Dvojica cestuje po Európe: FOTO Prerobila starú dodávku a vytvorila svoj domov snov | Topky.sk

°C

Nedeľa, 17. november 2019. Meniny má Klaudia, zajtra Eugen.

Dvojica cestuje po Európe: FOTO Prerobila starú dodávku a vytvorila svoj domov snov

Zdroj: FB/Iona Stewart
27.10.2018 14:00

LONDÝN - Martin Hill (38) a Ilona Stewartová (27) prerobili starú dodávku, aby v nej mohli bývať a precestovať celú Európu. Priaznivci snowboardovania špeciálne upravili vozidlo, aby mohli ušetriť peniaze na ubytovaní, keď pracujú v Alpách. Martin kvôli snu predal dokonca svoj bar v Nottinghame.


Tajomná smrť počas výletu do exotiky: Muž chcel požiadať priateľku (†29) o ruku, zdrvujúci koniec

Martin a Ilona sa rozhodli prerobiť dodávku, aby ušetrili peniaze za ubytovanie na ich cestách po Európe, ale aj počas ich pracovnej doby v Alpách. Pár kúpil vozidlo na eBayi za 3 600 libier (cca 4070 eur), pričom investoval 20-tisíc libier (cca 22 630 eur) do renovácie vozidla.

Dvojica cestuje po Európe:
Zdroj: profimedia.sk

Martin predal svoj dom a bar v Nottinghame, dvojica sa natrvalo usadila v nákladiaku, ktorý prerobili na obytné vozidlo. Tvrdia, že by ich byt v Nottinghame vyšiel na 200-tisíc libier, čo je desaťnásobok sumy, ktorú zaplatili za splnenie svojho sna.

Dvojica cestuje po Európe:
Zdroj: profimedia.sk

"Pred pár rokmi, pravdepodobne po viacerých pivách, som premýšľal nad kúpou obrovského amerického RV,“ citoval Martina portál MailOnline. „Dodávku sme kúpili v máji tohto roku. Strávili sme štyri mesiace, kým sme ju úplne zrenovovali,“ dodal.

Dvojica cestuje po Európe:
Zdroj: profimedia.sk

Ďalej tvrdí, že všetky renovácie na vozidle spravili oni sami. Martin priznal, že odviedol veľa práce, zatiaľ čo šéfkuchárka Ilona sa postarala o interiér. Napriek tesnému priestoru sa páru podarilo interiér vozidla dokonale zveľadiť.

Dvojica cestuje po Európe:
Zdroj: profimedia.sk

Na fotografiách vidno, že súčasťou vozidla je kuchyňa, obývacia časť či spálňa. Kuchyňa je okrem toho kompletne vybavená, vrátane rúry, varnej dosky či kuchynskej linky. Úsporný obývací priestor dopĺňa pec na drevo. V spálni je tiež priestranný šatník.

Dvojica cestuje po Európe:
Zdroj: FB/Iona Stewart


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články