Ženu (28) poštípala mucha: V bruchu sa jej uhniezdilo 14 lariev! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Ženu (28) poštípala mucha: V bruchu sa jej uhniezdilo 14 lariev!

Z rany vykúka červík
Z rany vykúka červík
Zdroj: YouTube
16.10.2013 14:30

LIVERPOOL - Mladá Britka Catherine Stewartová sa nedávno vrátila z Afriky, kde pôsobila ako charitatívna pracovníčka. Doma si našla na tele pár štipancov, ktorým spočiatku nevenovala príliš veľkú pozornosť. Jeden z nich ale po čase zožltol, a tak ho pritlačila. Lenže namiesto hnisu z neho vyšli larvy.


Dvadsaťosemročnú Liverpoolčanku vyslali do Gambie z charitatívnej spoločnosti, pre ktorú pracuje. Keď pricestovala naspäť do Británie, všimla si, že má na bruchu niekoľko červených bodiek. Boli to štipance od hmyzu, ktorým nepripisovala dôležitosť.

Na jednom z nich sa ale neskôr objavila žltá hlavička, tak sa ju Kate rozhodla vytlačiť. Akonáhle pritlačila prsty ku koži, z ranky vyliezol červík. Dokopy ich odtiaľ pinzetou vytiahla šesť.

Ženu (28) poštípala mucha:
Zdroj: YouTube

Manžel Paul ju okamžite odviezol do nemocnice. Lekári zistili, že Stewartovú poštípala mucha tumbu, ktorej larvy keď sa dostanú pod kožu hostiteľa, živia sa jeho mäsom. Z rany pacientky potom vytiahli ešte ďalších osem červov.

Ženu (28) poštípala mucha:
Zdroj: YouTube

Napriek nepríjemnej skúsenosti sa Kate plánuje do Afriky vrátiť. "Moja práca je veľmi dôležitá a nič, ani mušie larvy, mi v nej nezabránia," povedala odhodlane denníku Daily Mail.


Galéria

Z rany vykúka červík

Nástroje k článkuZDROJ: npFoto a
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články