Galérie | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Demonštrácia sily na najväčšom ruskom vojenskom cvičení VOSTOK 2018

14.09.2018 19:00

MOSKVA - Vo východoázijskej časti Ruska sa v utorok začali najväčšie manévre ruských ozbrojených síl od konca studenej vojny, do ktorých bolo povolaných takmer 300-tisíc vojakov. Do cvičenia Vostok (Východ) 2018 sa podľa oficiálnej správy armádneho velenia zapojilo aj 36-tisíc tankov a obrnených vozidiel, viac ako tisíc lietadiel, vrtuľníkov a dronov ... viac »

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen, drsná realita na predmestí Los Angeles

FOTOREPORTÁŽ Žiadny americký sen,
Foto

16.10.2016 19:40

LOS ANGELES - Fotografka zachytila drsnú realitu predmestia Los Angeles, kde pohľad na zdrogovaných ľudí a bezdomovcov nie je vôbec výnimočným, ale naopak úplne bežným javom. Aj takto môže vyzerať americký sen. viac »


Najsilnejšie momenty pohrebu Michala Kováča: FOTO Takto sme sa lúčili s prvým prezidentom

Najsilnejšie momenty pohrebu Michala
Foto

14.10.2016 12:00

BRATISLAVA – Na Slovensku včera panoval štátny smútok. Nášmu prvému prezidentovi Michalovi Kováčovi sme povedali posledné zbohom. Smútočného ceremoniálu sa zúčastnili mnohé osobnosti politického a kultúrneho života. Pozrite sa, ako prebiehala posledná rozlúčka očami účastníkov pohrebného sprievodu. viac »


Projekt za milión má zmeniť kaštieľ v Rusovciach: FOTO Pozrite sa, ako to tam teraz vyzerá

Projekt za milión má

13.10.2016 00:01

RUSOVCE - Kaštieľ v Rusovciach sa možno v najbližších rokoch konečne dočká svojej rekonštrukcie. Nádherná neogotická kultúrna pamiatka spolu so záhradným parkom, sa momentálne môže pochváliť jedine svojim chátraním a ruinami. viac »


Svet oslavuje najkrvavejší sviatok na FOTO: Moslimovia riskujú vlastný život, zraňujú aj deti

Svet oslavuje najkrvavejší sviatok
Foto

11.10.2016 08:29

BAGDAD/NAÍ DILLÍ/BEJRÚT - Sviatok Ašúra. Tak označujú krvavý rituál šiítski moslimovia, počas ktorého sa muži hromadne bičujú na uliciach. V rámci desaťdňového sviatku v mesiaci Muharram veriaci vyjadrujú smútok nad smrťou vnuka proroka Mohameda, imáma Husajna v meste Ahmadabád. viac »


Legendárne lego je pripravené na svojich priaznivcov: FOTO Výstava, ktorá poteší aj dospelých

Legendárne lego je pripravené
Foto

29.09.2016 13:30

BRATISLAVA - Začala sa premiérová výstava lega s názvom Kocky na cestách. Lego stavebnice pozná snáď každý. Ide o svetový fenomén, ktorý milujú deti aj dospelí takmer 50 rokov. Stavebnice na vysokej úrovni si obľúbi každý. V priestoroch bratislavského design factory môžete vidieť tie najkrajšie stavby. viac »


FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných táborov z II. svetovej vojny na Slovensku

FOTOREPORTÁŽ Unikátne zábery pracovných

28.09.2016 06:00

BRATISLAVA - Slovenský národný archív zverejnil na svojej webstránke ukážky fotografií, ktoré boli nájdené pri revízii filmotéky v roku 2015. Ide spolu približne o 680 kusov z obdobia rokov 1939-1945, dokumentujúcich pracovné tábory Židov v Seredi, Novákoch, Vyhniach a na ďalších miestach. Zábery sa zachovali na sklenených, resp. plastových negatívoch ... viac »


Exkluzívne FOTO z príchodu najmocnejších ľudí Európy: Väčšina s úsmevom, Orbán odutý!

