Braňo Mojsej: Ťahá ľudí za nos? | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Braňo Mojsej: Ťahá ľudí za nos?

„Sľubotechna“ Braňo Mojsej vraj víťaza oznámi v auguste.
„Sľubotechna“ Braňo Mojsej vraj víťaza oznámi v auguste.
Zdroj: Nový Čas
19.07.2007 13:00

KOŠICE - Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. Toto porekadlo platí aj na Braňa Mojseja (42).


Ten na svojej internetovej stránke v marci vyhlásil súťaž, ktorá bola už dávno ukončená, ale doteraz nikto nepozná víťaza. Je pre speváka z Pereša problém zaobstarať sľúbenú prvú cenu - štýlovú starú škodovku a naplniť ju Mojsejvodkou?

„Braňo, ak raz niečo začneš, mal by si to dokončiť. Aspoň jednu vec...“ odkazujú návštevníci internetovej stránky Braňa Mojseja, kde od marca prebiehala súťaž o najoriginálnejší videopríspevok.

Zapojilo sa do nej niekoľko desiatok účastníkov a spevák vyzval ľudí, aby o deviatich zverejnených videách hlasovali. Všetci však márne čakajú na výsledky. „Všetko sa ľudia dozvedia začiatkom augusta,“ tvrdí Mojsej, ktorého Nový Čas žiadal o vysvetlenie. „Problém bol s určením víťaza, lebo jeden z adeptov chcel vyhrať za každú cenu a poslal sám sebe niekoľko stoviek hlasov,“ vysvetľuje boháč.

Ten už v máji sľuboval, že víťazovi kúpi Škodu 105, naplní ju Mojsejvodkou a privezie mu ju až domov. Mojsej vraj medzitým auto za 7 000 korún kúpil. „Je oranžovo-striebornej farby a zmestilo sa doň 36 fliaš vodky. Víťazovi sa ho chystám osobne odovzdať na Mojsejfeste,“ sľubuje Braňo.

Azda to nedopadne podobne ako jeho neslávne známa anketa o Bula roka 2006, ktorú vyhlásil na jeseň minulého roku prostredníctvom televízie Markíza, ale výsledky sa verejnosť tiež ešte stále nedozvedela.

Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články