Zoznam kandidátov na primátora Trenčína | Topky.sk

°C

Sobota, 16. január 2021. Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

Kandidáti na primátora Trenčína

Zoznam kandidátov v Trenčíne

Richard Rybníček a Miloš Mičega

Richard Rybníček a Miloš Mičega

Foto
09.11.2018 12:05

TRENČÍN - Z pôvodných štyroch kandidátov ostali iba dvaja. O post primátora Trenčína zabojuje v sobotu dvojica Richard Rybníček a Miloš Mičega. viac »

V Trenčíne to bude duel: Ľubomír Žabár sa vzdal kandidatúry v prospech Miloša Mičegu

Ľubomír Žabár, kandidát na

02.11.2018 09:05

TRENČÍN - Ľubomír Žabár (nezávislý) sa vzdal kandidatúry na post primátora Trenčína. V novembrových komunálnych voľbách podporí na funkciu primátora Miloša Mičegu. Informoval o tom Ľubomír Žabár. viac »


Danica Birošová sa vzdala kandidatúry na post primátorky Trenčína

Danica Birošová

31.10.2018 11:10

TRENČÍN - Danica Birošová (Doma dobre) sa vzdala kandidatúry na post primátorky mesta Trenčín. V komunálnych voľbách podporí na funkciu primátora Miloša Mičegu. Informovala o tom v stredu na tlačovej konferencii. viac »


ROZHOVOR s Richardom Rybníčkom, kandidátom na post primátora Trenčína

Richard Rybníček
FotoVideo

27.10.2018 09:00

TRENČÍN - Úradujúci primátor Trenčína, 48-ročný Richard Rybníček sa ako nezávislý kandidát uchádza o post prvého muža mesta tretíkrát v rade. V uplynulých štyroch rokoch sa mesto podľa neho zmenilo, je krajšie. V prípade opätovného zvolenia chce pokračovať v projekte Trenčín Si Ty, prioritami sú zrekonštruovanie Kina Hviezda, revitalizácia verejných ... viac »


ROZHOVOR s Milošom Mičegom, kandidátom na post primátora Trenčína

Miloš Mičega
FotoVideo

26.10.2018 21:00

TRENČÍN – O post primátora mesta Trenčín sa uchádza aj 48-ročný vedúci Stavebného úradu v Trenčianskych Tepliciach, poslanec Mestského zastupiteľstva v Trenčíne a poslanec Trenčianskeho samosprávneho kraja Miloš Mičega. Kandiduje ako nezávislý, v predvolebnom boji ho podporujú SaS, Sme rodina a OĽaNO. Mesto Trenčín sa podľa neho mení, otázkou však je, ... viac »


ROZHOVOR s Ľubomírom Žabárom, kandidátom na post primátora Trenčína

Ľubomír Žabár

26.10.2018 15:30

TRENČÍN - Šesťdesiatjedenročný trenčiansky manažér Ľubomír Žabár je jedným zo štyroch kandidátov na post primátora Trenčína. Otec štyroch detí sa o primátorské kreslo neúspešne uchádzal v roku 2010. Kandiduje ako nezávislý, v prípade zvolenia za primátora by sa zameral najmä na dopravu, parkovanie, starostlivosť o seniorov, zrušil by výstavbu panelákov ... viac »


Rybníčka v Trenčíne podporil aj vládny Smer: Okamžitá reakcia kandidáta

Richard Rybníček

26.10.2018 13:29

TRENČÍN – Strana Smer-SD podporuje v novembrových komunálnych voľbách v Trenčíne kandidatúru súčasného primátora mesta Richarda Rybníčka (nezávislý). Informovala o tom krajská kancelária strany v Trenčíne. viac »


ROZHOVOR s Danicou Birošovou, kandidátkou na post primátorky Trenčína

Danica Birošová
FotoVideo

26.10.2018 09:45

TRENČÍN – Danica Birošová, 61-ročná advokátka a poslankyňa mestského zastupiteľstva, sa o post primátorky Trenčína uchádza druhýkrát. V komunálnych voľbách v roku 2014 získala 1525 hlasov a skončila tretia. Jej krédom je, že ženy prinesú do politiky viac harmónie, jej prioritou je lepšie hospodárenie s majetkom mesta a efektívne nakladanie s finančnými ... viac »


