Galéria kandidátov na prezidenta SR 2019 | Topky.sk - Bleskovky

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Galéria kandidátov na prezidenta SR

FOTOREPORTÁŽ Prezidentské voľby sú v plnom prúde, do výsledku ostávajú hodiny: Takto volili politici

Viacerí politici i kandidáti odovzdali svoj hlas.

Viacerí politici i kandidáti odovzdali svoj hlas.

Foto
16.03.2019 20:00

BRATISLAVA - Už o pár hodín budú známe výsledky prvého kola prezidentských volieb. Priebeh volieb je zatiaľ pokojný a mnohí politici, prezidentskí kandidáti, ale aj prezident Andrej Kiska, premiér Peter Pellegrini či predseda parlamentu Andrej Danko už odvolili. Pozrite si, ako odovzdali svoj hlas. viac »

Býval večne v rukách kukláčov, dnes kandiduje za prezidenta: Fotogaléria Mariana Kotlebu

Marian Kotleba
Foto

31.01.2019 08:22

BRATISLAVA - Jeho začiatky sa spájajú prevažne s protestmi, pri ktorých vykrikoval hanlivé heslá a pozdravy. Napokon skončil v rukách polície a dnes je ako predseda strany Ľudová strana Naše Slovensko v parlamente kandidátom na prezidenta. Pozrite si fotogalériu Mariana Kotlebu. viac »


Fotogaléria Milana Krajniaka: Najskôr kroky po boku Lipšica, potom s Kollárom

Milan Krajniak
Foto

31.01.2019 08:21

BRATISLAVA - V minulosti poradcom Daniela Lipšica, teraz po boku známeho Borisa Kollára ako kandidát na prezidenta. Toto je druhý muž hnutia Sme rodina, Milan Krajniak, na fotografiách. viac »


Prvý muž Smeru do prezidentských volieb: Fotogaléria Maroša Šefčoviča

Maroš Šefčovič
Foto

31.01.2019 08:20

BRATISLAVA - Po dlhom čakaní sa Smer rozhodol predstaviť svojho kandidáta do prezidentských volieb. Je ním vysokopostavený diplomat Európskej únie Maroš Šefčovič. Toto je jeho fotogaléria. viac »


Environmentálna aktivistka v boji s nespravodlivosťou: Zuzana Čaputová na fotografiách

Zuzana Čaputová ohlásila svoju
Foto

31.01.2019 08:19

BRATISLAVA - Zuzana Čaputová tvorí ďalšiu časť spektra občianskych kandidátov na post prezidenta. Bola členkou hnutia VIA IURIS, bojovala proti pezinskej skládke s iniciatívou "Skládka nepatrí do mesta" a je podpredsedníčkou strany Progresívne Slovensko. Predstavujeme fotogalériu Zuzany Čaputovej. viac »


Mandátový rekordman a symbol revolučných zmien: Fotogaléria Františka Mikloška

František Mikloško
Foto

31.01.2019 08:18

BRATISLAVA - Dlhoročný člen KDH a ikonická tvár Nežnej revolúcie v roku 1989. V parlamente pôsobil neuveriteľných 20 rokov od roku 1990 do roku 2010. Vitajte vo fotogalérii Františka Mikloška - kandidáta na prezidenta Slovenskej republiky. viac »


Predstaviteľ maďarských menšín na Slovensku: Fotogaléria Bélu Bugára

Béla Bugár
Foto

31.01.2019 08:17

BRATISLAVA - Fotogaléria Bélu Bugára. Niekdajšieho lídra slovenských Maďarov počas vedenia SMK a líder súčasného hnutia Most-Híd, ktorý má ambície stať sa slovenským prezidentom. viac »


Vedec a spoluzakladateľ strany SaS: Robert Mistrík na fotografiách

Vedec a spoluzakladateľ strany
Foto

31.01.2019 08:16

BRATISLAVA - Je podľa prieskumov najfavorizovanejším kandidátom na post prezidenta krajiny. Má na konte množstvo ocenení v rámci vedeckého prínosu a bol aj pri zrode strany Richarda Sulíka Sloboda a Solidarita. Predstavujeme vám fotogalériu Roberta Mistríka. viac »


Prezidentský kandidát Štefan Harabin na fotografiách: Mečiarov minister spravodlivosti

Na snímke prezidentský kandidát
Foto

31.01.2019 08:15

BRATISLAVA - Pozrite si fotogalériu života bývalého podpredsedu vlády, predsedu sudcu Najvyššieho súdu a exministra spravodlivosti Štefana Harabina, ktorý sa momentálne uchádza o kreslo prezidenta. viac »


Najčítanejšie články