Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

Vodič zažil počas jazdy na diaľnici obrovský šok: Toto vyliezlo spod kapoty vo vysokej rýchlosti

Galéria fotiek (1)
Zdroj: Tiktok/kerryjenkins32

DARLINGTON BEACH - Austrálsky pár zostal šokovaný po tom, ako počas jazdy po diaľnici spod kapoty vyliezol had. Kerry Jenkinsová stihla vytiahnuť telefón a toto bizarné stretnutie zaznamenať. Zelené stromové hady môžu dorásť až do dĺžky 1,8 m. Nemajú tesáky ani jed, ale obyvateľom sa aj tak odporúča, aby sa k nim nepribližovali.


Zábery z nepríjemného incidentu zverejnila Jenkinsová na TikToku, kde majú už viac ako 12 miliónov videní. "Je to zelený had, kamoš, musíš zastaviť," povedala svojmu partnerovi, ktorý však vzápätí odvetil, že nemá kde zastaviť. Na videu je vidieť hada, ako sa hádže zo strany na stranu. Držal sa prednej časti auta, kým nezišlo z diaľnice. Potom skĺzol z kapoty dolu. "Keď sme zastali, videli sme, že stále visí na prednej mriežke. Skĺzol na zem a potom sa vrátil späť do spodného motora. Jeden chlapík nám ho pomáhal hľadať, ale bez úspechu," vysvetľuje Kerry. 

Dvojica pokračovala v jazde domov, pričom sa stále snažila nájsť votrelca. "Pomocou baterky sme ho nakoniec zbadali, môj syn sa ho pokúsil chytiť a dostať von, ale opäť neúspešne." Rodina čakala celú noc až do rána, hada však nenašla. V druhom videu Jenkinsová doplnila, že ho nakoniec objavili na motore. 

@kerryjenkins32 We were on holidays at Darlington Beach, 30kms north of Coffs Harbour, travelling home to Forster. We had been on the road for 250ks, 30ks from home on the Pacific Highway, when we noticed a little yellow head. I grabbed the phone & started recording. We didn't know what to do! We assumed it would just fly off, & didn't think it would have held on for so long. We knew the turn off wasn't far away, & wanted to be safe off the highway before we pulled over. Once we pulled over we could see it was still hanging onto to the front grill. It slid onto the ground & then back up into the under motor. A fellow helped us look, with no success. You can see in 2nd video. We continued to drive home, and looked again on and off over the next few hours. With a torch we ended up seeing him, and my son tried to catch him and get him out and he darted back into the motor. Again unsuccessful. We waited overnight and I've looked again in the morning and found nothing. I would have assumed he got out and escaped. 4.13pm today 5th Dec 2022 my partner just popped the bonnet (unfortunately without videoing) and he was sitting on top of the motor, my partner dropped the bonnet afraid (massive snake phobia) I opened it back up and we could see his tail sliding back into a crevice. #windscreenviper #treesnake #ridealong #burnthecar #stuckinmycar #snakesoftiktok #hitchhiker #snake ♬ original sound - Kerry Jenkins
Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články