Na detskom ihrisku sa objavil démonický znak: Odhalili záhadu nacistického bunkra | Topky.sk

°C

Utorok, 28. január 2020. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Na detskom ihrisku sa objavil démonický znak: Odhalili záhadu nacistického bunkra

Čo sa pod ním ukrýva?
Čo sa pod ním ukrýva?
Zdroj: imgur
27.09.2015 18:00

LONDÝN - Rodičia boli zdesení, keď si všimli, aký znak odrazu zdobí detské ihrisko. Navyše, nikdy predtým si ho na mieste nevšimli. Prekvapením pre všetkých napokon bolo, že záhada má obyčajné logické vysvetlenie.


Keď rodičia zistili, čo má na svedomí hákový kríž vrytý do kamennej tabuľky na detskom ihrisku, nevedeli sa ubrániť sarkastickému úsmevu. Symbol hákového kríža nacisti používali od roku 1920 až do skončenia druhej svetovej vojny a sú preňho typické štyri háčiky ohnuté v pravom uhle.

Na detskom ihrisku sa
Zdroj: thinkstock

Okrem nacistov používali symbol mnohé kultúry a považovali ho za posvätný v hinduizme, budhizme, džinizme. Ale keď ho ľudia uvideli na ihrisku, boli šokovaní. Fotografia svastiky z detského ihriska sa napokon objavila aj na sociálnej sieti Imgur s informáciou: „V lokalite môjho bydliska bol odstránený kolotoč a teraz je na tom mieste v betóne svastika.“ Niektorí fanúšikovia konšpiračných teórií však začali šíriť teóriu o tom, že by sa pod ihriskom predsa len mohol nachádzať vchod do tajného nacistického Hitlerovho bunkra, uviedol Mirror.

Na detskom ihrisku sa
Zdroj: imgur


Galéria

Čo sa pod ním

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Imgur, Thinkstock.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články