Púchov má najviac primátorských kandidátov spomedzi miest stredného Považia

Púchov má najviac primátorských

26.09.2018 09:50

PÚCHOV – V okresnom meste Púchov sa o post primátora v novembrových komunálnych voľbách uchádza sedem mužov a dve ženy. Počet ašpirantov na primátorský post je v Púchove najvyšší spomedzi miest stredného Považia. O 19 poslaneckých stoličiek má záujem 59 zaregistrovaných kandidátov. viac »


V Novej Dubnici chcú byť v primátorskom kresle dvaja muži a jedna žena

V Novej Dubnici chcú

26.09.2018 09:40

NOVÁ DUBNICA – O hlasy voličov sa v novembrových komunálnych voľbách budú v Novej Dubnici uchádzať traja zaregistrovaní kandidáti na post primátora mesta. O 15 poslaneckých kresiel zabojuje 34 kandidátov. viac »


Trenčianskym primátorom má záujem stať sa štvorica kandidátov

Trenčianskym primátorom má záujem

12.09.2018 15:44

TRENČÍN - V Trenčíne odovzdalo do utorkovej (11. 9.) polnoci kandidačné listiny 100 kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva a štyria kandidáti na primátora mesta. TASR informovala hovorkyňa Trenčína Erika Ságová. viac »


Do tretice všetko dobré: Rybníček chce byť opäť trenčianskym primátorom

Richard Rybníček

05.09.2018 19:10

TRENČÍN – Richard Rybníček sa bude aj tretíkrát uchádzať v komunálnych voľbách o post primátora Trenčína, do volieb pôjde opäť ako nezávislý kandidát. viac »


Rybníčkovi sa v boji o post primátora Trenčína postaví aj Danica Birošová

Danica Birošová

05.09.2018 16:05

TRENČÍN – O post primátorky Trenčína sa bude uchádzať v novembrových komunálnych voľbách 61-ročná právnička a súčasná poslankyňa mestského zastupiteľstva v Trenčíne Danica Birošová. Kandiduje pod hlavičkou politickej strany Doma dobre. Jej prioritou je vrátiť Trenčínu postavenie, aké mal v minulosti. viac »


Primátorom Trenčína chce byť aj kandidát s podporou opozície Miloš Mičega

Miloš Mičega

05.09.2018 15:45

TRENČÍN - O post primátora mesta Trenčín sa bude v novembrových komunálnych voľbách uchádzať 48-ročný vedúci Stavebného úradu v Trenčianskych Tepliciach, poslanec Mestského zastupiteľstva v Trenčíne a poslanec Trenčianskeho samosprávneho kraja Miloš Mičega. Kandiduje ako nezávislý, v predvolebnom boji ho podporujú SaS, Sme rodina a OĽaNO. Ľubomír Galko, ... viac »


Kandidát na primátora Trenčína: Ľubomír Žabár

Ľubomír Žabár

05.09.2018 14:00

TRENČÍN - Na post trenčianskeho primátora kandiduje aj manažér Ľubomír Žabár. Do volieb vstúpi ako nezávislý. viac »


Kandidát na primátora Trenčína: Miloš Mičega

Miloš Mičega

05.09.2018 12:00

TRENČÍN - Vymeniť Richarda Rybníčka na primátorskej stoličke v Trenčíne by chcel aj Miloš Mičega, vedúci Stavebného úradu v Trenčianskych Tepliciach. viac »


Kandidátka na primátorku Trenčína: Danica Birošová

Danica Birošová

05.09.2018 10:00

TRENČÍN - Primátorkou Trenčína sa chcela stať aj Danica Birošová, právnička a súčasná mestská poslankyňa. Posledný októbrový deň sa však vzdala v prospech protikandidáta Miloša Mičegu. viac »


Kandidát na primátora Trenčína: Richard Rybníček

Richard Rybníček

05.09.2018 08:00

TRENČÍN - Do tretice všetko dobré? Na primátora Trenčína kandiduje opäť aj Richard Rybníček. viac »


Najčítanejšie články