°C

Nedeľa, 12. júl 2020. Meniny má Nina, zajtra Margita.

FOTO Turisti na Rhodose zúria: V bare si objednali pár drinkov, ten účet ich dorazil

Zdroj: Facebook/Vikki Scott
06.06.2019 08:55

RODOS - Skupina britských turistov tvrdí, že za osem nealkoholických nápojov na Rhodose zaplatili neuveriteľných 82 eur. Ide o najnovší incident, v minulosti viacero turistov priznalo, že ich v Grécku "ošklbali" o peniaze. Chybu však spravili zrejme aj samotní dovolenkári, ktorí si vopred nezistili, koľko nápoje, ktoré si objednali, stoja.


Vikki Scottová na sociálnej sieti zverejnila pokladničný blok, ktorý dokazuje, že za jeden nápoj v bare "The Gate" v centre metropoly Rodos zaplatili viac ako desať eur. "Účet za osem nealkoholických nápojov bol 82 eur, len mliečny kokteil stál 14 eur," píše na Facebooku. 

FOTO Turisti na Rhodose
Zdroj: Facebook/Vikki Scott

FOTO Turisti na Rhodose
Zdroj: Facebook/Vikki Scott

Mladá Britka čašníkovi pri platení povedala, že cena za pár nápojov je skutočne nehorázna. Preto chce teraz varovať ostatných, aby neurobili tú istú chybu ako ona s priateľmi. Viacerí užívatelia podotkli, že možno boli nápoje skutočne veľké. Iní sa pýtajú, prečo čašníka nepoprosili o nápojový lístok ešte predtým, než si niečo objednali, aby si preverili cenu. "Prečo sa neobrátite na turistickú políciu v Madraki, aby to preverila?" navrhuje jeden z čitateľov príspevku. 

Vikki s partnerom
FOTO Turisti na Rhodose
Zdroj: Facebook/Vikki Scott

Bar má na stránkach TripAdvisor veľmi zlé hodnotenie, získal len jednu hviezdičku. Viac ako sto recenzií je písaných v negatívnom duchu. "Sú to podvodníci," znie jeden z komentárov. Minulý mesiac neznámy turista v Mykonose zaplatil neuveriteľných 836 eur za šesť porcií kalamárov a pivo.


Galéria

Vikki s partnerom

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články