Prípad, ktorý šokoval aj ostrieľanú lekárku: Tešil sa na bábätko, najhoršie prekvapenie pre muža | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Prípad, ktorý šokoval aj ostrieľanú lekárku: Tešil sa na bábätko, najhoršie prekvapenie pre muža

Ilustračné foto
Ilustračné foto, Zdroj: pixabay.com
15.11.2017 08:13

TENNESSEE - Zdravotní pracovníci sa stretli počas svojej praxe s takým množstvom bizarných prípadov, že ich už len tak niečo nevyvedie z miery. Lacy Windhamová, lekárka z University of Tennessee Health Science Center, sa však nedávno musela popasovať s nesmierne nepríjemnou situáciou, do ktorej ju zatiahli dvaja rodičia čakajúci bábätko. Najhoršie z celej udalosti však nakoniec vyšiel vykoľajený muž.


Budúca mamička (19) zverejnila FOTO ultrazvuku, takú nenávisť nečakala: Choď hneď na potrat!

"Pacientka chcela, aby som odrodila jej dieťa o päť týždňov skôr," vysvetlila Lacy na portáli Quora. Manžel budúcej mamičky slúžil v ozbrojených silách a domov sa nedostal počas celého tehotenstva svojej ženy, takže nemal problém urobiť si isté hrubé výpočty, kedy sa maličké malo dostať na svet.

Podľa toho, kedy mal pár naposledy sex, to vyzeralo, že dieťatko už malo byť dávno vonku a nedokázal pochopiť, prečo lekári ženino tehotenstvo zbytočne predlžujú. Žena to však vedela veľmi dobre. Nebol otcom ich potomka, no snažila sa to udržať v tajnosti.

Prípad, ktorý šokoval aj
Zdroj: thinkstockphotos.com

Napokon podstúpila na vlastnú žiadosť skorší pôrod a možno by jej klamstvo prešlo, ale jedna vec ju tak či tak prezradila. "Ona a jej manžel boli bieli," hovorí Lacy. "Otec dieťaťa nebol. Nemohli sme si pomôcť, ale pozerali sme sa na manžela, keď kráčal k detskému ohrievaču, do ktorého bolo bábätko uložené. Videli sme ten moment, keď všetko pochopil."


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: thinkstock.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články