VIDEO Dievčina chcela šteniatku ukázať okolie: Otvorila okno na aute a... nastala dráma! | Topky.sk

Štvrtok, 24. október 2019. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

VIDEO Dievčina chcela šteniatku ukázať okolie: Otvorila okno na aute a... nastala dráma!

Zdroj: Youtube/Truths Stranger
18.02.2019 17:02

MODI`IN - Dvadsaťjedenročná Yuli Nofarová z Izraela mala na rukách šesťmesačné šteniatko plemena Jack Russell. Pes patrí jej kamarátovi, ktorý si ho len nedávno adoptoval. Počas jazdy dievčina stiahla okno na aute, aby ukázala psovi okolie, no ten na jej veľké prekvapenie vyskočil von. Našťastie sa mu nič vážne nestalo.


Pred pár mesiacmi prišiel Yulin kamarát Shane o svojho domáceho miláčika, rozhodol sa preto, že si z útulku adoptuje šteňa, ktoré pomenoval Uma. Chlapec chcel psíkovi ukázať okolie, preto požiadal Yuli, aby sa s nimi previezla autom a Umu držala na rukách. Fenka, sediac v jej lone, bola tak, ako väčšina psov, fascinovaná svetom za oknom auta. Dievčina preto okno stiahla, aby fenka lepšie videla. Práve to ale nemala robiť; Uma totiž, zrejme od nadšenia, o pár sekúnd neskôr z neho vyskočila von. 

VIDEO Dievčina chcela šteniatku
Zdroj: Youtube/Truths Stranger

"Bola som si istá, že je zranená, ihneď sme zastavili auto. Shane v spätnom zrkadle videl, ako dopadla na zem," opísala Yuli dramatickú situáciu. Našťastie, Uma neutrpela žiadne zranenia a je v poriadku. Hneď po páde sa dokázala postaviť na nohy. Šťastím tiež bolo, že po ceste nešlo práve vtedy nijaké auto, pod ktorého kolesami mohla skončiť. 

VIDEO Dievčina chcela šteniatku
Zdroj: Youtube/Truths Stranger

Yuli dodala, že sa nabudúce ubezpečí, aby malo šteňa počas jazdy zapnutý bezpečnostný pás, pretože sa Uma aj napriek bolestivému pádu z auta stále pokúša o nezbedníctvo.


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk
VIDEO: Youtube/Truths Stranger

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články