Streda, 18. máj 2022. Meniny má Viola, zajtra Gertrúda.

Žena (39) na túto cestu vlakom tak skoro nezabudne: Muž si sadol oproti cez uličku a ... začal sa uspokojovať!

Muž začal priamo vo vlaku masturbovať.Galéria fotiek (3)
Muž začal priamo vo vlaku masturbovať.
Zdroj: Facebook/Polícia, TASR/Erika Ďurčová

BRATISLAVA - Len 39-ročná žena zažila traumatizujúci zážitok priamo uprostred sobotného cestovania vlakom. Situácia zašla až tak ďaleko, že musela volať políciu. Cez uližku oproti nej zazrela muža, ktorý oproti nej. Najskôr si ju obzeral, nakoniec sa odvážil k neuveriteľnému činu, obnažil sa a pred ženou začal masturbovať!


Polícia obvinila Mariána B., ktorý onanoval v sobotu (22. 1.) pred ženou počas cesty vlakom z Krakovian do Bratislavy. Informuje o tom polícia Bratislavského kraja na sociálnej sieti.

Žena (39) na túto
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj

Polícia podala podnet telefonicky, policajti ho obmedzili na osobnej slobode

Žena (39) oznámila mužovo konanie na linke 158 a policajti ho obmedzili na osobnej slobode. "Následne ho eskortovali na policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných procesných úkonov," uviedla polícia. Dodala, že muž týmto konaním spôsobil na verejnosti verejné pohoršenie a zároveň sa dopustil protiprávneho konania.

Žena (39) na túto
Galéria fotiek (3)
Zdroj: gettyimages.com

V poslednej dobe rozhodne nejde o jediný prípad podobného charakteru a po sociálnych sieťach sa šírilo množstvo podobných nahlásení, hlavne v lete a na jeseň.


VIDEO Mladík onanoval pred študentkou (19) na stanici: Nastúpil do rovnakého vlaku a... HRÔZA!


Prišlo trestné stíhanie

Poverený policajt odboru železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. "Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol obvinenie 42-ročnému Mariánovi B. z okresu Galanta a umiestnil ho v cele policajného zaistenia," priblížila polícia.

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články