°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Pizzeria dostala veľmi podivnú objednávku: Chcem salámu, kura a k tomu... To fakt?!

Účet s bizarnou požiadavkou
Účet s bizarnou požiadavkou
Zdroj: Twitter
19.04.2017 23:28

DUBLIN - Pán si objednal pizzu a k tomu ešte aj niečo iné. Keď si zamestnanci reštaurácie prečítali jeho objednávku, len ťažko hľadali slová. Či nakoniec splnili jeho prosbu, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.


Väčšina z nás si už aspoň raz v živote objednala pizzu. Možno s prísadami navyše či nejakým tým nápojom k tomu. No zákazník z írskeho Dublinu odrovnal pracovníkov reštaurácie Firehouse Pizza, keď ich minulý štvrtok požiadal, aby mu okrem jedla priniesli ešte niečo iné. 

Zákazník sa hanbí za donášku z reštaurácie: FOTO účtu, prosím, nesúďte ma!

Pizza, ktorú si vytvoril z vlastných surovín, znela celkom dobre. Chorizo saláma, kuracie kúsky na kajúnskom korení, kukurica a karamelizovaná červená cibuľa s hranolčekmi zo sladkých zemiakov. Aplikácia, cez ktorú si muž objednával, však ponúka aj možnosť "špeciálne požiadavky". A jednu aj naozaj mal - spolu s pizzou chcel totiž doniesť aj rolku toaletného papiera. 

Celú objednávku v plnej kráse zverejnila na Twitteri Chloe, ktorá v dotyčnej pizzerii pracuje. V ten deň mala síce voľno, ale o bizarnom nákupe sa dozvedela od svojich kolegov. Ak vás zaujíma, či reštaurácia nakoniec zákazníkov vyhovela, odpoveď znie áno. Koľko, a či vôbec, mu za "toaleťák" účtovala, už ale známe nie je. 


Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články