Sestrám začalo počas jazdy horieť auto: Oheň nezničil jedinú vec vo vnútri, je to zázrak! | Topky.sk

°C

Piatok, 15. november 2019. Meniny má Leopold, zajtra Agnesa.

Sestrám začalo počas jazdy horieť auto: Oheň nezničil jedinú vec vo vnútri, je to zázrak!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
09.07.2019 20:07

FELDA - Sestry Joelle a Sevyn Shockové z Floridy sa viezli v aute, ktoré odrazu začalo horieť. Podarilo sa im bezpečne vystúpiť von, vo vozidle ale zostala Biblia. Knihu neskôr zachránil jeden z hasičov. Napriek poškodenému obalu zostali stránky Svätého písma absolútne nedotknuté. Dievčatá to považujú za zázrak.


"Práve sme prešli okolo Walmartu v Labelle, išli sme osemdesiatkou a auto zrazu zastavilo a začalo sa z neho dymiť," spomína devätnásťročná Joelle, ktorá šoférovala. Jeep okamžite odparkovala na krajnicu, v tej chvíli ale začalo horieť. Spoločne so sestrou rýchlo vystúpili z vozidla, pričom si stihli zobrať so sebou len mobilné telefóny.

Joelle
Sestrám začalo počas jazdy
Zdroj: Facebook/Joelle Shock

Vďaka pomoci okoloidúcich motoristov a privolaných hasičov sa podarilo plamene uhasiť. Jeden z hasičov sa sestier spýtal, či majú v aute niečo cenné. Vtedy si uvedomili, že zabudli na Bibliu. Ich mama Julia dala každej z nich jeden výtlačok knihy ako darček k osemnástym narodeninám. 

Sevyn
Sestrám začalo počas jazdy
Zdroj: Facebook/Sevyn Jathnielle

Joelle nechala Bibliu v aute po tom, ako si ju v nedeľu vzala do kostola. Aj napriek rýchlemu zákroku požiarnikov ale nečakala, že ju dostane späť takú zachovalú. "Obal bol úplne premočený a všade bol roztopený plast. Keď som ju ale otvorila, stránky boli v dokonalom stave, úplne nepoškodené. Všetko ostatné v aute zhorelo do tla," hovorí tínedžerka. Sestry netušia, čo spôsobilo náhly požiar auta, incident s Bibliou však považujú za zázrak a veria, že "Boh mal celú situáciu pod kontrolou". 


Galéria

Ilustračné foto Joelle Sevyn

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články