Podrobné výsledky prieskumov komunálnych volieb 2018 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Pondelok, 16. december 2019. Meniny má Albína, zajtra Kornélia.

Prieskumy pred komunálnymi voľbami 2018

PRIESKUM Politické zemetrasenie! SaS padla pod magickú hranicu, hrozí povolebná kríza

Ľubomír Galko a Richard Sulík

Ľubomír Galko a Richard Sulík

Foto
21.11.2019 10:37

BRATISLAVA - Pokiaľ by sa voľby konali tento týždeň, vyhral by ich Smer s 19,1 percentami. Za nimi by nasledovala koalícia PS/SPOLU a ĽSNS. Najväčší prepad zaznamenali strany SaS a Most-Híd. Vychádza to z najnovšieho prieskumu agentúry MVK. Z výsledkov prieskumu vyplýva, že by po voľbách nastala patová situácia a koalícia by sa vytvárala veľmi ťažko. viac »

Na svete je ďalší PRIESKUM: Opozícia by mala najtesnejšiu väčšinu, zvládli by to aj bez Kollára

Na svete je ďalší

05.09.2019 15:50

BRATISLAVA - Uplynul len jeden deň a už je tu ďalší prieskum politických strán. Tentokrát ho vypracovala agentúra AKO. Výsledky prieskumu sú však podstatne odlišné oproti včerajšku. Na treťom mieste sa už teda neumiestnili kresťanskí demokrati ale opäť kotlebovci. viac »


Nový prieskum poriadne zamiešal kartami: PS-Spolu padá, Kiska rastie

Nový prieskum poriadne zamiešal

04.09.2019 13:40

BRATISLAVA - Najviac ľudí by stále volilo Smer-SD, konkrétne 20,7 percenta. Na druhom mieste by bola koalícia PS/Spolu so ziskom 13,3 percenta pred Kresťanskodemokratickým hnutím (9,4 percenta). Vyplýva to z prieskumu verejnej mienky, ktorý uskutočnila agentúra MVK v dňoch 12. augusta až 20. augusta na vzorke 1 075 respondentov, ktorá bola reprezentatívna ... viac »


Slovensko sa pripravuje na voľby: Vyjadrili sa aj bookmakeri, toto sú ich favoriti

Slovensko sa pripravuje na

24.10.2018 14:55

BRATISLAVA – Favoritom novembrových komunálnych volieb je spomedzi kandidátov na primátorov krajských miest podľa bookmakerov stávkovej kancelárie Tipsport v Bratislave Matúš Vallo a v Košiciach Jaroslav Polaček. V Prešove je to Andrea Turčanová, v Žiline Peter Fiabáne, v Trnave Peter Bročka, v Trenčíne Richard Rybníček, v Nitre Jozef Dvonč a v Banskej ... viac »


Nový prieskum v Bratislave zamiešal kartami: Nesrovnal padol, tesný boj o post primátora

Matúš Vallo, Ivo Nesrovnal,
Foto

03.10.2018 13:01

BRATISLAVA - Najväčšiu šancu stať sa primátorom hlavného mesta SR Bratislavy by mal podľa prieskumu agentúry FOCUS bývalý riaditeľ RTVS Václav Mila. Podporu mu vyjadrilo 26,7 percenta respondentov. viac »


Prvý veľký volebný PRIESKUM: Vyrovnaná špička v Bratislave, kto by sa stal primátorom?

Matúš Vallo, Ivo Nesrovnal,

09.07.2018 17:00

BRATISLAVA - Ivo Nesrovnal, Václav Mika, Ján Mrva či Matúš Vallo? Zdá sa, že bratislavský súboj o primátorsku stoličku by mohol poriadne napínavý. viac »


Starostom Petržalky by sa podľa prieskumu stal Ján Hrčka

Ján Hrčka, Tatiana Kratochvílová,
Foto

02.07.2018 17:11

BRATISLAVA - Ak by sa konali komunálne voľby koncom júna, novým petržalským starostom by sa podľa prieskumu stal Ján Hrčka. viac »


Najčítanejšie články