FOTO Dievčina (27) zanevrela na život, lebo bola obézna: Pozrite, aká je z nej teraz šupa! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

FOTO Dievčina (27) zanevrela na život, lebo bola obézna: Pozrite, aká je z nej teraz šupa!

Zdroj: profimedia.sk
10.10.2019 16:03

MORAY - Danielle Richmondová pred dvomi rokmi vážila neuveriteľných 136 kilogramov. V tom čase sa vyhýbala priateľom, schudnúť ju prinútila až otcova svadba. Začala sa stravovať doma a dvakrát do týždňa chodí behávať. Vďaka tomu schudla desiatky kilogramov a konečne sa cíti sebavedomo.


Danielle zo škótskeho mesta Moray dnes nedokáže uveriť tomu, ako mohla pred dvomi rokmi vážiť takmer 140 kg. Zmena v jej živote nastala vo chvíli, keď ju otec požiadal o to, aby bola družičkou na jeho svadbe. Odvtedy schudla šesť konfekčných veľkostí. "Môj brat sa rozplakal, keď som kráčala uličkou k oltáru. Vedel, že ten úbytok na váhe pre mňa znamená veľa," prezradila. 

FOTO Dievčina (27) zanevrela
Zdroj: Facebook/Danielle Richmond

S nadbytočnými kilami mala dievčina problém aj povysávať schody bez toho, aby si zadýchala. Mávala dokonca bolesti v hrudníku, podľa lekárov za to mohla práve obezita. "Pracovala som v baroch a pila šumivé limonády, jedla čipsy, čokolády, arašidy. Chcela som jesť prakticky, tak som jedla to, čo bolo poruke," priznáva. 

FOTO Dievčina (27) zanevrela
Zdroj: profimedia.sk

Zhodou okolností jej otec v tom čase začal plánovať svoju svadbu, kde mala byť družičkou. A keďže Richmondová nechcela byť tučnou družičkou, zapojila sa do programu Slimming World a schudla nádherných 53 kilogramov. "Bol to fantastický pocit. Od rodiny som dostala množstvo komplimentov," povedala. 

FOTO Dievčina (27) zanevrela
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Dievčina (27) zanevrela
Zdroj: profimedia.sk

Danielle sa v minulosti často schovávala pred ľuďmi a vyhýbala sa svojim kamarátom, dnes sa však cíti už oveľa sebavedomejšie. "Vždy som sa obávala, čo si o mne myslia iní ľudia. Teraz mi je to úplne jedno," vyhlásila spokojne. Snaží sa variť a stravovať sa doma a okrem toho dvakrát do týždňa odbehne päť kilometrov.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články