°C

Sobota, 16. január 2021. Meniny má Kristína, zajtra Nataša.

Polícia prehliadala podozrivú batožinu na VIDEU: Neuveríte, koho v nej žena (23) uväznila!

Moment prekvapenia!
Moment prekvapenia!
Zdroj: YouTube
06.08.2016 17:30

BRAZÍLIA - Len čo policajt rozopol kufor, vyliezlo z neho nečakané živé prekvapenie! V ženinom kufri sa ukrýval malý chlapec, ktorého prevážala 550 míľ z Ria do miesta svojho bydliska v Brazílii! Dôvod vás zarazí.


Policajti boli užasnutí, keď otvorili kufor, do ktorého Natasha Vitoriano Soutová napchala 11-ročného chlapca. Mužom zákona dal tip náhodný svedok, ktorý si všimol, že z batožiny trčala ľudská ruka. Dvadsaťtriročná žena usúdila, že chlapca z nepochopiteľných príčin „ustelie“ na ružovej deke v kufri. Ako dôvod uviedla chlapcovu prosbu, ktorý ju z „lásky k Bohu“ požiadal, aby ho prijala.

Mama s dieťatkom (2) zastavila v Galante stopárovi na FOTO: Počas jazdy nastal horor!

Dieťa oblečené v tyrkysovom tričku z batožiny okamžite vyliezlo po tom, ako nad ním stál policajt. Chlapec si sadol na  lavičku a čakal, čo sa bude diať. Nervózna žena sa polícii po chvíli priznala, že chlapca ukryla do kufra. Predtým ho údajne našla na ulici a chcela mu pomôcť. Chlapec sa jej mal zdôveriť, že bol zneužitý.

Polícia prehliadala podozrivú batožinu

Polícia prehliadala podozrivú batožinu

„Jeho matka je závislá na drogách. Rok strávil v adopcii nejakej rodiny, ktorá sa ho potom zbavila akoby nič,“ uviedla Soutová, ktorej podľa Globo TV hrozí za nezákonné privlastnenie a uväznenie dieťaťa dva až šesť rokov väzenia, zatiaľ však nepadlo obvinenie. 


Galéria

Moment prekvapenia!

Nástroje k článkuZDROJ: zhFoto a
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články