Piatok, 7. máj 2021. Meniny má Monika, zajtra Ingrida.

FOTO Tínedžer (18) sa vrátil zo školy, mal divný pocit: Keď otvoril kúpeľňu, skoro ho vystrelo

Cap rozbil sklenené dvere a vošiel dnu
Cap rozbil sklenené dvere a vošiel dnu
Zdroj: SITA/AP/Jenn Keathley
18.10.2019 17:03

ASHLAND - Ku kurióznej situácii došlo v meste Ashland v americkom štáte Ohio, kde nedávno z farmy zmizol cap. Po neúspešnom pátraní majiteľa ho nakoniec našiel doma istý mladík. Zbaviť sa nepozvaného hosťa ale nebolo vôbec jednoduché a ešte zložitejšie je vraj zlikvidovať zápach, ktorý po sebe zanechal.


Netradičný a zo začiatku aj trochu desivý pohľad sa naskytol osemnásťročnému Loganovi Keathleymu, ktorý sa vracal domov zo školy. "Hneď som tušil, že niečo nie je v poriadku. Náš nemecký ovčiak nepokojne pobehoval po príjazdovej ceste pred domom," začína svoje rozprávanie. Jeho predtucha sa naplnila, keď uvidel rozbité terasové dvere. A hoci mu nebolo všetko jedno, vstúpil do domu, kde ho zvláštny zápach doviedol až do kúpeľne. Logan neveril vlastným očiam, keď v nej zbadal capa. Ustlal si na koberčeku pod toaletou. 

FOTO Tínedžer (18) sa
Zdroj: SITA/AP/Jenn Keathley

FOTO Tínedžer (18) sa
Zdroj: SITA/AP/Jenn Keathley

Mladík hneď zavolal svoju mamu Jennifer a snažili sa rohaté zviera vyhnať preč. Capovi sa ale odtiaľ nechcelo ani po tom, ako sa ho privolaní policajti snažili nalákať na mrkvu. Nakoniec pristúpili k radikálnemu riešeniu, capa uchopili za rohy a vytiahli von, kde na neho už čakala klietka. 

FOTO Tínedžer (18) sa
Zdroj: SITA/AP/Jenn Keathley

FOTO Tínedžer (18) sa
Zdroj: SITA/AP/Jenn Keathley

Ako sa neskôr ukázalo, jeho majiteľom je Andrew Watkinson, ktorý nahlásil zmiznutie zvieraťa deň predtým. "Volá sa Big Boy a ešte nič podobné neurobil. Nikdy predtým sa nepokúsil o útek z farmy. Mrzí ma to, ale naozaj som to nemohol ovplyvniť," kajá sa. Big Boy je už momentálne doma. Keathleyovci doteraz zápasia so zápachom, ktorý tam po sebe zanechal. "Vždy keď prídem domov, tak mám pocit, že som prišla na koziu farmu. Napriek použitiu viacerých chemických prostriedkov sa nám nedarí zbaviť sa toho smradu," uviedla Jennifer s tým, že napriek tomu sa doteraz na všetkom dobre zabávajú. 


Galéria

Cap rozbil sklenené dvere

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
VIDEO: Youtube/MLive

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články