°C

Utorok, 25. február 2020. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

VIDEO Milencov premohla vášeň: Využili, že vlak bol prázdny, ich sex videli tisíce ľudí

Zdroj: Youtube/TalentedIndia News
19.01.2020 11:56

GLASGOW - Dvojica, ktorá mala podľa všetkého namierené zo škótskeho Glasgowa do Edinburghu, si to rozdala priamo na sedačkách nočného vlaku. Zarážajúce je, že ich polícia nebude nijako stíhať. Môžu za to pikantné zábery, ktoré zverejnil jeden zo zamestnancov dopravnej spoločnosti. Niečo také jednoznačne nemal urobiť.


Vo vlaku z Glasgowa do metropoly Edinburgh sa objavil muž so ženou, ktorí evidentne nedokázali potlačiť svoje sexuálne chúťky. Rozdali si to priamo na sedačke a stole. Prepravná spoločnosť ScotRail tvrdila, že zábery poskytne polícii, aby páchateľov vypátrala. Stala sa však nemilá vec a zábery unikli na internet. Muži zákona preto rozhodli, že dvojicu nebudú pokutovať. Namiesto toho pátrajú po zamestnancovi spoločnosti, ktorý krátke video uverejnil na internete. Video si stihlo pozrieť viac ako stotisíc ľudí.

Zábery sú nevhodné pre maloleté osoby (záznam začína zhruba v 2:18 minúte)

"Ako cestujúca hromadnou dopravou, ktorá často cestuje vlakom sama alebo s deťmi, mám obavy, že zábery nasnímané na staniciach a vo vlakoch môžu skončiť v rukách ľudí, ktorí si myslia, že je v poriadku uverejniť ich na internete," uviedla jedna z cestujúcich. Pracovníci britskej dopravnej polície potvrdili, že Úrad komisárov pre informácie začal vyšetrovanie v súvislosti s porušením osobných údajov a pokračuje v pátraní po vinníkovi.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/TalentedIndia News

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články