Nikodým priznáva: Chcem späť na obrazovku! Dostal ponuku na novú reláciu?! | Topky.sk

°C

Piatok, 24. január 2020. Meniny má Timotej, zajtra Gejza.

Nikodým priznáva: Chcem späť na obrazovku! Dostal ponuku na novú reláciu?!

Martin Nikodým
Martin Nikodým
Zdroj: Peter Frolo
27.04.2009 00:01

BRATSLAVA – Kamery ho opäť lákajú! Moderátor Martin Nikodým (38) by sa rád vrátil na televízne obrazovky a moderoval nejakú reláciu! Ako však sám tvrdí, nie hocijakú. Chce si vyberať!


Moderátor Martin Nikodým, ktorého si spájame najmä s vedomostnou reláciou Milionár, sa po jej skončení stiahol z povedomia verejnosti. Hoci účinkoval v rôznych programoch v STV, jeho popularita výrazne klesla.

Topky.sk ho nedávno stretli v spoločnosti. A zaujímalo nás, či mu chýba televízny svet. „Rád by som sa vrátil, ale už nie do hocičoho. Veľmi rád by som si vybral nejaký správny projekt,“ netajil Nikodým, ktorý by rád moderoval zábavný program. „Mám rád, keď sa ľudia bavia. A aj ja sa rád bavím. Poteší ma však aj to, keď program človeka  obohatí.“

Pre topky.sk ďalej sympatický moderátor prezradil, že verejnoprávna televízia chystá nový projekt. A on by sa v ňom rád videl. „STV pripravuje program, ktorý by som veľmi rád moderoval. Nemôžem o tom však hovoriť,“ povedal Nikodým, pričom odtajnil črtajúcu sa spoluprácu. Na margo jeho slov sme oslovili PR manažéra STV Martina Kontúra s otázkou týkajúcou sa nového projektu. „Prácu Martina Nikodýma si nesmierne vážime, ale zatiaľ je predčasné sa k tejto téme vyjadrovať,“ tajil podrobnosti.

Sledujte TOPKY TV: Martin Nikodým o črtajúcich sa moderátorských aktivitách v televízii.Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!

Myslíte si, že Nikodým bude opäť moderovať nejaký súťažný kvíz?

46 % nie
áno 54 %

Hlasovalo: 241Galéria

Martin Nikodým Martin Nikodým Martin Nikodým Nikodým moderoval nedávny krst Alena Heribanová a Martin

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Peter Frolo; Kamera: Lukáš Uhrin

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články