°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Nikodým: Zlé obdobie! Najprv rozchod a teraz... Prišiel o prácu!

Martin Nikodým
Martin Nikodým
21.01.2009 11:30

BRATISLAVA – Kedysi vychytený moderátor Martin Nikodým (37) na tom nie je práve najlepšie. Do nového roka vstúpil bez priateľky Zuzany a dokonca aj bez práce! Topky.sk zisťovali viac.


Martin Nikodým v novembri minulého roka potvrdil rozchod s priateľkou Zuzanou. Hoci práve ona bola podľa medializovaných informácií príčinou moderátorovho rozvodu s manželkou Michaelou, vzťah im vydržal len približne dva roky. To však nebola jediná negatívna vec, čo sa Nikodýmovi v závere roka 2008 prihodila! Prišiel totiž aj o prácu!


Súťažná relácia verejnoprávnej STV Čierna alebo biela, v ktorej Martin Nikodým vystupoval ako hlavný moderátor spolu s posilou Ivetou Malachovskou, sa už nevysiela. „S koncom roka skončila aj zmluva,“ vysvetľuje Nikodým. Topky.sk preto chceli vedieť, čo bude robiť ďalej. „Pracujem na všeličom. Ale ešte je to v kuchyni. Keď to prejde do jedálne, budem o tom hovoriť,“ snažil sa vtipne komentovať svoje súčasné aktivity.

Zistili sme však, že Nikodým čosi „pečie“ aj s konkurenciou! Na otázku, či zostáva v STV, totiž najprv odpovedal dlhou pauzou. „Hm, zatiaľ áno,“ povedal nakoniec. Nechajme sa teda prekvapiť, na obrazovke ktorej televízie sa po terajšej prestávke opäť objaví.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Napíšte nám na tipy@topky.sk!

 Chceli by ste opäť vidieť Martina Nikodýma na televíznej obrazovke?

80 % nie
áno 20 %

Hlasovalo: 2314Galéria

Martin Nikodým Martin Nikodým Martin Nikodým Martin Nikodým

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články