°C

Sobota, 30. máj 2020. Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela, Petrana.

VIDEO momentu, kedy mal manželku prichytiť pri nevere na zadnom sedadle auta

Zdroj: Youtube/I'm Tellin Yer Mudder
09.11.2019 12:08

ST. JOHN'S - Na sociálnej sieti sa šíria zábery údajnej nevery, ktorými sa chváli samotný podvedený manžel. Kratučké, ale o to viac ukričané video pochádza z kanadského ostrova Newfoundland a užívatelia sociálnej siete sa zhodujú v tom, že zachytáva konverzáciu manželského páru, ktorý má už zrejme to najlepšie obdobie za sebou.


Zvláštny postoj k nevere manželky zaujal nemenovaný muž, keď zverejnil video, ktoré ju má dokazovať. Kompromitujúca scéna sa odohrala pred obchodným centrom Costco v kanadskom Newfoundlande, kde videl nemenovaný manžel vychádzať z auta svojej zákonnej polovičky iného muža. Po príchode k vozidlu zistil, že sú v ňom sklopené zadné sedadlá. Práve tie považuje za najvážnejší a kľúčový dôkaz jej nevery. 

VIDEO momentu, kedy mal
Zdroj: Youtube/I'm Tellin Yer Mudder

Svadobné FOTO odhalili dvojnásobnú neveru: Brunetka teraz asi chodí po kanáloch

Video bohato prerušované vypípavaním vulgarizmov zachytáva ženu, ako pobehuje okolo auta a kričí, že nič neurobila, kým jej manžel zas tvrdí, že to ukáže všetkým, vrátane jej matky. Slovo aj dodržal, video už koluje po sociálnej sieti, hoci príliš presvedčivo nepôsobí. "Nechcem byť netaktný, ale manželstvo týchto dvoch ľudí zjavne nefunguje," poznamenal jeden z užívateľov. "Tá žena vrieska iba preto, lebo je to celé pravda," napísal ďalší. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/Eddie Cash

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články