Piatok19. apríl 2024, meniny má Jela, zajtra Marcel

Po 5-ročnom koncertnom mlčaní ukojí fanúšikov v Európe Annihilator len na Slovensku a to na festivale TOPFEST 2024!

PR článok Zobraziť galériu (3)
(Zdroj: Topfest 2024)

Legendárny album ALICE IN HELL oslavuje 35 rokov. A pri tejto príležitosti sa kanadská trash metalová skupina ANNIHILATOR rozhodla odohrať jediný koncert v Európe. Nebude chýbať niekoľko "Best Of" skladieb s hitmi, ktoré vybrali fanúšikovia. So 17 štúdiovými albumami, nespočetným množstvom ďalších nahrávok, miliónmi predaných nosičov a históriou energických a rozsiahlych celosvetových turné, táto show ROZPÁLI TOPFEST na žilinskom letisku!

RANDY RAMPAGE, spevák a úžasný frontman kapely zomrel pred niekoľkými rokmi. Na jeho počesť spevák STU BLOCK odspieva celú nahrávku ALICE IN HELL a predstaví sa aj bubeník RAY HARTMANN.

Skupina ANNIHILATOR bude vystupovať spolu s kapelou Scorpions a Five Finger Death Punch na festivale TOPFEST 29. júna 2024.

Po 5-ročnom koncertnom mlčaní
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Topfest 2024)

Annihilator spolu s kapelami Sacrifice, Voivod a Razor patrí do tzv. .„veľkej štvorky" kanadského thrash metalu. Sú tiež považovaní za súčasť „druhej vlny" thrash metalových kapiel z konca 80. a začiatku 90. rokov. S viac ako 3 miliónmi predaných albumov celosvetovo sa radí medzi najlepšie predávajúce metalové kapely. Skupinu založil v roku 1984 JEFF WATERS, ktorý je doteraz jediným stabilným členom kapely.

Vstupenky na tento jedinečný festival si už dnes môžete zabezpečiť v sieti Predpredaj.sk, prípadne na domovskej stránke festivalu, na topfestofficial.sk. 

Po 5-ročnom koncertnom mlčaní
Zobraziť galériu (3)
 (Zdroj: Topfest 2024)

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu