Nedeľa, 30. apríl 2017. Meniny má Anastázia, zajtra .

Farma 6

Nechutné obvinenia markizáckej Farmárky: Trestné oznámenie za špinavosti?!

Jana Brezinová

Jana Brezinová

12.04.2017 18:45

BRATISLAVA - Jedno obvinenie za druhým! Jana Brezinová (26) sa vo Farme najviac zviditeľnila tým, že kvôli zdravotným problémom sa špekulovalo o jej tehotenstve. Po vyšetrení, ktoré vraj tento stav nepotvrdilo, sa už na statok nevrátila. Napriek tomu, že na obrazovkách už nie je, dostali sa k nám rôzne informácie, ktoré majú vypovedať o jej pochybnom ... viac »

Víťaz Farmy Mário sa s výhrou nepodelí: Súperov nechce ani vidieť!

Víťaz Farmy Mário sa

17.12.2012 09:00

BRATISLAVA – A je to tu! Po dlhých mesiacoch drsného prežívania o hlade, v zlých hygienických podmienkach a bez akéhokoľvek kontaktu so svojimi blízkymi, sa teší z víťazstva Mário Drobný (21). Z Farmy si odnáša 50 000 €. Ak vás zaujímajú prvé dojmy mladého Herkulesa zo statku, prečítajte si online rozhovor. V ňom víťaz markizáckej šou okrem iného prezradil, ... viac »


Dusné finále Farmy: Tvrdé vulgarizmy a agresivita zatienili víťazstvo Mária!

Farma finále - Mário

17.12.2012 00:00

BRATISLAVA - Víťaz je po dlhých mesiacoch známy! V nedeľňajšom priamom prenose finálovej Farmy sa proti sebe postavili Silvia Haluzová (56) a Mário Drobný (21). Vzájomné meranie síl bolo výnimočné v tom, že vôbec po prvýkrát v histórii súperila zmiešaná dvojica. Počas duelov ťahala za kratší koniec Trnavčanka. No nielen v disciplínach mal Herkules zo ... viac »


Nechutný podraz na Farme: Vyhadzov, aký nik nečakal!

Farma - semifinále

16.12.2012 07:00

BRATISLAVA – Plné prekvapení! Také bolo semifinále markizáckej reality šou Farma. Hlavné slovo mali exfarmári. Ich úlohou bolo určiť zo sluhovských dvojíc jedného súťažiaceho, ktorý si zaslúži pokračovať ďalej. Rovnako tak mali označiť aj vypadávajúceho. Čierneho Petra dostala Andrea Vaničková (40). S reláciou sa musela nečakane rozlúčiť. Prekvapená ... viac »


Farmárku Silviu zatratil vlastný syn: Vieme, prečo kašle na mamu!

Farmárku Silviu zatratil vlastný

14.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Nemôže ju vystáť! Silvia Haluzová (56) z markizáckej reality šou Farma neokúsila počas celého pobytu mimo civilizácie pocit radosti z listu od rodiny. Rovnako tak sa štyri mesiace na statku netešila z návštevy najbližších. Neprišiel ju pozrieť ani jej jediný syn, o ktorom hovorila len veľmi málo. Čo je dôvodom ich chladného vzťahu? viac »


Panika v Markíze: Farmári utiekli zo statku, kauzu chceli v telke ututlať!

Farma - útek

13.12.2012 06:00

BRATISLAVA – Toto tu ešte nebolo! Ôsmi finalisti markizáckej Farmy utiekli počas nakrúcania reality šou zo statku. V nestráženej chvíli sa pod rúškom noci vytratili do blízkej usadlosti. Tvorcovia programu ich dlhé hodiny nevedeli nájsť. Oni si zatiaľ spokojne popíjali slivovicu v obývačke domácej pani z priľahlej dediny. Za tento neuvážený krok si ... viac »


Farmár Mário ľutuje sex s Editou: Čo na takýto podraz hovorí ona?

Mário Drobný a Edita

11.12.2012 00:00

BRATISLAVA – Má výčitky svedomia! Intímny pomer medzi farmárskym Herkulesom Máriom Drobným (21) a Editou Orosovou (23) sa prevalil iba pred pár dňami. Dobre stavaný farmár však už stihol sex s blondínkou oľutovať. Trápi ho iba to, aby vyzeral dobre pred verejnosťou. Bojí sa totiž, že románik s mladou mamičkou uškodí jeho imidžu. Čo na svalnáčove správanie hovorí ona sama? viac »


Alkoholové vyčíňanie Haklovej: Striptíz a zásah ochranky!

Alkoholové vyčíňanie Haklovej: Striptíz
FotoVideo

10.12.2012 11:00

BRATISLAVA - Poriadne to roztočila! Monika Haklová (38) sa v piatok zúčastnila narodeninovej párty OK! magazínu. A zábavu si užívala naozaj plnými dúškami. Blondínka dorazila v sexi oblečení, ktoré bolo ale prikrátke. Vypomstilo sa jej to najmä vtedy, keď sa rozhodla tancovať pri striptízovej tyči. Pri tejto aktivite jej totiž spod šiat trčali pančušky. ... viac »


Farmárka Edita: Svalnáča Mária som sklamala, je koniec!

Farmárka Edita: Svalnáča Mária

10.12.2012 09:30

BRATISLAVA – Sobotňajší súboj v markizáckej reality šou Farma sa stal osudným pre Editu Orosovú. Tá sa v dueli stretla so silnou súperkou Silviou Haluzovou, na ktorú nestačila. Ak chcete vedieť, ako vyradená blondínka zvláda vyhodenie z hry a čo hovorí na svoje účinkovanie v šou, prečítajte si dnešný online rozhovor. Finalistka v ňom prezradila aj to, ... viac »


Farmárka Lucia po čerstvom rozchode: Toto telo dala kolegovi zo statku!

Lucia Nemčeková, Tomáš Šimrák
Foto

10.12.2012 06:00

BRATISLAVA - Markizácka reality šou spojila ďalší párik! Súťažiaci Tomáš Šimrák (23) a Lucia Nemčeková (26) sa podľa našich informácií dali po odchode z Farmy dokopy. Bratislavčanka síce počas pobytu na hospodárstve tvrdila, že má doma vážnu známosť, no tej je najnovšie koniec. Nie je vylúčené, že vzťah stroskotal práve kvôli romániku so živnostníkom zo statku. viac »


Rozvod, nová láska a 5000 eur: Uplakaný koniec vo Farme!

Rozvod, nová láska a
Foto

09.12.2012 07:00

BRATISLAVA - Napäté chvíle! Už tradične sa na markizáckej farme v sobotu vyraďovalo. Do duelu si slúžka Silvia Haluzová (56) vybrala Editu Orosovú (23). Tej dal zabrať nielen samotný súboj, ale aj vlastné emócie. V šou sa totiž zamilovala do Mária Drobného (21) a rozhodla sa, že kvôli nemu definitívne ukončí vzťah s manželom. Blondínka si tak poplakala ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.