Pondelok, 27. september 2021. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

Desivé proroctvo o Trumpovi: VIDEO Zabudnutá vízia zo seriálu Simpsonovci sa stala realitou

Donald Trump v úlohe amerického prezidenta v seriáli Simpsonovci.
Donald Trump v úlohe amerického prezidenta v seriáli Simpsonovci.
Zdroj: Youtube/Paranormal Channel
09.11.2016 19:34

WASHINGTON - Žeby dokázali tvorcovia známeho animovaného seriálu naozaj predvídať budúcnosť? Možno si pred 16 rokmi ani oni neuvedomovali, ako presne odhadli vývoj politickej situácie. Pozrite si krátke pasáže z epizódy, ktorá teraz baví Ameriku.


Najabsurdnejšia vízia zo seriálu Simpsonovci sa stala realitou. Pred 16 rokmi totiž tvorcovia seriálu vymysleli epizódu, v ktorej sa stal prezidentom USA Donald Trump. Epizóda z roku 2000 ukazovala, ako budú vyzerať osudy rodiny Simpsonovcov v budúcnosti. Inteligentná Lisa mala v 11. sérii prevziať vládu nad krajinou po prezidentskom krachu Donalda Trumpa. Tvorcovia seriálu sa s touto ideou pohrali aj minulý rok v kátkej epizóde s názvom Trumptastic Voyage, keď bolo zrejmé, že Trump sa bude uchádzať o kreslo prezidenta.

Uznávaný odborník prezradil, kto vyhrá americké voľby: Za posledných 30 rokov mu to vždy vyšlo!

Tvorcovia seriálu sa v minulosti na margo epizódy vyjadrili, že do úlohy prezidenta Ameriky vybrali Trumpa, pretože jeho zvolenie vnímali ako najabsurdnejší vtip. Satira sa však zmenila na realitu a celý svet je teraz v napätí, čo sa bude diať ďalej. Bola vízia zo Simpsonovcov pre Ameriku varovaním, na ktoré zanevrela?

Desivé proroctvo o Trumpovi:
Zdroj: Youtube/Paranormal Channel

Desivé proroctvo o Trumpovi:
Zdroj: Youtube/Paranormal Channel


Galéria

Donald Trump v úlohe

Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Youtube/Paranormal Channel, MSNBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články