Exkluzívne FOTO z príchodu
Foto

17.09.2016 19:56

BRATISLAVA – Deň po tom! Aj tak sa dá nazvať momentálna situácia, kedy sa Bratislava vracia do starých koľají. Najvyšší predstavitelia po summite EÚ, ktorý sa konal včera počas celého dňa v našom hlavnom meste, sa vrátili do svojich zemí. Prinášame vám chronologicky zoradené zábery z príchodov európskych delegácií. viac »


EXKLUZÍVNE po prvý raz: Nazrite do kroniky VIP hostí bratislavského letiska

EXKLUZÍVNE po prvý raz:

15.09.2016 00:01

BRATISLAVA - Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave už preletelo mnoho známych osobností. Herci, speváci, športovci, tí všetci sa podpísali do kroniky, do ktorej teraz môžete po prvýkrát nazrieť aj vy. viac »


Najkrajšie FOTO zo svetovej meteorologickej súťaže: Počasie, ako ste ho ešte nevideli!

Najkrajšie FOTO zo svetovej
Foto

05.09.2016 20:30

ŽENEVA - Svetová meteorologická organizácia vyhlásila súťaž, v ktorej hviezdi matka príroda a hýri vo všetkých farbách. Pozrite si výber desiatich fotografií, ktoré najviac zaujali pozorné oko poroty zloženej z odborníkov a profesionálnych fotografov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú zónu v Černobyle: Nový dovolenkový hit

FOTOREPORTÁŽ Andrej navštívil zakázanú
Foto

15.08.2016 00:00

BRATISLAVA/KYJEV – Po 30 rokoch od jednej z najväčších nukleárnych katastrof vyzerá mesto Pripiať pri elektrárni Černobyľ ako mesto duchov. Možno aj preto priťahuje nekonvenčných turistov, ktorí chcú vidieť dielo apokalypsy zblízka. Keď sa Andrej z Bratislavy dozvedel, že existuje cestovka, ktorá ponúka zájazd do zakázanej zóny, ani na chvíľu nezaváhal. viac »


FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers klub: Pozrite, ako vyzerá opustený dom neresti dnes

FOTOREPORTÁŽ Kedysi vyhlásený swingers
Foto

10.08.2016 22:00

STAFFORDSHIRE - Toto sú snímky kedysi obľúbeného a vyhláseného swingers clubu, kam dochádzali dospelí za šteklivou zábavou. Predtým, než ho v roku 2007 zavreli, patril tento klub s bazénom, saunou a niekoľkými špeciálnymi izbami k tým najčistejším a najkvalitnejším zariadeniam svojho druhu. viac »


FOTO Polícia zverejnila štatistiky kriminality: Prekvapenie! Bratislava stráca prvenstvo

policajné hliadky, kontrola
Foto

22.07.2016 00:01

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra SR zverejnilo štatistiku kriminality za prvý polrok 2016. Pozrite sa do máp a presvedčte sa, či žijete v bezpečnej časti Slovenska, alebo by ste si vo vašom okolí mali dávať väčší pozor. viac »


Legendárna slovenská rieka, ako ju už nikto neuvidí: Najkrajšie historické FOTO Dunaja

Legendárna slovenská rieka, ako
Foto

17.07.2016 11:25

MARTIN - Naša najväčšia rieka a druhá najdlhšia európska rieka, pretekajúca desiatimi štátmi Európy. Tajomný, pomalý aj dravý. Niekedy čistučko priezračný a prinášajúci život, inokedy kalný, hukotajúci a desivo mútny, prinášajúci smrť. Nemecký, rakúsky, srbský, bulharský, maďarský, rumunský, ukrajinský, chorvátsky, moldavský ale aj náš Dunaj slávi 29. ... viac »


Tragická noc v Nice, bábika vedľa detského telíčka: FOTOREPORTÁŽ, ktorá trhá srdcia

Tragická noc v Nice,
Foto

15.07.2016 11:30

NICE - Európa sa opäť zmieta v slzách. Šialenec zaútočil vo francúzskom letovisku na nevinných. V Nice prišlo o život 84 ľudí, medzi ktorými sú aj deti, stovky je zranených, takmer dvadsiatka je vo vážnom stave. Prinášame srdcervúce fotografie z miesta neopísateľného nešťastia. viac »


FOTOREPORTÁŽ Udalosť roka v Bratislave: Poznáme človeka, ktorý prešiel cez Dunaj prvý

FOTOREPORTÁŽ Udalosť roka v
Foto

19.05.2016 13:59

BRATISLAVA - Na novom Starom moste bola pred obedom riadna tlačenica. Dnes sa po ňom Bratislavčania mohli slávnostne prejsť prvý raz. Máloktorý z nich mal však toľko šťastia ako Miloš (29), ktorý sa dostal na druhý breh prvý. Topkám opísal, aká vládla na mieste atmosféra. viac »


Najčítanejšie články