoro... viac »

Obdarená markizácka farmárka ukázala, čo je zač: Toto je jej pravá tvár!

Obdarená markizácka farmárka ukázala,
Foto

02.08.2015 13:00

SENICA - Bez príkras! Božidara Candráková (36) sa zviditeľnila v 4. sérii markizáckej Farmy. Do šou išla s tým, že si život nevie predstaviť bez solária, upravených nechtov a mejkapu. Aj na sociálnu sieť si vešia zvyčajne fotografie, na ktorých je upravená a vymaľovaná. Teraz sa však rozhodla fanúšikom ukázať svoju pravú tvár. viac »


Rozchod farmára Mrvu so sexi Dominikou: Tomáš, o túto kočku chceš prísť?!

Rozchod farmára Mrvu so

21.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Je sám! Tomáš Mrva (25), ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v druhej sérii markizáckej šou Farma, prežije koniec tohto roka už ako slobodný muž. Len nedávno mu totiž skrachoval vzťah so sexi tmavovláskou Dominikou, s ktorou boli spolu zhruba dva roky. Ako nám športovec v súvislosti s búrlivým zväzkom prezradil, rozchod bol v ich prípade tým najrozumnejším riešením. viac »


Farmári nazúrení na Markízu: Je to podraz!

farmári - finále

19.12.2012 06:01

BRATISLAVA – Sú sklamaní! Po nedeľnom finále šou Farma, v ktorom vyhral Mário Drobný (21), sa súťažiaci tešili na už tradičnú rozlúčkovú párty. Mnohí však zostali nemilo prekvapení. Dozvedeli sa totiž, že žiadny žúr pre nich televízia neplánuje. Po tom, čo vypĺňali takmer denne programovú štruktúru Markízy dlhé štyri mesiace, vnímajú tento krok ako ... viac »


Farmári hromžia na víťaza šou: Mário, si slizký had!

Farma finále - Mário

18.12.2012 00:01

BRATISLAVA – Leží im v žalúdku! Mário Drobný (21) sa po nedeľňajšom finále Farmy rozhodol, že si výhru v podobe 50 tisíc eur nechá celú pre seba. Tento krok naštval niektorých jeho kolegov. Tí si myslia, že to je neférové. Vraj mal aspoň časť peňazí rozdeliť - veď to tak urobili aj víťazi predchádzajúcich sérií reality šou. Mladíkov postup sa dotkol ... viac »


Pozrite, čo sa dialo v zákulisí finále Farmy: Zasahovať museli tvorcovia šou!

Pozrite, čo sa dialo
Foto

17.12.2012 13:00

BRATISLAVA – Andrej Grelnet (38) už prvé týždne na Farme dokázal, že nepatrí k najpokojnejším povahám. No tentoraz sa rozohnil priamo počas živého prenosu veľkého finále. Po tom, čo moderátorka Kveta Horváthová (36) upozornila na trestné oznámenie, ktoré na Banskobystričana podala mama Edity Orosovej (23), začal sa rozčuľovať. Z nakrúcania chcel odísť. ... viac »


Víťaz Farmy Mário sa s výhrou nepodelí: Súperov nechce ani vidieť!

Víťaz Farmy Mário sa

17.12.2012 09:00

BRATISLAVA – A je to tu! Po dlhých mesiacoch drsného prežívania o hlade, v zlých hygienických podmienkach a bez akéhokoľvek kontaktu so svojimi blízkymi, sa teší z víťazstva Mário Drobný (21). Z Farmy si odnáša 50 000 €. Ak vás zaujímajú prvé dojmy mladého Herkulesa zo statku, prečítajte si online rozhovor. V ňom víťaz markizáckej šou okrem iného prezradil, ... viac »


Dusné finále Farmy: Tvrdé vulgarizmy a agresivita zatienili víťazstvo Mária!

Farma finále - Mário

17.12.2012 00:00

BRATISLAVA - Víťaz je po dlhých mesiacoch známy! V nedeľňajšom priamom prenose finálovej Farmy sa proti sebe postavili Silvia Haluzová (56) a Mário Drobný (21). Vzájomné meranie síl bolo výnimočné v tom, že vôbec po prvýkrát v histórii súperila zmiešaná dvojica. Počas duelov ťahala za kratší koniec Trnavčanka. No nielen v disciplínach mal Herkules zo ... viac »


Nechutný podraz na Farme: Vyhadzov, aký nik nečakal!

Farma - semifinále

16.12.2012 07:00

BRATISLAVA – Plné prekvapení! Také bolo semifinále markizáckej reality šou Farma. Hlavné slovo mali exfarmári. Ich úlohou bolo určiť zo sluhovských dvojíc jedného súťažiaceho, ktorý si zaslúži pokračovať ďalej. Rovnako tak mali označiť aj vypadávajúceho. Čierneho Petra dostala Andrea Vaničková (40). S reláciou sa musela nečakane rozlúčiť. Prekvapená ... viac »


Farmárku Silviu zatratil vlastný syn: Vieme, prečo kašle na mamu!

Farmárku Silviu zatratil vlastný

14.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Nemôže ju vystáť! Silvia Haluzová (56) z markizáckej reality šou Farma neokúsila počas celého pobytu mimo civilizácie pocit radosti z listu od rodiny. Rovnako tak sa štyri mesiace na statku netešila z návštevy najbližších. Neprišiel ju pozrieť ani jej jediný syn, o ktorom hovorila len veľmi málo. Čo je dôvodom ich chladného vzťahu? viac »


Panika v Markíze: Farmári utiekli zo statku, kauzu chceli v telke ututlať!

Farma - útek

13.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Toto tu ešte nebolo! Ôsmi finalisti markizáckej Farmy utiekli počas nakrúcania reality šou zo statku. V nestráženej chvíli sa pod rúškom noci vytratili do blízkej usadlosti. Tvorcovia programu ich dlhé hodiny nevedeli nájsť. Oni si zatiaľ spokojne popíjali slivovicu v obývačke domácej pani z priľahlej dediny. Za tento neuvážený krok si ... viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!