Galérie | Topky.sk - Bleskovky

Nedeľa, 15. júl 2018. Meniny má Henrich, zajtra Drahomír.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Bývanie, ktoré vám vyrazí dych: To najlepšie z Airbnb

Originálne miesta na prespanie

Originálne miesta na prespanie

Foto
05.03.2018 13:02

BRATISLAVA - Pokiaľ už pomaly začínate plánovať dovolenku, ale ešte nie ste rozhodnutí, kam sa chcete ísť pozrieť, upriamte pozornosť na tieto možnosti ubytovania. Pobyt v nich sa dá totiž sám osebe považovať za takú malú dovolenku. viac »

FOTO Najnovšie mapy zločinov na Slovensku: Pozrite sa, kde sa žije najbezpečnejšie

FOTO Najnovšie mapy zločinov
Foto

27.10.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra zverejnilo mapy kriminality za tretí štvrťrok 2016. Za posledné tri mesiace trestná činnosť mierne poklesla. Pozrite sa, ktoré mestá sú v našej krajine najbezpečnejšie a kde si treba dať väčší pozor. viac »


Architekti predstavili výškové projekty: Pozrite sa, ako bude vyzerať Bratislava o 20 rokov

Architekti predstavili výškové projekty:
Foto

26.10.2016 06:45

BRATISLAVA – Bratislava bude mať novú podobu. Magistrát predstavil nové návrhy urbanistického riešenia hlavného mesta, ktoré rátajú s ďalšími výškovými budovami. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal prezradil, kde by mohli pribudnúť výškové budovy. viac »


Ďalšie škandalózne zistenie o falošnom chirurgovi: Dlhy štátu a biznis s Mečiarovým privatizérom!

Ďalšie škandalózne zistenie o

21.10.2016 09:40

BRATISLAVA - V kauze falošného plastického chirurga sa na povrch vynára jedno prekvapenie za druhým. Ďalším nečakaným odhalením je podnikanie kontroverzného lekára s cudzokrajnými koreňmi. Yassine Ghazi má okrem štátnych dlhov aj zaujímavé biznis spojenie. viac »


FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom štáte: "Iba vôľ a tela verí správam nepriateľa"

FOTOREPORTÁŽ o kontroverznom slovenskom

20.10.2016 19:30

BRATISLAVA - Umenie a propagandu jedného z najkontroverznejších období novodobých dejín Slovenska mapuje doteraz najväčšia a zároveň najkomplikovanejšia výstava Slovenskej národnej galérie. Výstava Sen x skutočnosť s podtitulom Umenie & propaganda 1939 – 1945 sleduje prostredníctvom viac ako 1 200 diel postavenie, podoby a funkcie umenia a propagandy ... viac »


FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen, drsná realita na predmestí Los Angeles

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen,
Foto

16.10.2016 19:40

LOS ANGELES - Fotografka zachytila drsnú realitu predmestia Los Angeles, kde pohľad na zdrogovaných ľudí a bezdomovcov nie je vôbec výnimočným, ale naopak úplne bežným javom. Aj takto môže vyzerať americký sen. viac »


Najsilnejšie momenty pohrebu Michala Kováča: FOTO Takto sme sa lúčili s prvým prezidentom

Najsilnejšie momenty pohrebu Michala
Foto

14.10.2016 12:00

BRATISLAVA – Na Slovensku včera panoval štátny smútok. Nášmu prvému prezidentovi Michalovi Kováčovi sme povedali posledné zbohom. Smútočného ceremoniálu sa zúčastnili mnohé osobnosti politického a kultúrneho života. Pozrite sa, ako prebiehala posledná rozlúčka očami účastníkov pohrebného sprievodu. viac »


Projekt za milión má zmeniť kaštieľ v Rusovciach: FOTO Pozrite sa, ako to tam teraz vyzerá

Projekt za milión má

13.10.2016 00:01

RUSOVCE - Kaštieľ v Rusovciach sa možno v najbližších rokoch konečne dočká svojej rekonštrukcie. Nádherná neogotická kultúrna pamiatka spolu so záhradným parkom, sa momentálne môže pochváliť jedine svojim chátraním a ruinami. viac »


Svet oslavuje najkrvavejší sviatok na FOTO: Moslimovia riskujú vlastný život, zraňujú aj deti

Svet oslavuje najkrvavejší sviatok
Foto

11.10.2016 08:29

BAGDAD/NAÍ DILLÍ/BEJRÚT - Sviatok Ašúra. Tak označujú krvavý rituál šiítski moslimovia, počas ktorého sa muži hromadne bičujú na uliciach. V rámci desaťdňového sviatku v mesiaci Muharram veriaci vyjadrujú smútok nad smrťou vnuka proroka Mohameda, imáma Husajna v meste Ahmadabád. viac »


Legendárne lego je pripravené na svojich priaznivcov: FOTO Výstava, ktorá poteší aj dospelých

Legendárne lego je pripravené
Foto

29.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Začala sa premiérová výstava lega s názvom Kocky na cestách. Lego stavebnice pozná snáď každý. Ide o svetový fenomén, ktorý milujú deti aj dospelí takmer 50 rokov. Stavebnice na vysokej úrovni si obľúbi každý. V priestoroch bratislavského design factory môžete vidieť tie najkrajšie stavby. viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

28.09.2016 06:00

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.