Prominenti – slovenský šoubiznis | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Domáci prominenti

Rodina nezvestného farmára (61) je zúfalá: Druhá pátracia akcia... Nikto ho neprišiel hľadať!

Gabriel Sajka je stále nezvestný.

Gabriel Sajka je stále nezvestný.

Foto
pred hodinou

LEVICE - O tom, že súťažiaci z tretej série markizáckej reality šou Farma Gabriel Sajka (61) je nezvestný, sme písali už pred týždňom. Už vtedy bol presne 7 dní nezvestný. A stále sa ho nepodarilo nájsť. Cez víkend prebehla už druhá pátracia akcia... No nenašiel sa nikto, kto by ho išiel hľadať! viac »

Priznali TO sexi FOTKAMI: Slovenský raper chodí s českou herečkou

Priznali TO sexi FOTKAMI:

13.10.2019 13:00

PRAHA - Už nejaký čas sa šepkalo, že česká herečka Anna Kaděrávková (22) tvorí pár s raperom Strapom (29). Na fotkách na sociálnej sieti ale jeho identitu skrývala... až doteraz! Obaja sa už priznali, že spolu žijú a milujú sa. viac »


Karel Gott (†80) vtipkoval aj o vlastnej smrti: Slová z ktorých dnes mrazí... Naplnia sa nakoniec?!

Karel Gott (†80) vtipkoval

13.10.2019 10:00

PRAHA - Karel Gott (†80) bol nielen hudobným velikánom, ale aj skromným a milým človekom s obrovským zmyslom pre humor. Ten pravidelne dokazoval aj srandičkami na vlastnú adresu. Pred 14 rokmi, keď bolo jeho zdravie ešte pevné, si spolu s kamarátom, českým zabávačom Karlom Šípom (74), zavtipkoval napríklad aj o vlastnej smrti. Dnes z tých slov mrazí... Naplnia sa nakoniec?! viac »


Rýchla svadba slovenského herca a potom... Žena od neho ušla po dvoch mesiacoch!

Rýchla svadba slovenského herca

13.10.2019 00:00

BRATISLAVA - Osudovou ženou Dušana Cinkotu je nepochybne jeho manželka Zuzana, ktorá mu v septembri 2018 porodila synčeka Olega. Mnohí však nevedia, že pre dnešného oslávenca je to už druhé manželstvo. Ako 20-ročný sa totiž oženil s kolegyňou Vandou Turekovou. viac »


MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla Gotta (†80): Dojemné slová Bohdalovej a moment, ktorý všetkých rozplakal... Na záver zaznel Maestrov hlas!

MIMORIADNY ONLINE Pohreb Karla
FotoVideo

12.10.2019 22:00

PRAHA - Po včerajšej rozlúčke v paláci Žofín, kde sa s Karlom Gottom (†80) rozlúčila verejnosť, sa dnes s Maestrom lúčila rodina a blízki. O 11- tej hodine sa začala zádušná omša v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade. Prví smútoční hostia sa začali schádzať už dve hodiny pred začiatkom pietnej spomienky. Prišla napríklad aj Marika Gombitová (63). viac »


Minútu ticha za Gotta (†80) nenavrhnem, ale... Prekvapivé slová predsedu Snemovne!

Zľava: Predseda PSP ČR

12.10.2019 18:30

PRAHA - Predseda českej Poslaneckej snemovne Radek Vondráček (45) oznámil na svojom profile na sociálnej sieti Twitter, že na budúcotýždňovom zasadnutí poslancov nenavrhne minútu ticha za Karla Gotta (†80), ale... Takto si plánuje uctiť pamiatku najpopulárnejšieho českého speváka! viac »


Smútočná hostina po pohrebe Karla Gotta (†80): Týchto ľudí Ivana pozvala!

