°C

Sobota, 27. február 2021. Meniny má Alexander, zajtra Zlatica.

Rakovská: Nový džob, ale... Nie je tam za hviezdu!

Barbora Rakovská.
Barbora Rakovská.
16.12.2009 11:00

BRATISLAVA – Návrat do médií! Barbora Rakovská (22) po skončení šou Slovensko má Talent nedostala v Markíze žiaden ďalší projekt. Po vyše roku sa jej však podarilo zamestnať sa v novom rádiu. No o pozícii moderátorskej hviezdy môže iba snívať!


Na Slovensko dorazilo nové rádio – obdoba toho, v ktorom u susedov spíkruje Leoš Mareš. Medzi moderátormi figuruje aj meno Barbory Rakovskej, exrosničky, ktorá dostala príležitosť v megašou Slovensko má Talent.

Napriek tomu ju nový zamestnávateľ nepromuje ako moderátorskú hviezdu. „V našom rádiu sú zatiaľ samí nováčikovia, zväčša z regionálnych staníc,“ vyhlásil na tlačovej konferencii Petr Vladyka, Marešov český šéf.

Topky.sk boli preto zvedavé, ako sa Barbora k novej práci dostala a či ju Vladyka predtým poznal. „Zafungovala šuškanda, začali chodiť životopisy. Barboru som nepoznal. Myslím, že môže byť výhodou pre rádio, že ten tím je postavený bez nejakých predsudkov. Viem, že je vnímaná kontroverzne, ale podľa toho, ako nahovorila hlasové skúšky, si myslím, že potenciál rozhodne má,“ povedal nám.

Práve Barbora bola tou vyvolenou, ktorá odštartovala vysielanie nového rádia, v čom jej pomáhal ostrieľaný Leoš Mareš. Ten nám prezradil, že s „Barbi“ sa mu moderovalo dobre, keďže viedli kamarátsky rozhovor o jej zásnubách a svadobných plánoch.

A čo hovorí na prvú reláciu šéf? „Je také porekadlo, že nikto učený z neba nespadol a chyby sú všade. Ak tam aj mala Barbora chyby, tie pozitíva napriek tomu prevažujú,“ stojí za slovenskou moderátorkou.

 

Sledujte TopkyTV: Petr Vladyka o Barbore Rakovskej.{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: GT;
VIDEO: Lukáš Uhrin

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články