Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

Mário Toráč flirtoval so Sajfom: Si sexi!

Matej Sajfa Cifra a Mário Toráč
Matej Sajfa Cifra a Mário Toráč
09.03.2009 16:00

BRATISLAVA – Zaujímavého hosťa si pozval moderátor Matej Sajfa Cifra (29) do svojej relácie Webmaster. Do kresla sa oproti nemu posadil Mário Toráč (28), ktorý naposledy účinkoval v markizáckej šou Aha! – Dvaja v tom. A Sajfu dostal do riadnych rozpakov!


Mário Toráč sa netají tým, že je gay. Pri nakrúcaní sa rozrozprával o tom, že mnohí slovenskí moderátori takúto svoju orientáciu nepriznávajú. Nezabudol tiež pripomenúť, že so známym homosexuálnym kaderníkom Pavielom Rochnyakom si príliš nesadli.

No moderátora Sajfu prekvapil ešte úplne inak! „Ja chodím na také všelijaké iné diskotéky, kde je viac predaja radiátorov. Tam o tebe zvyčajne klebetia,“ naznačil Sajfovi, že práve on je tiež predmetom rozhovorov gayov. A čo o ňom vravia? „Každý hovorí, že máš tie jamky, či čo to je, nedá sa to pomenovať. Ale poviem narovinu, si sexi,“ prekvapil moderátora Toráč. Sajfovu reakciu si môžete pozrieť už dnes v relácii Webmaster.

Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Napíšte nám na tipy@topky.sk!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Matej Sajfa Cifra. Matej Sajfa Cifra. Sajfa a Mário Toráč. Matej Sajfa Cifra. Mário Toráč.

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: tv JOJ

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články