°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Pikantný boj s koronavírusom, Talianov chcú donútiť zostať doma: Porno na celý mesiac zadarmo!

Zdroj: thinkstock.com
13.03.2020 23:00

TALIANSKO - Taliansko sa stalo červenou zónou. Počet mŕtvych a nakazených koronavírusom rastie. V mimoriadne náročnom období je dôležité dodržiavať prísne pravidlá, aby sa nákaza ďalej nešírila. Patrí medzi ne aj domáca izolácia. A práve tú sa rozhodla istá stránka pre dospelých spríjemniť svojim fanúšikom. Práve preto im pripravili pikantný program ako na podnose.


Ich cieľ je jednoduchý. Chcú ľudí donútiť, aby zostali doma. Spoločnosť Pornhub oznámila, že talianski diváci budú mať prémiové predplatné ich obsahu na celý marec úplne zdarma. Celé gesto je o to šľachetnejšie, že časť zo zárobku firmy poputuje na pomoc talianskym nemocniciam.

Pikantný boj s koronavírusom,
Zdroj: reprofoto:instagram

Zdá sa vám, že je tento krok totálne za hranicou? Nuž, ako uvádza web Bussiness Insider, virtuálny svet by mohol aspoň trochu pomôcť v zmiernení negatívneho efektu karantény.

"Ak uvažujeme o osamelosti ako o adaptívnej reakcii, je podobná hladu a smädu. Motivuje nás k vyhľadávaniu spoločenských vzťahov rovnako, ako nás hlad motivuje k vyhľadávaniu jedla," uviedla Julianne Holt-Lunstad, profesorka psychológie a neurovedy na Brigham Young University v minulosti pre Insider.

Aj pozeranie porna by teda mohlo pomôcť k vytvoreniu akéhosi virtuálneho, no zároveň ľudského kontaktu pre tých, ktorí sú v tom sami a musia prečkať zlé časy doma.

Sužované Taliansko

Situácia v Taliansku je momentálne najhoršia v celej Európe. Ak ľudia porušia povinné nariadenia, hrozí im vysoká pokuta. V prípade, že nebudú rešpektovať karanténu a majú potvrdený obávaný vírus, koledujú si o väzenie.

Niektorí aktuálnu situáciu prirovnávajú k vojne, nemocnice sú plné, chorých stále pribúda. Aj napriek všetkému podľa svedkov mnohí situáciu stále podceňujú. 


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články