°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

VIDEO Hlásateľ počasia sa stal hitom: Keď moderátorka zbadala, čo má oblečené, šla do kolien

Zdroj: youtube/Global NEws
11.11.2019 12:05

CALGARY - Halloweensky kostým pomohol americkému hlásateľovi počasia Jordanovi Witzelovi k tomu, aby sa stal nezabudnuteľným. Pred týždňom v rannej šou Global News Morning Calgary televízie Global Calgary vyhlásil, že je Ferdinandom, mystickým meteorológom. Do kolien dostal nielen celú Kanadu.


Witzel rozhodne patrí k ľuďom, ktorí si vedia vystreliť sami zo seba. Dokázal to počas sviatku Halloween, keď sa navliekol do tesného kostýmu bieleho jednorožca a na hlavu si dal ružovú parochňu. Jeho kostým Ferdinanda, mystického meteorológa, sa stal hitom internetu. 

VIDEO Hlásateľ počasia sa
Zdroj: youtube/Global NEws

Rosničiak prezradil, že kostým dával dokopy postupne. "Mal som v hlave jasnú predstavu a niekoľko dní som zháňal veci na kostým. Napadlo mi to celkom náhodne," hovorí. Vraj je šťastný, že kostým pobavil svoju kolegyňu aj široké publikum. "Či už je to kvôli pár ľuďom alebo miliónom, ľudia jednoducho potrebujú smiech," vysvetlil. 

VIDEO Hlásateľ počasia sa
Zdroj: youtube/Global NEws

Video s Witzelovou špeciálnou predpoveďou počasia videli už milióny divákov. Nejde pritom o prvý raz, čo moderátor šokoval divákov. V roku 2016 sa napríklad prezliekol za E.T. mimozemšťana a v 2013 za Princeznú Leiu z Hviezdnych vojen.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články