Streda, 1. marec 2017. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Farma 6

Farmár Mário ľutuje sex s Editou: Čo na takýto podraz hovorí ona?

Mário Drobný a Edita

11.12.2012 00:00

BRATISLAVA – Má výčitky svedomia! Intímny pomer medzi farmárskym Herkulesom Máriom Drobným (21) a Editou Orosovou (23) sa prevalil iba pred pár dňami. Dobre stavaný farmár však už stihol sex s blondínkou oľutovať. Trápi ho iba to, aby vyzeral dobre pred verejnosťou. Bojí sa totiž, že románik s mladou mamičkou uškodí jeho imidžu. Čo na svalnáčove správanie hovorí ona sama? viac »


Alkoholové vyčíňanie Haklovej: Striptíz a zásah ochranky!

Alkoholové vyčíňanie Haklovej: Striptíz
FotoVideo

10.12.2012 11:00

BRATISLAVA - Poriadne to roztočila! Monika Haklová (38) sa v piatok zúčastnila narodeninovej párty OK! magazínu. A zábavu si užívala naozaj plnými dúškami. Blondínka dorazila v sexi oblečení, ktoré bolo ale prikrátke. Vypomstilo sa jej to najmä vtedy, keď sa rozhodla tancovať pri striptízovej tyči. Pri tejto aktivite jej totiž spod šiat trčali pančušky. ... viac »


Farmárka Edita: Svalnáča Mária som sklamala, je koniec!

Farmárka Edita: Svalnáča Mária

10.12.2012 09:30

BRATISLAVA – Sobotňajší súboj v markizáckej reality šou Farma sa stal osudným pre Editu Orosovú. Tá sa v dueli stretla so silnou súperkou Silviou Haluzovou, na ktorú nestačila. Ak chcete vedieť, ako vyradená blondínka zvláda vyhodenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si dnešný online rozhovor. Finalistka v ňom prezradila aj to, ... viac »


Farmárka Lucia po čerstvom rozchode: Toto telo dala kolegovi zo statku!

Lucia Nemčeková, Tomáš Šimrák
Foto

10.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Markizácka reality šou spojila ďalší párik! Súťažiaci Tomáš Šimrák (23) a Lucia Nemčeková (26) sa podľa našich informácií dali po odchode z Farmy dokopy. Bratislavčanka síce počas pobytu na hospodárstve tvrdila, že má doma vážnu známosť, no tej je najnovšie koniec. Nie je vylúčené, že vzťah stroskotal práve kvôli romániku so živnostníkom zo statku. viac »


Rozvod, nová láska a 5000 eur: Uplakaný koniec vo Farme!

Rozvod, nová láska a
Foto

09.12.2012 07:00

BRATISLAVA - Napäté chvíle! Už tradične sa na markizáckej farme v sobotu vyraďovalo. Do duelu si slúžka Silvia Haluzová (56) vybrala Editu Orosovú (23). Tej dal zabrať nielen samotný súboj, ale aj vlastné emócie. V šou sa totiž zamilovala do Mária Drobného (21) a rozhodla sa, že kvôli nemu definitívne ukončí vzťah s manželom. Blondínka si tak poplakala ... viac »


Farmárka Jana sa zbláznila: Dala si vytetovať logo reality šou!

Jana Kallayová - tetovanie
Foto

08.12.2012 13:15

BRATISLAVA – Pamiatka do konca života! Už je to nejaký ten týždeň, čo musela Jana Kállayová (27) opustiť markizácky statok. Reality šou jej však chýba natoľko, že sa rozhodla pre naozaj neobvyklý krok. Aby nikdy nezabudla na to, čo všetko jej relácia dala, nechala si vytetovať logo programu priamo na zápästie. viac »


Sex na markizáckej Farme: Zadaný Mário si to rozdal s vydatou Editou!

Farma - Mário a
Foto

07.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Toto nikto nečakal! Od prvej chvíle na Farme sa vydatá Edita Orosová (23) netajila tým, že ju dobre stavaný Mário Drobný (21) veľmi priťahuje. Ten však svoju náklonnosť k mladej mamičke celý čas dobre skrýval. No štyri mesiace na opustenom statku sú predsa len dlhá doba... A tak nečudo, že mladá dvojica vzájomnú sexuálnu príťažlivosť už ... viac »


Farmárka Bohumelová bez hanby: Vyzlieka sa na počkanie!

Farma - Bohumelová sexi
Foto

06.12.2012 00:00

BRATISLAVA – Neustále bez šiat! Farmárka Veronika Bohumelová (19) má v sebe poriadnu dávku exhibicionizmu. Pred časom nafotila sexi snímky v bielizni, no teraz zašla ešte ďalej. Pred objektívom fotoaparátu sa totiž objavila úplne nahá. Navyše, zábery bez hanby vystavuje na sociálnej sieti, kde sú voľne prístupné. Svojej povesti nezostala nič dlžná ani ... viac »


Tomáš Šimrák z Farmy: Takto schudol v drsných podmienkach!

Tomáš Šimrák z Farmy:

03.12.2012 09:00

BRATISLAVA – Opäť o jedného menej! Sobotňajší duel reality šou Farma sa stal osudným „banditovi“ Tomášovi Šimrákovi (23). Mladý Bratislavčan v súboji podľahol farmárskemu Herkulesovi Máriovi Drobnému (21). Ak chcete vedieť, ako zvláda Tomáš vyradenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si pondelkový online rozhovor. Okrem iného ... viac »


Zásah polície na markizáckej Farme: Toto tu ešte nebolo!

Andrej Grelnet, Edita Orosová
Foto

03.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Opletačky so zákonom! Zistili sme, že na markizácku farmu prišli pred pár dňami policajti. Dôvodom ich návštevy bol finalista Andrej Grelnet (38), konkrétne jeho výroky v televízii. Mama súťažiacej Edity Orosovej totiž na Banskobystričana podala trestné oznámenie za to, že ju pred divákmi ohováral. Situácia je zaujímavá v tom, že ešte nikdy ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.