°C

Utorok, 22. september 2020. Meniny má Móric, zajtra Zdenka.

Meteorológovia odkazujú: Počasia cez víkend sa nebojte, teplo bude narúšať vetrík s mráčikom

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
22.11.2019 14:00

BRATISLAVA - Tento týždeň bol poriadne upršaný a na mnohých miestach fúkal silný vietor. Napriek tomu je november podľa meteorológov nadpriemerne teplý. Cez víkend bude tento trend pokračovať. Na viacerých územiach však zrážky ustanú.


Zdá sa, že cez sa bude počasie niesť v rovnakom duchu ako cez týždeň. Na východe sa budú miestami vyskytovať prehánka alebo občasný dážď, popoludní by však mal dážď ustať. Na západe sa očakáva zmenšená oblačnosť. Cez víkend bude na november pomerne teplo. Väčšina Slovenska bude pod mrakom. 

Meteorológovia odkazujú: Počasia cez
Zdroj: SHMÚ

PIATOK

Poobede bude zamračené až oblačno. Miestami bude pršať alebo mrholiť. Aj naďalej bude pretrvávať relatívne teplé počasie a najvyššia denná teplota vystúpi na 12 stupňov. V noci sa ochladí na 1 až 6 stupňov, v údoliach ojedinele na - 1. Fúkať bude prevažne juhovýchodný vietor, na západe v nárazoch aj okolo 50 km/h, vo východnej polovici Slovenska väčšinou slabý vietor.

Meteorológovia odkazujú: Počasia cez
Zdroj: Predpovede.sk

SOBOTA

V sobotu bude veterné počasie. Cez deň bude polojasno až oblačno, zrána a dopoludnia miestami hmla alebo zamračené najmä na východe. Výnimočne sa môže vyskytnúť slabý dážď alebo mrholenie. Teplota dsa bude pohybovať od 5 do 10 stupňov, ojedinele teplejšie. Vietor môže v nárazoch dosiahnuť až 55 km/h. Noc bude teplotne podobná ako tá predchádzajúca. Vietor neustane ani v noci. 

Meteorológovia odkazujú: Počasia cez
Zdroj: Predpovede.sk

NEDEĽA

V nedeľu bude jasno až polojasno. V noci a dopoludnia bude miestami hmla alebo nízka oblačnosť, ktorá sa môže ojedinele udržať aj dlhšie. Bude teplo a miestami môže mrholiť. Denná teplota sa bude pohybovať takisto od 7 do 12 stupňov. Pri dlhšie trvajúcej hmle a nízkej oblačnosti okolo 5 stupňov. Bude fúkať prevažne juhovýchodný vietor, na západe v nárazoch rýchlosťou 45 km/h. Vo východnej polovici miestami slabý vietor.

Meteorológovia odkazujú: Počasia cez
Zdroj: Predpovede.sk

Kompletnú predpoveď si prečítajte na predpovede.sk >>


Galéria

Ilustračné foto Slnko vychádza vo Frankfurte

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články