Sobota, 27. november 2021. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

MEGAhumusák v českom obchode: Mladík si zobral do kabínky nové trenky a... to je teda nechutné!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
08.04.2021 14:28

BRNO - Niektoré príbehy naozaj píše sám život, pretože nikto iný by si nimi nechcel mať nič spoločné. Bohužiaľ, tentokrát sa svedkami odporného činu stali zamestnanci hypermarketu v Brne, ktorí na vzniknutú situáciu pohotovo zareagovali.


Muž v Prahe mal masturbovať na verejnosti: VIDEO Prekvapivý dôvod obnažovania pohlavného údu

Minulý mesiac polícia Juhomoravského kraja na svojej stránke informovala o mladíkovi, ktorého "očividná akútna potreba čistej spodnej bielizne donútila k sofistikovanému činu". V realite to znamenalo, že si v brnianskom hypermarkete z vešiaka nenápadne vzal nové trenky, vošiel rýchlo do prezliekacej kabínky a tam ich vymenil za svoje špinavé. Svoj skutok sa nesnažil nejako extrémne zamaskovať, keďže použitú bielizeň nechal ledabalo ležať tam, kam ju odhodil.

VIDEO Polícia v Česku riešila nedávno aj iný kuriózny prípad. Mladík (30) sa obnažoval v metre.

"Našťastie však táto nechutná krádež nezostala bez povšimnutia, mladého zlodeja totiž zadržali bystrí zamestnanci obchodu," informoval policajný hovorca Petr Vala s tým, že mladík sa navyše dopustil krádeže v čase vyhláseného núdzového stavu a dokonca už bol za podobné činy v minulých troch rokoch odsúdený. Teraz mu teda hrozí trest odňatia slobody až na osem rokov.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Mestská polícia Praha

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články