VIDEO Zákazníčka sa sťažovala, že jej neprišiel tovar: Predajca stratil nervy, nasledovalo peklo | Topky.sk

Pondelok, 16. júl 2018. Meniny má Drahomír, zajtra Bohuslav.

VIDEO Zákazníčka sa sťažovala, že jej neprišiel tovar: Predajca stratil nervy, nasledovalo peklo

Predajca si vyvŕšil zlosť na zákazníčke
Predajca si vyvŕšil zlosť na zákazníčke, Zdroj: YouTube
11.01.2018 20:37

ČENG-ČOU - Zákazníčka nebola spokojná s dodacou lehotou tovaru, ktorý si objednala na internete, a tak zanechala na stránke negatívnu recenziu. Predajcu to tak rozzúrilo, že neváhal precestovať "polku sveta" len preto, aby sa s ňou stretol a zmlátil ju ako žito.


Xiao Dieová si zo stránky Taobao, ktorú prevádzkuje spoločnosť Alibaba, 20. decembra objednala oblečenie v celkovej hodnote zhruba 38 eur. Po troch dňoch mala byť objednávka odoslaná, no nestalo sa tak, informuje denník Zhengzhou Evening Post. Dievčina preto na stránke zanechala sťažnosť. 

Zákazník Amazonu zostal frustrovaný: Neskontroloval si objednávku, FOTO, čo mu prišlo

Keď si ju prečítal predajca menom Zhang, dostal strašné nervy a Dieovú začal bombardovať výhražnými telefonátmi a esemeskami. "Zničím ťa!" písal v jednej z nich. No to mu nestačilo a nakoniec sa rozhodol ženu vyhľadať aj osobne. Pretelel vyše 850 kilometrov z východnej do južnej Číny len preto, aby si vylial zlosť na zákazníčke, ktorá sa sťažovala oprávnene. Počkal si na ňu na zbernom mieste v provincii Henan, kde si Xiao prišla osobne vyzdvihnúť tovar a zaútočil na ňu. Opakovane ju udieral do tváre a do tela a nakoniec jej odovzdal objednávku. 

VIDEO Zákazníčka sa sťažovala,
Zdroj: YouTube

VIDEO Zákazníčka sa sťažovala,
Zdroj: YouTube

Dieová utrpela otras mozgu, zlomeninu ľavého lakťa a pomliaždeniny po celom tele. Polícii sa medzičasom podarilo násilníka vypátrať a 6. januára ho zatkla. Hovorkyňa spoločnosti Taobao uviedla, že so Zhangom prerušila po incidente spoluprácu. 


Galéria

Predajca si vyvŕšil zlosť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články