°C

Piatok, 5. jún 2020. Meniny má Laura, zajtra Norbert.

Študent (21) zverejnil FOTO svojho otca (45) a vyvolal ošiaľ: A to bol predtým Boží služobník!

Zdroj: Instagram/mrclinthayslett
06.04.2019 14:23

SYLVANIA - Americký študent zverejnil na sociálnej sieti fotografie svojho otca, ktorý práve skončil svoje pôsobenie ako pastor a vrhol sa na modeling. Jeho fotky sú vo veľkom zdieľané a ženy nezaujíma nič iné, iba to, či je príťažlivý bývalý Boží služobník zadaný.


Keď poprosil Clint Hayslett (45) svojho syna Collina (21), aby mu pomohol naštartovať kariéru modela, určite nerátal s takým okamžitým a obrovským ohlasom. Fotografie bývalého pastora, ktorý vymenil nudné rúcho za atraktívne oblečenie, sú zdieľané na Twitteri s veľkým úspechom. "Otec rozbieha kariéru v modelingu a nikdy som ho nevidel šťastnejšieho ako teraz," napísal mladík, ktorý študuje na univerzite v Ohiu.

Fotografie sympaťáka sú zaplavené nielen povzbudzujúcimi komentármi, ale aj otázkami, či je zadaný. "Nepotrebuješ nevlastnú matku?" pýta sa dokonca jedna zvedavá žena. Collin uviedol, že otec je z reakcií užívateľov nadšený a neustále sa pýta, koľkým ľuďom sa jeho zábery páčia a kontroluje si mobil. 

Študent (21) zverejnil FOTO
Zdroj: Instagram/mrclinthayslett

"Otec to berie ako inšpiráciu, ďakujem za všetku pozornosť, je to pre neho povzbudzujúce a posúva ho to ďalej," povedal študent. Ohlas, aký Clint vyvolal, je naozaj neuveriteľný. Zvlášť preto, lebo ešte pred pár dňami nemal ani konto na sociálnej sieti. A áno, je (šťastne) ženatý. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články