Smútočná hostina po pohrebe

12.10.2019 17:15

PRAHA - Zádušná omša za Karla Gotta (†80), ktorá sa dnes konala v katedrále sv. Víta, sa skončila krátko pred 13. hodinou. Potom sa vdova Ivana Gottová (43) a Maestrove dcéry pobrali do krematória na Motole, kde sa nad truhou poslednýkrát rozlúčili so svojím milovaným. Teraz sa koná smútočná hostina. Týchto ľudí spevákova manželka pozvala. viac »


FOTO, ktoré vháňajú slzy do očí: Vdova a dcéry Karla Gotta (†80) nad truhlou v krematóriu!

FOTO, ktoré vháňajú slzy
Foto

12.10.2019 16:45

PRAHA - Dnes o 11-tej hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Po pietnej spomienke previezli pozostatky slávneho speváka do motolského krematória. A tam vznikli fotky, ktoré trhajú srdce. Zachytávajú dcéry a vdovu Ivanu Gottovú (43) nad truhlou. viac »


Chvíle po pohrebe Karla Gotta (†80): Dojemný pohľad na najstaršie dcéry Dominiku (46) a Luciu (32)

Chvíle po pohrebe Karla
Foto

12.10.2019 16:00

PRAHA - Dnes sa konala zádušná omša za zosnulého Karla Gotta (†80). Nechýbali na nej ani spevákove dcéry. A hoci v katedrále dokázali udržať svoje emócie na uzde, po skončení obradu bolo vidieť ich smútok. Dominika a Lucia sú už dávno dospelé, no práve ony si vyjadrili podporu dojemným gestom. viac »


Pohreb Karla Gotta (†80): Rýchly prevoz do krematória... Pohrebné auto mala sprevádzať polícia!

Pohreb Karla Gotta (†80):

12.10.2019 13:40

PRAHA - Dnes o 11. hodine predpoludním sa v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade konala zádušná omša za Karla Gotta (†80). Tá bola určená pre spevákových najbližších - rodinu a priateľov. Po obrade mali smútiaci namierené do motolského krematória - Maestrove pozostatky nechala rodina spopolniť. viac »


Gott bol človek z mäsa a kostí - vyzdvihla Bohdalová na pohrebe

Gott bol človek z

12.10.2019 13:00

PRAHA - Herečka Jiřina Bohdalová v sobotu vo svojom prejave počas pohrebu Karla Gotta v pražskej Katedrále svätého Víta zdôraznila spevákove osobnostné vlastnosti i ľudskosť. viac »


Čisté Tvary prichýlili osamelé nočné tvory v Dome, ktorý sa oplatí navštíviť

Čisté Tvary prichýlili osamelé

12.10.2019 09:29

BRATISLAVA - Keď sa dvojica Juraj Péč a Matej Pliešovský rozhodla po dlhšej odmlke od vydania a propagácie silnej platne Zem Nás Chce Čistých (ZNChČ) nahrať a vydať štvrtý album, zavanul vo vzduchu pocit čohosi nepredvídateľného. Dalo sa čakať hudobné prekvapenie, tak ako je u Čistých Tvarov, kapely s jedinečným postavením na našej alternatívnej scéne, zvykom. viac »


Najsmutnejšia spomienka na Gotta (†80): Vychudnutý na kosť a bez vlasov!

Najsmutnejšia spomienka na Gotta

12.10.2019 06:00

PRAHA - Jedným z ľudí blízkych Karlovi Gottovi, ktorý sa doteraz nijakým spôsobom verejne nevyjadril k spevákovej smrti, je aj jeho dlhoročný kolega, český herec a spevák Sagvan Tofi (54). V Knihe Náš Karel si však spomenul na spoločné stretnutie, z ktorého mrazí. viac »


Prichádza film o jednom z najväčších Slovákov: Príbeh Štefánika priblíži dobrodružná triková snímka

Prichádza film o jednom

12.10.2019 05:59

BRATISLAVA - Prvý slovenský celovečerný trikový film. Presne tak môžeme označiť chystajúci sa projekt o našej legende Milanovi Rastislavovi Štefánikovi. Do kín sa Cesta do nemožna dostane už 30. októbra a ako praví slováci si ho nesmieme nechať ujsť. Príbeh bude prebiehať podľa skutočných udalostí, pričom nám opíše, na tú dobu veľmi zaujímavý a pestrý Štefánikov život. viac »


FOTO zo začiatku kariéry: Adela sa zmenila... Takto sa nechala vylepšiť!

