Utorok, 26. október 2021. Meniny má Demeter, zajtra Sabína.

VIDEO Mladík onanoval pred študentkou (19) na stanici: Nastúpil do rovnakého vlaku a... HRÔZA!

Podozrivý mladík
Podozrivý mladík
Zdroj: Polícia ČR
08.06.2021 21:00

PRAHA - Českí policajti pátrajú po zhruba dvadsaťpäťročnom mužovi, ktorý v pondelok 10. mája večer na stanici Praha-Smíchov onanoval pred mladou ženou, potom ju obťažoval a napadol v kupé pri jazde vlakom. Na webe dnes pražskí policajti zverejnili video so zábermi podozrivého a žiadajú verejnosť o spoluprácu pri zisťovaní jeho totožnosti.


Hrôza v centre Bratislavy: René masturboval pred očami verejnosti, obťažoval aj okoloidúcu ženu

Devätnásťročná študentka strednej školy si muža, ktorý sa pohyboval v jej bezprostrednej blízkosti, všimla v budove stanice. Odtiaľ došli obaja na perón. "Dotyčný tam nastúpil do odstavenej vlakovej súpravy a cez okno vlaku začal pred dievčaťom onanovať. Medzitým prišiel rýchlik, do ktorého dievča nastúpilo, bohužiaľ nastúpiť stihol aj dotyčný muž," uviedol policajný hovorca Jan Rybanský.

Muž podľa neho mladú ženu v jednom vagóne našiel samotnú, uchopil ju za zápästie, násilím zdvihol zo sedadla a silou pritlačil na stenu kupé. V tej chvíli vlak prichádzal do pražskej hlavnej stanice, hľadaný v obťažovaní prestal a po zastavení z vagónu utiekol, dodal Rybanský.

VIDEO Mladík onanoval pred
Zdroj: Polícia ČR

Mladík má podľa kriminalistov okolo 25 rokov, štíhlu až vychudnutú postavu, meria asi 170 centimetrov, má nakrátko ostrihané svetlé vlasy. Na sebe mal v čase incidentu tričko s krátkym rukávom, džínsové kraťasy a tenisky značky Nike.


Galéria

Podozrivý mladík

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
ZDROJ: ČTK
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články