Žena dostala strašnú chuť na pizzu: Tá ju po katastrofe na FOTO prešla | Topky.sk

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Žena dostala strašnú chuť na pizzu: Tá ju po katastrofe na FOTO prešla

Skrutka nemá v pizze čo robiť
Skrutka nemá v pizze čo robiť, Zdroj: profimedia.sk
21.04.2017 22:07

UTTOXETER - Žena mala príšerný hlad, tak si objednala pizzu. Keď dorazila, schuti sa do nej pustila. Krátko nato však s hrôzou vykríkla, pretože sa takmer zahryzla do niečoho, čo do jedla rozhodne nepatrí. Keď zistila, čo to je, neverila vlastným očiam.


Rachel Carrová si so svojím priateľom užívala pokojný večer, keď zrazu dostali hlad, tak si objednali pizzu z reštaurácie Domino. Dvadsaťosemročná žena sa už-už chystala zahryznúť do trojuholníka, keď sa vtom poriadne zháčila, lebo si medzi prísadami všimla niečo ligotavé. Nakoniec sa ukázalo, že to bola kovová skrutka.

Žena dostala strašnú chuť
Zdroj: profimedia.sk

"Momentálne držím diétu, no v ten večer som sa chcela potešiť a dať si naozaj niečo chutné. Práve, keď som si chcela dať ďalší kúsok do úst, som uvidela niečo strieborné a lesklé medzi papričkami a cibuľou na vrchu pizze. Bola to skrutka," hovorí Rachel, ktorá pracuje ako učiteľka. Z nálezu bola zhrozená, ale zároveň rada, že si to všimla včas, lebo inak mohla skončiť so zlomenými zubami. Ešte horšie by ale zrejme dopadla, keby kus kovu prehltla.

Žena dostala strašnú chuť
Zdroj: profimedia.sk

Carrová sa posťažovala aj priamo v pobočkev meste Uttoxeter na západe Anglicka, odkiaľ si pizzu nechali priviezť. Manažér sa ju najprv snažil uistiť, že skrutky v kuchyni nepoužívajú, no potom sa opýtal, či tá jej mala na hlavičke hviezdu. Mala, čím prakticky dosvedčila, že skrutka naozaj pochádzala z pizzerie. Tá následne zákazníčke ako kompenzáciu ponúkla dve pizze. Rachel ale namiesto toho uprednostnila vrátenie peňazí.


Galéria

Skrutka nemá v pizze

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články