Mojsejovci: Nadávajte nám a postúpite! | Topky.sk

Nedeľa, 22. júl 2018. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Mojsejovci: Nadávajte nám a postúpite!

Mojsejovci
Mojsejovci
14.02.2005 00:00

KOŠICE - Vynadajte nám a postúpite! Braňo Mojsej dal túto úlohu všetkým 110 vybraným účastníkom dvojmiliónovej šou prostredníctvom oficiálneho listu.


Má to však malý háčik, postúpi iba ten, kto dokáže Mojsejovcom vynadať jediným slovom. Mnohí súťažiaci preto odchádzali v sobotu zo Štátneho divadla v Košiciach sklamaní.

,,Mám iné prednosti, ktorými som to chcel dokázať. Nie nadávaním. Je to nechutné," povedal jeden z neúspešných účastníkov. V upravenom divadle rozprával najmä Braňo, ktorý sedel v kresle pred mikrofónom. Jeho manželka Nora i moderátorka Vera sedeli v lóži. Občas sa do rozhovoru zapojila aj Nora, no hlavné slovo pri výbere mal práve Mojsej. ,,Mali by ste ísť na psychiatriu obaja," utrúsil pred Mojsejovcami mladý muž. Ďalej nepostúpil, pretože dostal okamžite padáka. Z 21 semifinalistov, ktorí uspeli tento víkend v Košiciach, vyberú Mojsejovci po sústredení vo Vysokých Tatrách 12 finalistov. Tí budú tri mesiace bývať u manželov v ich dome, aby bojovali o ponúkané dva milióny.

Galéria


Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články