°C

Štvrtok, 2. apríl 2020. Meniny má Zita, zajtra Richard.

Manželia v jazere ulovili naozajstné čudo: FOTO ryby s dvoma ústami ohromila internet

Zdroj: Facebook/Knotty Boys Fishing
27.08.2019 08:22

NEW YORK - Žena na jazere Champlain na severovýchode USA ulovila veľmi nezvyčajnú rybu - mala totiž dve ústa. Spoločne s manželom ju odfotili a pustili späť do vody. Mnohí teoretizujú o tom, prečo má pstruh dve hlavy. Objavila sa aj teória o legendárnej príšere.


Debbie Geddesová s manželom si vyrazili zarybárčiť na Champlainovo jazero, ktoré sa rozprestiera v štátoch New York a Vermont. Podarilo sa im uloviť bizarne vyzerajúcu rybu s dvoma hlavami. "Keď sme ju vytiahli na loď, nemohli sme uveriť vlastným očiam. Mala dvoje ústa! A aj napriek tomu to bola zdravá ryba," uviedla Američanka. 

Manželia v jazere ulovili
Zdroj: Facebook/Knotty Boys Fishing

Manželia si rýchlo spraviť zopár fotiek do archívu a pstruha pustili späť do vody. Rybársky tím Knotty Boys Fishing na Facebooku uverejnil fotografiu dvojhlavej ryby. Mnohí užívatelia sa hneď podujali vyriešiť záhadu dvoch hláv. 

Manželia v jazere ulovili
Zdroj: Facebook/Knotty Boys Fishing

"Ako biológ myslím, že ide o deformáciu. Niečo sa embryologicky zhoršilo," napísal jeden. "Nie je to dvojhlavý pstruh, je to obyčajné staré zranenie," špekuluje ďalší. V neposlednom rade bola spomenutá historka o mýtickom netvorovi žijúcom v Champlainovom jazere.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články