Komentáre k aktuálnym témam | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 23. september 2018. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš, Ľubor.

Komentáre

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ DROBOVEJ: To, že nie som politička, je moja výhoda

18.09.2018 08:45

BRATISLAVA – Svojim rozhodnutím šokovala celé Slovensko. Myšlienkou, že pôjde do boja o prezidentský palác sa zaoberala rok. Radila sa aj so svojim bývalým manželom Jurajom Drobom – aktuálnym bratislavským županom. Je úspešná, mediálne známa a s politikou nemala nikdy nič spoločné. Napriek tomu sa rozhodla, že sa pokúsi získať verejnosť na svoju stranu. ... viac »

KOMENTÁR Petra Králika: Sestry a opatrovateľky chcú ísť zo zahraničia domov. Vláda ich ignoruje

Peter Králik

12.06.2018 22:15

BRATISLAVA – Premiér Pellegrini namiesto ústretového gesta voči zdravotným sestrám a opatrovateľkám v zahraničí, aby im umožnil návrat na Slovensko radšej volí štrajkokazovú stratégiu a rozpráva o riadenej migrácii. viac »


Bugár prezidentom? FOTO Internet sa neudržal, teraz nám ukáže harakter!

Bugár prezidentom? FOTO Internet

12.06.2018 21:40

BRATISLAVA – To, čo sa šuškalo, sa nakoniec stalo skutočnosťou. Šéf Mosta-Híd Béla Bugár v sobotu oznámil kandidatúru na post prezidenta Slovenskej republiky a internetu netrvalo dlho, aby si zo skúseného politika začal strieľať. viac »


KOMENTÁR Ľubomíra Lintnera: Slovensko 100 dní po Kuciakovej vražde!

Ľubomír Lintner

11.06.2018 16:15

BRATISLAVA - Má mať schopnosť plávať? Alebo nemusí? Je to dôležitý atribút pre posúdenie kvality vojenského transportéra? Alebo ide iba o účelový argument, aby sa naplnil biznis plán nominantov SNS na ministerstve obrany? To je pár otázok, ktorý si musí dať pozorovateľ slovenského politického diania, keď sleduje najnovšiu slovnú prestrelkou medzi bývalým ... viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Labutia pieseň európskych lídrov

Peter Králik

11.06.2018 12:16

BRATISLAVA - V rozhovore pre Frankfurter Allgemeine Zeitung politológ Thomas Jäger z Kolínskej univerzity vracia celú európsku elitu, ktorá sa zúčastnila summitu G7 do reality. V rozhovore s názvom “Trump si to môže dovoliť” postupne pragmatickými odpoveďami Anne – Lena Ripperger vykresľuje skutočné postavenie Európy vo vzťahu k USA. viac »


KOMENTÁR Jána Baránka: Migrantov a kríže do vraždy Filipínca neťahajme

Ján Baránek

08.06.2018 16:26

BRATISLAVA - Veľmi ma znepokojuje tá vražda mladého Filipínca. Veľmi. Chcel sa zastať ženy a narazil na brachiálne hovädo z neolitu. Skrátka, nechutná vražda, spáchaná hormonálnym, vymletým idiotom. Nechcem a nejdem hľadať žiadne poľahčujúce okolností. Pre budúcnosť aj dúfam, že sa žiadne nenájdu a toto hovädo snáď dostane vyšší trest, ako štandardný ... viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Obed zadarmo neexistuje, motivujme a odmeňujme dobrých rodičov

Peter Králik

06.06.2018 11:45

BRATISLAVA - Strava deťom v školských a predškolských zariadeniach zadarmo bude raz nominovaná na Oscara za perfídny marketingový politický bluf roka. Hra na falošnú sociálnu spravodlivosť pokračuje a nie je vylúčené, že mnohí politici sa nechajú v parlamente ešte viac uniesť sociálnym populizmom, lebo uverili vlastnej sebapropagačnej lži, že pomáhajú ľuďom.  viac »


KOMENTÁR Ľubomíra Lintnera: O kresťanskom kríži a kopajúcej nohe násilníka

Ľubomír Lintner

05.06.2018 22:50

BRATISLAVA – Na jednej strane visiaci kríž na retiazke na krku slovenského občana Juraja Hossua, na druhej jeho päsť a kopajúca noha do nevinnej hlavy Filipínca Henryho Acordu veľmi výstižne vykresľuje súčasné Slovensko. Na jednej strane okatá prezentácie kresťanstva, oproti tomu však nenávisť k cudzincom s podtónom rasizmu. viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Ak sa slovenských oceliarov nikto nezastane, U.S. Steel v Košiciach skončia

