Mladík (23) po prílete do Berlína zistil príšernú vec: Ako to mohli na letisku dopustiť?! | Topky.sk

°C

Streda, 11. december 2019. Meniny má Hilda, zajtra Otília.

Mladík (23) po prílete do Berlína zistil príšernú vec: Ako to mohli na letisku dopustiť?!

Michael naozaj nevyzerá ako jeho priateľka
Michael naozaj nevyzerá ako jeho priateľka
Zdroj: Facebook
02.09.2017 16:12

NEWBURY - Michael Randall sa ponáhľal na londýnske letisko Gatwick, aby stihol let do Berlína. Ráno v rýchlosti schmatol pas a vyrazil zo svojho domu v Newbury. Až po pristátí v Nemecku si ale všimol, že zobral pas svojej priateľky. Všetkými bezpečnostnými kontrolami prešiel bez toho, aby si niekto všimol, že nie je dlhovlasá blondína.


Dvadsaťtriročný Michael pracuje ako technik pre spoločnosť McLaren Formula One a veľa cestuje. Do Berlína letel kvôli motocyklovým pretekom. Ráno sa veľmi ponáhľal a vôbec si nevšimol, že omylom vzal pas svojej tridsaťštyriročnej priateľky Charlotte Bullovej. 

Mladík (23) po prílete
Zdroj: Facebook

Mladá žena nechala auto na letisku a odišla s priateľom na dovolenku: Späť dostala vrak!

"Pas som neotváral. Pri kontrole som ho podával zatvorený. Ani mi nenapadlo, že patrí Charlotte. Bez problémov som prešiel kontrolou na letisku a nastúpil som do lietadla," opisuje udalosti. 

Mladík (23) po prílete
Zdroj: Facebook

Tmavovlasý mladík úplne v pohode pricestoval do Berlína s pasom, v ktorom bola fotografia jeho dlhovlasej blonďavej priateľky. Zostal v šoku, keď po pristátí zistil, čo má za problém. Asi hodinu potom strávil na miestnom letisku, kde všetko vysvetlil polícii a bol mu vystavený dvadsaťštyrihodinový cestovný doklad.

Mladík (23) po prílete
Zdroj: Facebook

"Chybu urobili zamestnanci aeroliniek EasyJet. Neviem, ako to mohli prehliadnuť," dodáva Randall. "Je to šokujúce, že v týchto desivých časoch si nevšimli niečo takéto," poznamenala Charlotte. Pár vyzval leteckú spoločnosť, aby sa ku všetkému vyjadrila. Jej hovorca sa už ospravedlnil a priznal chybu. 


Galéria

Michael naozaj nevyzerá ako

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články