FOTO zo začiatku kariéry:
Foto

12.10.2019 00:00

BRATISLAVA - Adela Vinczeová sa stala známou pod dievčenským priezviskom Banášová, no vďaka nie veľmi častému výskytu je značkou jej samotné krstné meno. V šoubiznise je jedinečná - nielen menom, ale aj prístupom. Nezakladá si na značkách ani výzore. Napriek tomu na sebe za tie roky, čo je na očiach verejnosti, čo-to zmenila. viac »


Dominikove ručne vyšívané motýliky chcú aj za hranicami: Ľudia sú prekvapení, že za nimi nestojí žena

Dominikove ručne vyšívané motýliky

11.10.2019 21:59

BRATISLAVA - Má len 22 rokov, no už teraz patrí k najšikovnejším a najznámejším ručným výšivkárom na Slovensku. Reč je o Dominikovi Serišovi, ktorý sa už 4 roky venuje vyšívaniu motýlikov či náramkov s ľudovou tématikou. viac »


Netradičné ZBOHOM pred Gottovou (†80) vilou: Tisíce kvetov, ale aj... Cukríky a šampanské?!

Netradičné ZBOHOM pred Gottovou
FotoVideo

11.10.2019 20:00

PRAHA - Dnes sa v pražskom paláci Žofín konala posledná rozlúčka s Karlom Gottom (†80). Fanúšikovia najpopulárnejšieho česko-slovenského speváka sa so svojím idolom mohli prísť naposledy rozlúčiť. Mnohí z priaznivcov si to však nenamierili na Slovanský ostrov, ale pred jeho vilu na Bertramke. Väčšina klasicky priniesla sviečku a kvet... No našli sa ... viac »


Vo svojej rodine mala vždy oporu: Detstvo bolo ťažké, šikana je dnes ešte horšia!

Vo svojej rodine mala

11.10.2019 19:59

BRATISLAVA - Slovenská herečka Zuzana Konečná mala podľa vlastných slov od detstva veľkú oporu vo svojej rodine. Práve preto sa ako malá podľa vlastných slov nedala tak ľahko nahovoriť na veci, s ktorými nebola stotožnená. viac »


Slávnostná svätá omša za Karla Gotta v Bratislave: Zúčastní sa aj Danko

Slávnostná svätá omša za

11.10.2019 18:10

BRATISLAVA - Slávnostná svätá omša sa uskutoční v nedeľu 13. októbra o 15.00 h v Hradnej kaplnke (bývalá Hudobná sieň) Bratislavského hradu. Liturgia predstavuje dôstojný spôsob, akým sa chcú politickí predstavitelia SR rozlúčiť s Karlom Gottom. viac »


Skupina Hrdza má 20 rokov a klipom Divčata oslavuje krásu slovenských žien

Skupina Hrdza má 20

11.10.2019 17:59

BRATISLAVA - Prešovská skupina Hrdza, ktorá je vďaka svojej autorskej tvorbe založenej na ľudových tradíciách rôznych slovanských národov čoraz známejšia u nás aj v zahraničí, na jeseň pripravuje tri koncerty na oslavu 20 rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Pozvánkou je aj nový videoklip k piesni Divčata. viac »


Whitney Houston opäť ožije na hologramovom turné: Príde aj do Bratislavy

Whitney Houston opäť ožije

11.10.2019 16:59

BRATISLAVA - Fanúšikovia jednej z najpopulárnejších speváčok všetkých čias Whitney Houston majú dôvod na radosť. Koncert uznávanej umelkyne, ktorá zomrela pred siedmimi rokmi, sa dočkal unikátneho hologramového spracovania. Veľkolepá udobno-technologická produkcia, vďaka ktorej hviezda opäť ožíva, zavíta 21. marca 2020 aj do bratislavskej Incheba Expo Arény. viac »


Najčítanejšie články