Piatok, 23. apríl 2021. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Ohavný výjav v Kyjeve: VIDEO Brutálna vražda policajtky (†37), na ulici ležala dobodaná 40 ranami

Svjatoslava Petrovová bola brutálne zavraždená.
Svjatoslava Petrovová bola brutálne zavraždená.
Zdroj: FB/Vitalij Gubin, YouTube/Espreso.TV
08.03.2021 22:40

KYJEV - Polícia v ukrajinskom hlavnom meste Kyjeve zadržala ženu, ktorá je podozrivá z brutálnej vraždy policajnej inšpektorky. Jej telo so štyrmi desiatkami bodných rán sa našlo v nedeľu skoro ráno na jednej z ulíc metropoly. S odvolaním sa na prokuratúru a vlastné zdroje medzi kriminalistami o tom informovali ukrajinské médiá.


Britka (†62) sa presťahovala do Bulharska: Krutý koniec! Rýľom ju mal ubiť na smrť jej milenec (26)

Telo sa našlo v nedeľu okolo štvrtej hodiny ráno blízko vchodu do stanice metra Vyrlytsia na Avenue Mykoly Bažana. Informoval novinár Vitalij Gubin na svojom Facebooku.

Женщина, труп которой в районе 4 утра сегодня обнаружили с более чем сорока ножевыми ранениями неподалёку от входа на...

Uverejnil používateľ Виталий Губин Nedeľa 7. marca 2021

Motív vraždy nesúvisel s prácou tridsaťsedemročnej policajtky, ktorá sa špecializovala na počítačovú kriminalitu. Dôvodom bola pravdepodobne žiarlivosť, spresnil podľa agentúry Unian námestník ministra vnútra Anton Heraščenko.

Obe ženy sa poznali a priatelili sa. Podľa Heraščenka nie je vylúčené, že medzi nimi bol aj ďalší, nepriznaný vzťah. "Pri 40 ranách nožom je hneď jasné, že k tomu človeka viedla silná nenávisť, slepá zúrivosť, kedy vrah bodá a bodá, hoci obeť je už mŕtva," vyhlásil.

Podozrivej hrozí za vraždu vrstovníčky až 15 rokov odňatia slobody.


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
ZDROJ: ČTK
VIDEO: YouTube/НАШ, Espreso.TV

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články