Televízia JOJ: Mojsejovcov potupí skôr! A dvakrát... | Topky.sk

Piatok, 17. august 2018. Meniny má Milica, zajtra Elena, Helena.

Televízia JOJ: Mojsejovcov potupí skôr! A dvakrát...

Mojsejovci sa chystajú podať ďalšiu žalobu po odvysielaní „mojsejovského špeciálu“.
Mojsejovci sa chystajú podať ďalšiu žalobu po odvysielaní „mojsejovského špeciálu“.
13.01.2007 14:00

BRATISLAVA - Poníženie o dva týždne skôr! Scénku s nachytaním o výstredných manželov z košického Pereša v relácii Nikdy nehovor nikdy s podtitulom Mojsejovský špeciál chce televízia JOJ dostať na televízne obrazovky čo najskôr.


Preto urobila zmeny v programovej štruktúre a reláciu odvysiela už budúci pondelok, namiesto plánovaného 29. januára. A navyše ju rozdelí na dve časti. Podarí sa Jojke vďaka Mojsejovcom pokoriť rekord sledovanosti?

„Zmenili sme termín vysielania nachytávky z dôvodu aktuálnosti celej kauzy,“ vysvetlil hovorca televízie Ľudovít Tóth zmeny vo vysielaní. „A reláciu sme rozdelili na dve časti preto, že nám to tak vyšlo v strižni,“ upresnil.

Záznam o rokovaniach Jojky s košickými boháčmi, ponuke osemmiliónového honoráru i fackovaní Braňa Mojseja tak ukáže televíznym divákom už budúci pondelok. Fikcia o spolupráci televízie s Mojsejovcami vyvrcholí ich potupou pred zástupcami médií, keď všetky „skutočné“ rokovania sa premenia na žart. Jojka očakáva vrchol diváckej sledovanosti, no Mojsejovci sa po odvysielaní relácie zastrájajú ďalšou žalobou. Kto z „hry na spoluprácu“ nakoniec vyťaží najviac a zasmeje sa ako posledný?

Galéria

Nástroje k článku


ZDROJ: Nový Čas

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články