Peklo počas sexu: Muž (59) si zlomil penis pri plnej erekcii, bolesť, akú nechce zažiť nikto | Topky.sk

°C

Utorok, 21. január 2020. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Peklo počas sexu: Muž (59) si zlomil penis pri plnej erekcii, bolesť, akú nechce zažiť nikto

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: thinkstock
15.10.2016 23:30

HOČIMINOVO MESTO - Najcitlivejší a mužmi najstráženejší orgán na ich tele je bezpochyby penis. Keď sa táto ich pýcha zraní, nasleduje nielen neskutočná bolesť, ale aj veľká hanba. Muž pochádzajúci z vietnamského Hočiminovho mesta by o tom vedel rozprávať.


Päťdesiatdeväťročný Vietnamec začul počas pohlavného styku hlasné prasknutie, ktoré naznačilo, že sa mu zlomil penis. Okrem nepríjemného a veľmi bolestivého zranenia však musel riešiť ešte jednu ťažkú úlohu - ako sa dostať z komplikovanej sexuálnej polohy.

Muž bol prevezený do nemocnice po tom, ako sa jeho milovanie s partnerkou vymklo spod kontroly. Jeho penis bol svetlo fialovej farby a šokovaní lekári už len museli zhodnotiť, že ide o zlomeninu v mieste, kde orgán vstupuje do tela.

Užívajte si milostné radovánky
Zdroj: thinkstock.com

Dr Mai Ba Tien Dung sa pre miestne noviny vyjadril, že ide o veľmi vzácny prípad. Zlomenina totiž nastala v plnej erekcii počas pohlavného styku. Išlo o jeden z tisíc prípadov, ktoré sa uvádzajú v lekárskej literatúre.

Len málo mužov chodí
Zdroj: profimedia.sk

Bolo úplne jasné, akú sexuálnu polohu chcel muž so svojou partnerkou zvládnuť. "Orgán bol opuchnutý a pomliaždený. Tiež tam bola určite aj zlomenina v kĺbe," objasnil doktor. "Bez včasnej operácie by mohol pacient trpieť deformovaným a zakriveným penisom a erektilnou dysfunkciou," dodal. Vďaka lekárom a ich rýchlemu zákroku by sa mal pacient plne uzdraviť. 


Galéria

Ilustračné foto Užívajte si milostné radovánky Len málo mužov chodí

Nástroje k článkuZDROJ: de
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články