Peter Králik

03.06.2018 10:15

BRATISLAVA - Pri sledovaní včerajšej tlačovej besedy Cecilie Malmströmovej na pôde Európskej komisie mali prítomní novinári menšie deja vú. V očakávani reakcie na Trumpove tarify sa namiesto toho dočkali reakcie na Čínu. Malmströmová nedokázala predstaviť rozhodnú reakciu Európskej únie a zmohla sa iba na vyjadrenia, že “budeme jednať niekoľko týždňov”. viac »


KOMENTÁR Milana Kuruca: Bonus od Sulíka - supernízky dôchodok a minimálna zdravotná starostlivosť

Milan Kuruc

02.06.2018 07:35

BRATISLAVA - Áno, je pravda, že aj ja som mal kedysi o kolečko navyše. V roku 2010 som s ním dokonca prvýkrát behal po parkovisku v Trnave a spolu s ostatnými členmi SaS som presviedčal voličov, ako parádne si na svojej výplate prilepšia po zavedení odvodového bonusu. viac »


KOMENTÁR Ľubomíra Lintnera: Kandidáti na prezidenta – ako huby po daždi

Ľubomír Lintner

31.05.2018 19:15

BRATISLAVA – Sme v druhej tretine jarného obdobia, a keby sme sa ocitli v prírode, niekde na kraji listnatého lesa, deň po pokojnom májovom daždi, tak by to najmä pre hubárov mohol byť radostný pohľad. Určite to však neplatí pre dianie v slovenskej politike, aj keď si v súvislosti s ďalším a ďalším oznamovaným menom kandidáta na prezidenta môžeme povedať: ... viac »


Škandalózny americký guvernér skončil: Aféra s milenkou, sexuálne hrátky a vydieranie

Erik Greitens

31.05.2018 16:45

MISSOURI – Koniec skúseného politika. Guvernérovi amerického štátu Missouri sa osudným stala aféra s milenkou, ktorú mal navyše zastrašovať a podľa jej slov aj biť. Eric Greitens (43) sa v utorok vzdal funkcie po mnohomesačnom tlaku zo stranu verejnosti a kolegov. Ako guvernér pritom pôsobil iba od januára 2017. viac »


KOMENTÁR Petra Králika: Slovenský parlament zabíja čas politickým smogom

Peter Králik

30.05.2018 15:15

BRATISLAVA – Európska komisia v utorok uverejnila svoje dlhodobé plány politiky súdržnosti – peniaze a programy, ktoré EÚ používa na zníženie regionálnych rozdielov v celom bloku. Takéto financovanie predstavuje približne tretinu súčasného sedemročného rozpočtu EÚ. Tlačová správa je k dispozícii online. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Má vôbec konzervativizmus miesto v slovenskej politike?

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Má

29.05.2018 19:15

BRATISLAVA – Povinnosťou každej politickej strany je mať isté hodnotové zakotvenie. Inak nejde o politiku, ale len o politický marketing, ktorý na scénu dopomáha rôznym zvrátenostiam. Bezhodnotovosť súčasnej politiky nevznikla z ničoho. Jej príčinou je dlhodobé preceňovanie slobody, ktorá sa však odtrhla od zodpovednosti a zmenila sa na svojvôľu. viac »


Boj proti nepríjemnému fenoménu: Europarlament chce pomôcť vodičom

Boj proti nepríjemnému fenoménu:

28.05.2018 22:05

ŠTRASBURG – Europoslanci si tento týždeň v Štrasburgu počas rokovania posvietia na nepríjemný fenomén v automobilovom priemysle. Špekulantom, ktorých biznis kvitne vďaka pretáčaniu kilometrov pri predaji áut, by mohli poriadne sťažiť ich podvody. viac »


Beňovú rozhneval Hrnko: To musí byť šmeker, tvrdý odkaz europoslankyne

Anton Hrnko a Monika

24.05.2018 19:56

BRATISLAVA – Výrok Antona Hrnka ju poriadne rozčúlil. Europoslankyňa Monika Beňová v statuse na Facebooku nešetrila tvrdými slovami po tom, čo sa podpredseda SNS vyjadril, že mu prekážajú reklamy na dámske vložky v televízii. viac »


Najčítanejšie články